Bajnokok Ligája

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.11.02. 00:00

A BVB-nél is megérett az edzőváltás, bár fél év után nem fogják kirúgni azt a hülyét, de az szerintem még Carlónál is nagyobb kókler.

Hihetetlen, mit össze nem tudnak kukázni a BuLi-csapatok, és ezzel ki mernek menni a nemzetközi porondra. :D Így ne legyenek gondjai az embernek az önbizalommal.
argo001

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.11.02. 00:16

Egyébként semmi más nem történik, csak a német klubfoci látványosan visszaesett, amit páran már előrevetítettünk 1-2 évvel ezelőtt.

Ez van, nem ártana kicsit nagyobb lóvét szentelni az ügynek, akkor talán nem az lenne a szenzáció, hogy a német foci két legerősebb klubja közül az egyik betérdel/bepucsít a PSG elé, a másik pedig oda-vissza szenzációdöntetlenezik az APOEL-lel... és akkor a kuseni hülyékről vagy a Schalkéről nem is beszéltünk, akik... nem is tudom, lehet-e csinálni azt, amit csinálnak. :?
argo001

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.11.02. 08:35

Ez a Dortmund esetében egyértelműen edzői bukvenc.
Ez a keret simán alkalmas a bl.8 elérésére.
A Red Bull papirforma eredményeket hoz.Ők most kb.itt tartanak.Lesz egy nagyon fontos meccsük a törökök ellen otthon,ott dől el,hogy Bl.,El vagy sima kiesés várható.
Ami a nagy gáz, az az El.
Az ilyen Köln, Hertha féle tucatcsapatok célba érése mögött az van,hogy a második vonal keretei köszönő viszonyban sem voltak az edzőik ötleteivel.Az a vicc,hogy Roger Schmidt a darálós,bevállalós focijaval is sokkal stabilabb volt,mint amit Bosz produkál.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.11.02. 09:08

Eddig lehetett beszélni német csapatokról a BLben! Tavaszra csak mi maradunk. A Dortmundnak 2 kötelezően hozható meccse volt azokon gyönyörű szépen le Xelt, innen gratulálnék nekik! A Lipcse meg első Bl szezon, egyforma tudású csapatokkal, várható volt! A Real szenved erre a BVB nem képes továbbmenni a csoportból, egy jó Dortmund kellet volna és akkor real pápá Bl.
Nézve a jelenlegi csoport elsőket MU, Barca, Roma, City, Spurs, Pool, Besiktas
Csoport másodikok: Chelsea, Real, Juve, Basel/CSZKA, Sevilla/Szpartak, Sahtar, Porto/Monaco
Lehet nem kell itt csoportelsőnek lenni feltétlenül!
Kozi31

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.11.02. 18:33

Azért azt én nem írnám a német csapatok gyengülésének és a "pénzhiány" számlájára, hogy egy Dortmund képtelen elverni egy apoelt. Egyáltalán nincs gyenge keretük, anno se voltak annyival erősebbek ilyen téren.
Pechesek voltak a sorsolásnál, de egy apoelt akkor is el kellett volna pics@zni oda-vissza, erre nincs mentség. Amúgy a keret alapján egy T'ham vagy épp egy gyengélkedő Real is fogható lett volna adott esetben.

A Lipcse nudli csoportba került, ill. eleve nagy kérdés volt, hogy mennyire jó tényleg az a csapat, nem csupán egy kifutott évük volt-e. A kulcsjátékosok maradtak, ennél azért többet vártam volna. Nem akkora csalódás, mint a BVB, mégiscsak nulla rutinnal mentek a BL-be, viszont egy ilyen trió ellen 1 pontot hozni fél kört tekintve, igencsak cinkes.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.11.02. 22:09

Az a vicc, hogy ugyanazok a játékosok a hétvégén a belüket is ki fogják hajtani ellenünk.

