Bajnokok Ligája

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.02.16. 22:53

Bayern90 írta:
argo001 írta:Komoly következménye lehet a zakónak: a Barcelona elviekben már keresi Luis Enrique utódját.

Nem csodálkozom, szerintem ő sem akkora edzőformátum, mint ahogyan azt a legelső barcás éve mutatja.

Nem hát, ő volt az edző, mikor idegenben hetet lőttünk a Romának

Rudi Garcia volt akkor az edzőjük.
stevee

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2017.02.17. 00:30

argo001 írta:Komoly következménye lehet a zakónak: a Barcelona elviekben már keresi Luis Enrique utódját.

Nem csodálkozom, szerintem ő sem akkora edzőformátum, mint ahogyan azt a legelső barcás éve mutatja.

Ő kb annyit csinál, hogy felküldi játszani az MSN-jét, aztán oldjátok meg valahogy. Ez meg is látszik, hisz komolyabban védekező és szervezett csapatok ellen jócskán meggyűlt a bajuk. Arról nem is beszélve, hogy ha már védekezni is kell bajban vannak. Ezt nem csak a PSG elleni zakó mutatja.
Az első évében leginkább a három extraklasszis támadó nyújtotta teljesítmény vezette őket a triplázásra, csak mostanára már kiismerték őket is, így egy jobb ellenfél jó eséllyel kapcsolja ki a támadósorukat.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.02.21. 22:33

A Leverkusen a német Arsenal, eszméletlen, úgy általában mennyire súlytalanok a német csapatok kupameccseken (a Bayernt nem számítva). Ugyan ott a Dortmund, de idén ők is "pumped Leverkusen" benyomását keltik.

Közben Guardiola is bekapott már kettőt a Monacótól, egy félidő alatt. Otthon. Ez azért nem jó Pep, nagyon nem jó... bár ismerjük, az oda-vissza párharcokból legalább egy meccset elront, néha kettőt is.
argo001

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.02.21. 22:36

Nem bántanám most a Kusent, az ellenfél klasszisokkal jobb egyénileg és csapatként is. Szerintem az volt a kisebb csoda, hogy eljutottak idáig. Tele vannak fiatal gyerekekkel, az Atlético meg a világ egyik legerősebb csapata. Ha nem verik őket agyon, már helytálltak.
stevee

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.02.21. 22:36

A City már nagyobb égő, bár még nem írnám le őket. Mindenesetre vicc, amit hátul művelnek, botrányosan gyengén védekeznek.
stevee

HozzászólásSzerző: Basti » 2017.02.21. 23:29

néha hiányzik ez a totálfutball :D
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.02.21. 23:47

Rohadtul utálom az Atletit, mákos kontracsapat...
rúgtak ma 4-et, abból egy bomba gól (ami valljuk be, nem sűrűn fordul elő - ha csak nem Robbennek hívnak) , 2 kapufáról bepattanót, és egy jogtalan tizenegyest (kint volt a szabálytalanság).
igaz, meg kell hagyni, a Lever ott asszisztált a helyzeteikhez, ahol csak tudtak + ők is kaptak egy ajándék gólt, amit összeszerencsétlenkedtek. de hajtottak is becsülettel, tényleg volt totálfutball :) csak nem fizetődött ki. Fiatal keret van a Leverkusennel, majd beérnek.. hozzátenném, hogy szerintem Leno az egyik legjobb játékosuk, idővel talán Neuer utód is lehet (de ilyesmivel sokáig nem kell foglalkoznunk SZERENCSÉRE).

City-Monaco 5:3... na ott mi lehetett :D 2x is vezettek a hercegségbeliek, +kihagytak egy büntetőt. Statisztika alapján nem vagyok benne biztos, hogy megérdemelten nyertek Pepék, de ott még számítani fog a visszavágó. meg kell nézni egy bő összefoglalót, kíváncsi vagyok mi volt
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2017.02.22. 14:00

Jobb csapat bőven az Atletico, látszott is, de azért a lúzerség is bőven benne volt ebben a vereségben. Jöttek a hibák, meg szerintem a fiatalok be is tojtak. Tisztes helytállás a második meccsen, mert rossz volt hallgatni a kieséseik felsorolt összesített eredményeit. :lol:

A City-Monaco mérkőzést meg pótolni fogom, ott tuti nem unatkoztak. :D

Amúgy bakker, nagyon benne van, hogy a következő fordulóra marad a Bayern, a Schalke és ennyi. Azért ez gyenge termés.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.02.22. 17:11

OliKahn írta:Jobb csapat bőven az Atletico, látszott is, de azért a lúzerség is bőven benne volt ebben a vereségben. Jöttek a hibák, meg szerintem a fiatalok be is tojtak. Tisztes helytállás a második meccsen, mert rossz volt hallgatni a kieséseik felsorolt összesített eredményeit. :lol:

A City-Monaco mérkőzést meg pótolni fogom, ott tuti nem unatkoztak. :D

Amúgy bakker, nagyon benne van, hogy a következő fordulóra marad a Bayern, a Schalke és ennyi. Azért ez gyenge termés.

Az elmúlt években nem volt ilyen gyenge nemzetközi szinten a német foci. Ha a Bayern mellett legalább a Dortmund tovább jutna, az nem lenne rossz.
argo001

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.02.22. 17:59

Húúú, ezt a BL napot bánom, hogy kihagytam, habár a B04 - Tico úgy is kiesett volna, míg a Monaco az eredmény alapján - szerencsére - a Ligue1-beli arcát hozta, ami az előre játékot illeti. Lassan ott tart a BL, hogy minden csapat képes 3-4-5 gólt lőni, úgyhogy az nyer, aki a legjobban összerakja a védelmet. Amiben még nem vagyunk topon, de közel vagyunk a tökéletes úthoz (legalábbis szeretném azt hinni).

Ha 4-5 gól lenne minden kieséses szakaszban, már csak az idegenbeli gólokat kellene eltörölni és akkor tiszta show lenne, minden párharc.
Bayern90

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák