Figyelmeztetések

HELP, infó és figyelmeztetések

Re: Figyelmeztetések

HozzászólásSzerző: Basti » 2014.03.15. 22:27

a moderátorokat illető alaptalan rágalmazás miatt stílusosan és szimbólikusan 1 nap kitiltás
Pető Csaba írta:Írnám hogy megint egy nem túl látványos meccs, de félek hogy akkor megint moderálva lennék. Úgyhogy nem írom. Szép, látványos játékkal megérdemelten megyünk előnnyel szünetre. Remélem Pep ma is becseréli Thiagot, hisz fontos tagja a cspatunknak és én se tudnék nyugodtan aludni ha nem játszana. Mandzu gólját meg Lewa is simán benyeste volna, nem kell túlhypolni Őt se...
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

Kedvenc játékos: Scholl, Deisler, Kimmich

HozzászólásSzerző: gabe18 » 2014.04.12. 12:45

fcbpetya nevű fórumozót 1 napra kitettem sértő stílusért:

Mondandóját a "Te gyökér", "Nem érdekel mit pofázol","remélem most már befogod...", "pedig tök agyrém vagy" szófordulatokkal színesítette.

Bár több mint fél év alatt 30 hozzászólást alkotott, úgyhogy lehet annyira nem vágja ez földhöz.
gabe18

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014.04.25. 22:15

Kontár Béla és stevee felhasználókat figyelmeztetésben részesítettem, mert többszöri felszólítás után sem fejezték be a személyeskedő jellegű hozzászólások írását.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2014.07.18. 17:25

Drizz figyelmeztetésben részesült, fórúmtársa sértegetéséért, nem ide illő, erőteljes szavakkal. A hsz-ek valamennyiét töröltem, mert nem kell, hogy itt csúfítsák az egészet.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

Előző

Vissza: Weboldal - Fórum - Moderáció (archív)