Bajnokok Ligája

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.02.14. 19:01

Persze,mert sokkal gyorsabban passzoltak és náluk volt a labda(mindig az mozog többet, aki követi a labdát) .
A Juventusnak nem volt egy olyan összekötő embere,akire a labdát fel tudták volna tenni,a presszingjuk meg 20 perc után kifingott.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.02.15. 09:49

A Spurs jobb csapat jelenleg mint a Juve. Aki Torinóban 2:0ról feláll, annak azé joggal van ott a helye a legjobb 8 ban.Nem tudok elképzelni olyan forgatókönyvet ahol ne ők jutnának tovább! A City alap, hogy tovább megy, ahogyan a pool is! A Real madrid pedig bejelentkezett a serlegért, nem nem azért mert a psg összehullott a végére, hanem mert neki csak ez van amit megnyerhetnek idén! Tudom még csak az odavágók fele ment le, de ésszerűen gondolkodva, valami iszonyat brutális meccsek lesznek a 8ban(kivéve a ki a Shaktar-Roma továbbjutót kapja), nagyon rég volt ilyen erős a mezőny!Tegnap látszott mi kell labda szerzés után 3-5 másodperc múlva a kapu előtt lenni Pool és a Madrid megmutatta, hogyan is kel ezt csinálni!
Kozi31

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.02.22. 12:34

Volt még valaki olyan hülye, rajtam kívül, hogy megnézte a MU meccset?
Borzalmas volt. Ez a csapat ezzel az edzői felfogással nem való a BLbe. Idegenben jó az X hülye Mourinho.
Remélem otthon kiesnek egy jó 1-1-el.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.02.22. 21:27

Baráti körben beszéltük, hogy ha nem a Shaktar - Roma meccs győztesét kapják, akkor nagyon csúnyán megéghetnek. Nekünk jól jönne.
Bayern90

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.02.23. 00:05

én örülnék neki ha összesorsolnának minket a MU-val. szerintem "simán" verni kéne őket, nehezen tudom elképzelni hogy a mu ejtsen ki minket... és persze szívesen nézném annak a majom murinnyónak a fejét amikor kiejtük őket...és persze egy "nagy " nevet ejtenénk ki a mu személyében, ami jót tenne a renoménknak
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: procee » 2018.02.23. 12:04

Ez a MU egy szedett-vedett, áron felül leigazolt, túlértékelt csürhe!
Komolyan mondom! Tud ezek közül egy is focizni, de úgy őszintén? Nagydarab izomagyúak társasága, nulla labdaérzékkel. A focihoz pár játékosnak van köze, de ennyi. Mourinho anti focija meg egy szánalom. Egész meccsen nem akartak focizni egy pillanatig sem. Nem tudom, miért nem Rugbyznek inkább? Ha nincsen De Gea, 4-5 gólt kapnak, vagy ha van a Sevillának egy jó csatára...
Nem hogy BL-be nem valók, hanem képernyőre sem! Az okosok meg csodálkoznak, hogy miért nem tud ez a csapat bajnok lenni... Vicc. Az a csoda, hogy másodikak jelenleg! :D Lindelöf, Smalling, Matic, Valencia,Young, Herrera, Pogba.... Hol vannak ők Ferdinand, Beckam, Giggs, Scholes féle játékosokhoz? Vizes nyolcas lenne mind. Egyikőjük sem tudná még csak megközelíteni sem a topcsapatok kezdőjének szintjét. Szánalom. Egy normális csapat minimum 4-et vág nekik oda-vissza. Még a Sahtar-Roma párharc győztesével szemben sem mehetnének biztosra, azokban a csapatokban akadnak focisták is.
procee

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.02.23. 18:27

Egy Bayern Liverpool döntő igazi csemege lenne ;)
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Gronk » 2018.02.24. 13:13

Elhihetitek, én is így vélekedek a MU-ról, ugyanakkor érzem hogy az a csapat bizony keményen összemákolhatna ellenünk/vagy más nagyágyú ellen egy továbbjutást. Szóval akárhogyan is játszanak, vigyázni kell velük, egyáltalán nem lenne egy jó sorsolás az se.
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.02.25. 18:45

Az Mu idén egy kakukktojás, akik akár botladozva, jó napokat kifogva odaérhet. A lényeg, hogy mindenkit komolyan kell venni. A Besiktas is a gólokig 10 emberrel hajtott, mintha az utolsó meccsüket játszották volna
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: jasw » 2018.02.25. 23:29

Nincs igazán könnyű ellenfél már a 8-ban, talán a Roma - Donyeck győztese mondható 1 fokkal könnyebb ellenfélnek.

City pikáns ellenfél lenne a kopasz miatt, ráadásul idén nagyon egyben vannak. Barcelona, Madrid sose egyszerű, a Mourinhos United undorító ugyan, de célfutballal (és de Gea-val) senkinek sem félvállról vehetők. A Liverpool szerintem kimondottan jó lehet idén, ráadásul az ő sebességük, rohanásuk szerintem nekünk nagyon sok lenne, tőlük kimondottan tartok.

Lényeg a lényeg, a 8-ban már senki ellen sem lehet biztosra menni...
jasw

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák