Fejlesztések, javaslatok

Fanklub, Weblap, Fórum Help

Re: Fejlesztések, javaslatok

HozzászólásSzerző: Kemloth » 2016.01.07. 13:42

Basti Fantasti írta:
Kemloth írta:Mi lesz az oldallal? Említettétek is valamelyik cikkben, itt is van az átmeneti szünet. Mik lesznek a változások? :)
Vagy legyek türelmes? :D

Türelem : )

Rózsát terem, értem én : ) :D
Kemloth

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2016.01.11. 22:50

Jó lesz ez, nekem kezd tetszeni
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.02.06. 21:53

Most hirtelen nem tudom, hogy a megfelelő topicba írom, de segítséget kérnék, hogy a képernyőmön eléggé zavaró, hogy pl nem látom teljes terjedelmében, illetve a "matchday" ablakocskát sem tudom, így nagyon használni. Erre van valami megoldás? Esetleg másnak, hasonló jellegű gondja akadt már?
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.02.06. 22:11

Kontár Béla írta:Most hirtelen nem tudom, hogy a megfelelő topicba írom, de segítséget kérnék, hogy a képernyőmön eléggé zavaró, hogy pl nem látom teljes terjedelmében, illetve a "matchday" ablakocskát sem tudom, így nagyon használni. Erre van valami megoldás? Esetleg másnak, hasonló jellegű gondja akadt már?

a meccscenter külső kód, nem reszponziv. illetve lehet kisebb a felbontásod mint amire optimalizáltam. mennyi nálad?
egy képernyőfelvétel is segíthet.
köszi
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2016.02.07. 16:05

Ez a probléma nálam is van,mármint, hogy a fórum nem nyílik ki teljes terjedelmében, szélességében. De az csak akkor van, ha direkt a fórumra lépek, viszont ha a Pannonbajor főmenüjéből lépek, kattintok a fórumra, akkor minden rendben.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.03.26. 18:20

Sajnos, amikor egy hosszabb hsz-t írok kilép időközben, és elveszik a hsz. Most is ez történt eddig, ha legalább vissza léptem ott volt, esetleg vágólapra raktam, de most elfejtettem kb 3 oldalt gépeltem, és mind eltűnt. Szóval most kicsit dühös voltam magamra, hogy nem raktam vágólapra sem a piszkozat mentést nem használtam, de gondoltam azért jelzem, itt is, hogy ennek ellenére nem túl jó, hogy kilép. Lehet az Én gépembe vagy netembe van a hiba, de most meditálnom kell, hogy a monitor épp maradjon. :D
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2016.03.26. 19:28

Kontár Béla írta:Sajnos, amikor egy hosszabb hsz-t írok kilép időközben, és elveszik a hsz. Most is ez történt eddig, ha legalább vissza léptem ott volt, esetleg vágólapra raktam, de most elfejtettem kb 3 oldalt gépeltem, és mind eltűnt. Szóval most kicsit dühös voltam magamra, hogy nem raktam vágólapra sem a piszkozat mentést nem használtam, de gondoltam azért jelzem, itt is, hogy ennek ellenére nem túl jó, hogy kilép. Lehet az Én gépembe vagy netembe van a hiba, de most meditálnom kell, hogy a monitor épp maradjon. :D

Írd le előre és copy. :D
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: SchF4 » 2016.03.26. 20:15

Kontár Béla írta:Sajnos, amikor egy hosszabb hsz-t írok kilép időközben, és elveszik a hsz. Most is ez történt eddig, ha legalább vissza léptem ott volt, esetleg vágólapra raktam, de most elfejtettem kb 3 oldalt gépeltem, és mind eltűnt. Szóval most kicsit dühös voltam magamra, hogy nem raktam vágólapra sem a piszkozat mentést nem használtam, de gondoltam azért jelzem, itt is, hogy ennek ellenére nem túl jó, hogy kilép. Lehet az Én gépembe vagy netembe van a hiba, de most meditálnom kell, hogy a monitor épp maradjon. :D
Igen,ez nálam is előfordul + többször kell bepötyögni a jelszót,felhasználót mivel nem lép be elsőre.
Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer
und es bleibt Bayern München, Deutschlands Bester, bis in alle Ewigkeit.
SchF4

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.03.29. 09:31

egy órás a munkamenet limit,
illetve nálam mindkét gépen stabilan fut, nagyon-nagyon ritkán kell csak bejelentkeznem újra és akkor is elsőre műxik.

szóval én egyedi esetekre tippelnék.
javaslatom: kukitörlés, után böngésző restart és újra login megjegyzés opcióval.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.03.29. 19:54

Bavaria100 írta:Nálam azt szokta csinálni, hogy miután rákattintok a hsz gombra,beírom a jelszót és nevet utánna amikor elküldöm a hsz-t visszadob a login képernyőre, de a hsz nem jelenik meg.(pl ezt is másodjára írom emiatt)

naccerű...
bár őszintén szólva nem lepődök meg már semmin a vén phpbb fórum kapcsán. milyen böngészőt használtok? minden gépen ezt tapasztaljátok amin használjátok a fórumot?
Basti

ElőzőKövetkező

Vissza: Közösség / KÉRDÉSEK /HELP