A top 4-ben így is simán benn marad a Bundesliga hosszabb távon, hacsak a PSG mellé nem nő fel legalább egy másik francia csapat (a Monaco mélyrepülését nézve ezt erősen kétlem).
misafeco

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.11.07. 18:19

Számomra egyébként nem tiszta ez az új szabályozás. Ugye jövőre automatikusan a top 4 országból 4 csapat bekerül a csoportkörbe, tehát marad 16 hely kb. egész Európának. Gyakorlatilag a kicsik még esélytelenebbek lesznek, mert a portugálok lefednek legrosszabb esetben 2 helyet, a franciáktól is bejut 2, marad 12 hely és Oroszország, Ukrajna, és egyéb közép-kategóriás országok, akik évek óta adnak egy csapatot még szóba sem került.
Bayern90

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.11.22. 11:54

Lipcsének jár a taps 4:1re nyertek Monacoban, ezzel életben tartva a továbbjutási esélyeiket! A Dortmund folytatta sorozatát vezetett ugyan, de mégis kikapott 2:1 a Tottenhamtől! Ha az Apoel nem nyer Londonban akkor mindegy, hogy mit játszik( kikap úgyis) a BVB Madrdiban az utolsó körben, meg van az Európa Liga, amit úgyis dobnak majd, mert nekik többet ér ha a bajnokságban ott vannak az első 4ben!
Nézzük a még tovább jutási esélyekkel nekifutó Lipcsét az utolsó körnek!
Besiktas 11pont már első FC Porto Lipcse 7-7 pont Monaco 2! Utolsó körben Lipcse Besiktas be kell húzniuk a szintén tét nélkül pályára lépő Monaconak meg 1 pontot szereznie kellene a Porto otthonában! Nem sok esélyt látok arra, hogy a Monaco pont Portoban villanna, de Török országban is jók voltak egy X-re!
Kozi31

HozzászólásSzerző: akos89 » 2017.11.22. 19:44

Hát a BVB a 2 pontjával óriási szégyen. Az, hogy mondjuk oda-vissza kikap a Madridtól még ok, vagy elsüthetjük, hogy most a Tottenham is jó de, hogy az APOEL-lel sem bírtak....
A keret erősségét nézve, meg hogy mennyire labilis most a Madrid is, én az első helyet sem tartottam lehetetlennek a csoportban...

Leipziget meg első BL szezonjában csak dicsérni lehet. Jó nem mondom, Ők is benne hagytak pár pontot, de alapvetően nem rossz kezdésnek.
Az utolsó kör előtt persze felvetődik a kérdés: az a jobb, ha továbbjutnak és bezsebelik az ezért járó pénzt viszont valószínűleg rögtön ki is esnek a nyolcaddöntőben VAGY mennek a kevesebb pénzt hozó, kisebb presztízsű EL-be, azonban vélhetően tovább menetelhetnek (pláne jó sorsolással) több tapasztalatot gyűjthetnek a nemzetközi porondon és nem utolsó sorban a klubnak és a német labdarúgásnak is gyűjtögethetik a koeff pontokat?

Szerintem mindketten menjenek az EL-be.
Remélhetőleg a télen kirúgják a dortmundi edzőt és tavaszra beindulnak. A RB meg van olyan erős, hogy elmenjen legalább a top 4-ig..
akos89

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.11.22. 19:51

akos89 írta:Hát a BVB a 2 pontjával óriási szégyen. Az, hogy mondjuk oda-vissza kikap a Madridtól még ok, vagy elsüthetjük, hogy most a Tottenham is jó de, hogy az APOEL-lel sem bírtak....
A keret erősségét nézve, meg hogy mennyire labilis most a Madrid is, én az első helyet sem tartottam lehetetlennek a csoportban...

Leipziget meg első BL szezonjában csak dicsérni lehet. Jó nem mondom, Ők is benne hagytak pár pontot, de alapvetően nem rossz kezdésnek.
Az utolsó kör előtt persze felvetődik a kérdés: az a jobb, ha továbbjutnak és bezsebelik az ezért járó pénzt viszont valószínűleg rögtön ki is esnek a nyolcaddöntőben VAGY mennek a kevesebb pénzt hozó, kisebb presztízsű EL-be, azonban vélhetően tovább menetelhetnek (pláne jó sorsolással) több tapasztalatot gyűjthetnek a nemzetközi porondon és nem utolsó sorban a klubnak és a német labdarúgásnak is gyűjtögethetik a koeff pontokat?

Szerintem mindketten menjenek az EL-be.
Remélhetőleg a télen kirúgják a dortmundi edzőt és tavaszra beindulnak. A RB meg van olyan erős, hogy elmenjen legalább a top 4-ig..

Szerencsétlen Dortmund a Madridi vitatható meccs után tört meg, ott esett szét a szezonjuk!Én is várok ott egy edző cserét legkésőbb télen!
Lehet, hogy a Lipcsének több pénz az, ha még biztos két meccset játszanak valami topp csapat ellen mint bohóckodni az Elben, de ezt nem tudom mennyi bevételi jog jut! Igazáéból nem is csak az ő kezükben van a sorsuk!
Kozi31

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák