Bundesliga

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.03.05. 20:53

Kikapott a Frankfurt és a Hertha is - ez az EL-ért teperő csapatoknak jó. A 4 BL-résztvevő körvonalazódik (Bayern, Dortmund, Lipcse, Hoffenheim - ez azért nem olyan rossz, Szalai gólkirály lesz :F).

Ez mindenekelőtt a Gladbachnak jó hír, és ki tudja, talán a Leverkusen is összekapja magát az új edzővel.
argo001

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2017.03.11. 21:03

A tabella alja érdekes, a magára találó Hamburg,Wolfsburg,Werder 3-as egyszerre gyűjti szép számban a pontokat. Előttük pedig a Schalke, Augsburg páros van. Kíváncsi leszek kinek kell osztályozót játszania majd. Utolsó 5 meccsen szerzett pontok alapján a Werder és a Hamburg az első 5-ben van.
Mindenesetre a Schalke-nak lassan el kéne gondolkodnia az edzőváltáson vagy bajban lesznek. Oda kell vinniük előbb utóbb egy neves edzőt aki épít valamit. Esetleg Wengert meggyőzhetnék. :D

A Gladbach pedig szerintem oda fog érni a végére 4.-nek.
szabi90

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2017.03.12. 12:04

szabi90 írta: Esetleg Wengert meggyőzhetnék. :D

A Gladbach pedig szerintem oda fog érni a végére 4.-nek.

Schalke 04 - Wenger? Lehet benne valami. :lol:

BL-re nem hiszem, hogy odaérnek, pláne ha még mennek tovább az Európa Ligában. Esetleg azt nyerik meg és akkor meg is van oldva. ;) Amúgy a Hoffenheim-t megnézném a BL-be, Nagelsmann ha maradna és igazolnának mehetnek egy jó csoportkört.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.03.12. 13:42

Minden vágya lehet Wengernek, hogy a Bayernnel egy bajnokságban szerepeljen. 3 db 5-1 után.
argo001

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.03.12. 13:49

A Bundesliga szervezettsége áll a legtávolabb Wenger intuitív stílusától.A német edzők(köztük Palya) rohadtul megszerveznek minden részletet,az,hogy közülük kinek hogyan jön ki a lépés az egymás elleni játékból egy külön történet.Az ősszel pl.:Weinzierl úgy verte meg azt az El.-ben,aki szembejött vele,hogy otthon 5 meccset veszített el egymás után.
Szerintem Wenger "oldjátok meg" futballja egy Schalke szintű csapatnál egyenértékű lenne a kieséssel.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.03.13. 20:11

A Schalke Ragnick távozása óta süllyed. Kicsit így kicsit úgy. Pedig nincsenek ott rossz játékosok. Most sem, de ellennünk látszódott a legjobban, hogy se elképzelés, se lélek nincs bennük.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.03.13. 22:30

FERWIN írta:A Schalke Ragnick távozása óta süllyed. Kicsit így kicsit úgy. Pedig nincsenek ott rossz játékosok. Most sem, de ellennünk látszódott a legjobban, hogy se elképzelés, se lélek nincs bennük.

Ezzel részben egyet tudok érteni.
Ami a kupameccset illeti azon látszott, hogy Weinzietl 3 védős játéka hogy segiti őket a korrekt labdakihozatalokban,mert ki tudtak találni megfelelő passzopciokat.Ami a keretet illeti az edzőnek állítólag állandó küzdelmet jelent a jatekosok motivalasa-Goretzka es Meyer állandóan le akar lépni, olyan hisztiket nyomnak,mint Draxler Wolfsburgban,Konopljanka pedig nem akar az edzéseken dolgozni.Egy kis viperafeszek a hely,nemcsoda,hogy Weinzierl a 2.osztályból keres a keret megerősítésére focistákat(Burgstaller vagy a tavaly érkezett Schopf) ráadásul a legjobb lehetséges kezdőből 2 játékos honapokra kidőlt: Embolo és Coke.
Az,hogy az utolsó 2 fordulóban szerkezetet váltottak (átálltak 4 védőre) pont olyan krizistunet mint a mentalis tréner megjelenese.
Az a legjobb,hogy idén ezzel egyutt is stilusosabb a jatekuk,mint Breitenreiter idején, akivel siman eredmenyesebbek voltak.
Szóval mindent egybevetve Wenger futballfilozofiaja (ami deklaráltan az individualista erenyekre épít) Németországban a Bayern szintje alatt nem működne- ott viszont szintén nem ohajtanam latni...
sandorbayern

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.03.16. 23:35

ha a Schalke gondolkodna edzőváltáson, szerintem jó lenne nekik Roger Schmidt.
a Leverkusenhez meg mehetne Ranieri :) (bár nekem még mindig nagy kérdőjel, hogy ő valóban olyan jó edző-e)

/nincsenek ilyen hírek, csak hasraütésből írtam :D/
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.03.30. 16:32

A BVB megszerezte Dahoud-ot a Gladbach-tól gyakorlatilag gombokért, a tm szerint 12 millióért.
Nagyon fiatal és feltételezem nagy tehetség a srác, bár nekem még nem tűnt fel komolyabban..
Bár szíriai származású de német állampolgár.

(már megint lehúzzák a ligát :D)
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2017.03.30. 19:46

Gronk írta:A BVB megszerezte Dahoud-ot a Gladbach-tól gyakorlatilag gombokért, a tm szerint 12 millióért.
Nagyon fiatal és feltételezem nagy tehetség a srác, bár nekem még nem tűnt fel komolyabban..
Bár szíriai származású de német állampolgár.

(már megint lehúzzák a ligát :D)

Nem rossz a srác, én szoktam figyelni Gladbach meccseken. A Liverpool is nagyon érdeklődött iránta, most megnéztem, ott 25m fontot pletykáltak.

Arról meg nem lesz szó, hogy lehúzzák a ligát, az fog menni, hogy a Bayern lerabolta a Hoffe-t. :D
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák