Fejlesztések, javaslatok

Fanklub, Weblap, Fórum Help

Re: Fejlesztések, javaslatok

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015.01.13. 18:58

Így van Urak ! Le a kalappal !!
Én arra lettem figyelmes, hogy a fórumba bejelentkezve külön rá kell kattintanom a a vissza a legutóbbi pontra fülecskére, hogy el tudjam kezdeni az amúgy igen tartalmas hozzászólásaim írását.
Én volnék türelmetlen csak, vagy tényleg létezik ilyen jelenség ? :)
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Basti » 2015.01.13. 20:10

mia san mia írta:Így van Urak ! Le a kalappal !!
Én arra lettem figyelmes, hogy a fórumba bejelentkezve külön rá kell kattintanom a a vissza a legutóbbi pontra fülecskére, hogy el tudjam kezdeni az amúgy igen tartalmas hozzászólásaim írását.
Én volnék türelmetlen csak, vagy tényleg létezik ilyen jelenség ? :)

én nem látok ilyet. mire gondolsz pontosan? küldesz róla egy kis beszámolót screenshotokkal? címem ismert :)
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: Zsoola » 2015.01.13. 22:54

Én is a legfrissebb/legutóbbi fórum hozzászólásokat hiányolom a főoldalról, sokkal kényelmesebb volt úgy belépni 1-1 aktuális témába. Ettől eltekintve egyébként sokkal jobb lett az új oldal, mint a régi. :)
Zsoola

HozzászólásSzerző: Basti » 2015.01.14. 01:10

Zsoola írta:Én is a legfrissebb/legutóbbi fórum hozzászólásokat hiányolom a főoldalról, sokkal kényelmesebb volt úgy belépni 1-1 aktuális témába. Ettől eltekintve egyébként sokkal jobb lett az új oldal, mint a régi. :)

a modul úton.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: unart » 2015.01.14. 10:27

Lehet, hogy csak nálam jelentkezik ez a probléma, de a főoldalon, gondolom a használt betűkészlet sajátossága miatt az ű és ő betűk egészen máshogy néznek ki mint a többi.

Eléggé rontják az összképet. Lehet ezzel valamit kezdeni?
unart

HozzászólásSzerző: Basti » 2015.01.16. 22:09

Basti Fantasti írta:
Zsoola írta:Én is a legfrissebb/legutóbbi fórum hozzászólásokat hiányolom a főoldalról, sokkal kényelmesebb volt úgy belépni 1-1 aktuális témába. Ettől eltekintve egyébként sokkal jobb lett az új oldal, mint a régi. :)

a modul úton.

kész
Basti

HozzászólásSzerző: Roy Makaay » 2015.01.21. 11:21

unart írta:Lehet, hogy csak nálam jelentkezik ez a probléma, de a főoldalon, gondolom a használt betűkészlet sajátossága miatt az ű és ő betűk egészen máshogy néznek ki mint a többi.

Nálam nincs ilyen probléma!
Roy Makaay

HozzászólásSzerző: Basti » 2015.01.21. 16:26

Roy Makaay írta:
unart írta:Lehet, hogy csak nálam jelentkezik ez a probléma, de a főoldalon, gondolom a használt betűkészlet sajátossága miatt az ű és ő betűk egészen máshogy néznek ki mint a többi.

ez betűkészlet-specifikus. gépről gépre változhat, vagy böngészőfüggő. utóbbiban nem vagyok biztos.
viszont ez bolhányi probléma számomra, ahhoz képest hogy a betűtípus nemcsak szép hanem sok helyet spórol nekünk a div-ekben. egyelőre nem változik.
Basti

HozzászólásSzerző: unart » 2015.01.21. 18:12

Basti Fantasti írta:
Roy Makaay írta:

ez betűkészlet-specifikus. gépről gépre változhat, vagy böngészőfüggő. utóbbiban nem vagyok biztos.
viszont ez bolhányi probléma számomra, ahhoz képest hogy a betűtípus nemcsak szép hanem sok helyet spórol nekünk a div-ekben. egyelőre nem változik.

Azt hiszem együtt tudok élni vele ;)
unart

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2015.03.15. 08:42

Ha benne vagyok egy témában és frissítek, hogy jött-e új hozzászólás akkor mindig kidob a fórum kezdőlapra, ez normális vagy hiba?
Steve75

ElőzőKövetkező

Vissza: Közösség / KÉRDÉSEK /HELP