KÉRDÉS / HELP!

Fanklub, Weblap, Fórum Help

Re: KÉRDÉS / HELP!

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.10. 18:19

Mindjárt leszedem a Pécs feliratot a nevem alól...
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.04.17. 10:39

mia san mia írta:Mindjárt leszedem a Pécs feliratot a nevem alól...

Szerinted máshol okosabbak az emberek? Budapesten is találsz 200-ból 10 hülyét, akikből összevághatsz egy youtube videót.
misafeco

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.17. 14:47

Tudom, hogy nem. :)
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: szondah » 2018.08.21. 09:59

Sziasztok!

Nem tudom pontosan, hogy ebbe a topicba tartozik-e a téma. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy eljutok Basti búcsúmeccsére és szeretném magam meglepni egy eredeti Ribery mezzel a problémám az, hogy a mostani szezonos eredeti mez ára kb 30 ezer forint a tavalyi szezonos ennek a fele viszont abból elfogytak a méretek. Érdeklődni szeretnék tőletek, hogy egy napos müncheni utunk során hol tudok eredeti esetleg pár szezonnal korábbi mezt szerezni névvel számmal ellátva lehetőleg nem megahaladva a 16-17 ezres határt.

Hálás köszönet minden segítségért.
szondah

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.08.21. 11:50

Amikor én voltam Münchenben, akkor kb még a péknél is lehetett Bayernnes mezt venni. A funshoppon kívül rengeteg sportbolt kínál mezeket, de ha jól emlékszem a hivatalos fun shoppan is voltak leárazott mezek a korábbi szezonokból. szóval ha addig nem sikerül valami konkrét helyet találnod ahol tudsz venni, szerintem ha kicsit szétnézel, akkor ott helyben is tudsz majd találni.
Basti búcsúmeccsén, meg tuti hogy minden sarkon Schweinis mezt fognak árulni :)
Véder Nagyúr

Előző

Vissza: Közösség / KÉRDÉSEK /HELP