Bundesliga

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.03.09. 21:12

Gabinho, érdekes a felvetés, de én nem nyúlnék bele a pontozási rendszerbe. A győzelemért járó 3 pont elég kell, hogy legyen motivációnak, csupa döntetlennel nem lehet komoly eredményeket elérni a ligában.
Akkor már inkább a tévés pénzek elosztásánál venném figyelembe a lőtt gólok számát, annál jobb ösztönzés nem kell a támadófocira.
misafeco

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.03.10. 15:06

A német liga így van kitalálva, az élvonal nyilván elbírna még +2 csapatot, de a lenti ligák már nem. A pénzelosztásnál a lőtt gólos felvetés pedig blődség, bár ha leülök egy meccset megnézni azt én is legtöbbször a gólokért teszem. Engem ami legjobban zavar, illetve keresem az okát (eredménytelenség nem lehet, mert a szezon elején BL közelben is voltak), hogy a Hannover meccseire miért mennek ilyen kevesen, amikor köztudott, hogy a BuLi stadionjainak kihasználtsága a legjobb, továbbá tudom, hogy még anno a kiesésük előtt ők preferálták a legjobban az 50%+1 eltörlését.
Bayern90

HozzászólásSzerző: Gronk » 2018.05.17. 11:50

Tegnap a Leipzig felbontotta Hassenhüttl szerződését.
Szerintem komoly érvágás lesz ez nekik, vastagon benne volt a csapat sikereiben. Kíváncsi vagyok merre veszi az irányt.
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.05.17. 14:55

Gronk írta:Tegnap a Leipzig felbontotta Hassenhüttl szerződését.
Szerintem komoly érvágás lesz ez nekik, vastagon benne volt a csapat sikereiben. Kíváncsi vagyok merre veszi az irányt.

Akkor a bevásárló embereinket el lehetne küldeni Lipcsébe... Werner....Forsberg...
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Gronk » 2018.06.21. 22:12

Elméletileg hivatalos; Nagelsmann a következő szezont még lenyomja a Hoffenheimmal, aztán átveszi a Lipcse padját.
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.08.03. 12:44

Azért a BuLi helyzete szompontjából erősen elgondolkodtató, hogy egy Meyer a Palace-ba igazol. Mindig azon megy a duma, hogy az angol csapatok annyival többet tudnak fizetni, hogy még a kicsik ellen sincs esélye pl. egy német klubnak. Meyerért nem kellett fizetni, a fizuja meg aligha eget rengető. Itt van egy kiváló képességű, univerzális, fiatal német játékos, erre senkinek nem kell.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.08.03. 12:55

pussybuvar írta:Azért a BuLi helyzete szompontjából erősen elgondolkodtató, hogy egy Meyer a Palace-ba igazol. Mindig azon megy a duma, hogy az angol csapatok annyival többet tudnak fizetni, hogy még a kicsik ellen sincs esélye pl. egy német klubnak. Meyerért nem kellett fizetni, a fizuja meg aligha eget rengető. Itt van egy kiváló képességű, univerzális, fiatal német játékos, erre senkinek nem kell.

170 ezer fontot kap hetente angliában. Az évi több mint 9 millió euró. Ezt csak nagyon jó játékosnak fizetik ki szerintem bundesben és csak a Dortmund, Lever,Lipcse, Schalke képes rá.
szabi90

HozzászólásSzerző: szprajtboy » 2018.08.03. 13:46

pussybuvar írta:Azért a BuLi helyzete szompontjából erősen elgondolkodtató, hogy egy Meyer a Palace-ba igazol. Mindig azon megy a duma, hogy az angol csapatok annyival többet tudnak fizetni, hogy még a kicsik ellen sincs esélye pl. egy német klubnak. Meyerért nem kellett fizetni, a fizuja meg aligha eget rengető. Itt van egy kiváló képességű, univerzális, fiatal német játékos, erre senkinek nem kell.

Azért nem véletlen nem egy Barca,Juve,Liverpool etc etc csapott le rá. Míg Goretzkára Barca és társai pályáztak.
Gyengén játszott és nagy volt a szája ami miatt nem is játszott már az év végén. Egy éve Arsenal szintű csapat simán vitte volna (legalább is erősen érdeklődött). Most ?.....Senki de tényleg senkit nem érdekelt aki nagyobb csapat még ingyen sem (még egy Lipcse,Dortmund se repült rá). Lewis Holtby 2.0 rettentő középszerűen játszott. Nem nagy kár érte hidd el. Draxler,Goretzka,Meyer hármasból előbbi kettő érdekesen nagy csapathoz került. Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye.
szprajtboy

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.08.04. 09:12

Meyernek a teljesítményével volt a legkisebb gond.Tedesco pozíciót váltott vele(hatos lett) és működött a dolog.Az őszi eredményei mögött Goretzka formája és ez a húzás is ott van.Tavaszra azért került ki a csapatból, mert Heldellel közölte ,hogy nem hosszabbít,ezért így kezdték zsarolni.A német klubok közül a Hoffenheim próbálta meg leigazolni(bl.induló) ,de a fizetési igényei az egekben voltak,a nemzetközileg jegyzett klubok meg nem visznek el egy féléve nem játszó focistát 9 milliós bérrel.(Állítólag a Barca kacerkodott vele,de aztán másképp döntöttek) .
sandorbayern

Előző

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák