Bajnokok Ligája

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.05.01. 23:39

Hajrá Klopp!
argo001

HozzászólásSzerző: Wolf » 2018.05.01. 23:46

kivulallo írta:Nagy parharc volt, ujabb bl klasszikusa ket csapat kozos tortenelmeben.
A ket meccsen mutatott jatek alapjan a bayern volt a jobb, amiket jupp kitalalt szerintem nagyjabol ultek, megerdemeltetek volna a tovabbjutast. Ronaldot kivettetek mind2 meccsen a jatekbol.
A parharcot csak a ket egyeni hiba dontotte el, meg a jobb helyzetkihasznalasunk.

U.i.: lewa remelem nalatok marad. :D

Gratulálok!

Remélem megveszitek a lengyelt, ha menni akar. Sok pénzt fizessetek érte.
Wolf

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.05.02. 12:40

Kíváncsi leszek a Pool mihez kezd a Madriddal. Az utóbbi évek legjobb döntője lehet, Klopp focija legalábbis ezt ígéri.
Verhető most a Real, baromi nagy kár, hogy nem sikerült túllépni rajtuk.
Jupp vs Klopp, Jupp utolsó nemzetközi meccsén. Lett volna valami..

Mindenesetre hatalmas köszönet jár Heynckesnek, a béka segge alól rángatta össze a brigádot, és mutatta meg a játékosainak, hogy mire képesek, ha CSAPATként játszanak.
Ki tudja mit hoz a nyár, ki megy, ki marad, ki érkezik, az azért látszik, hogy legjobban Jupp fog hiányozni a csapatból.
Danke Jupp!
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2018.05.02. 13:24

Sajnos nagyon bosszantò és keserű ìgy kiesni, Realtòl én többet vártam elég langyos játékot mutattak mind a 2 meccsen , mi voltunk a jobbak mind a 2 meccsen csak hát ugye a gòl hiányzott, vagyis a sok helyzetből mégtöbb gòl..en nem várok a Pooltol nagy csodát , szerintem simán kikapnak a döntöben több gòllal, mi tudtunk volna őket megállitani jobb csapat vagyunk a Pooltol, bár egy meccsen bármi lehet a döntőben..de annyira rutintalan társaság a Pool..en nem is várok meglepetést hasonlò lesz ez a döntő mint a tavalyi , és legalább annyira sima lesz 3-1 4-1 a Realnak.
Littbarski

HozzászólásSzerző: Wolf » 2018.05.02. 17:11

Littbarski írta:Sajnos nagyon bosszantò és keserű ìgy kiesni, Realtòl én többet vártam elég langyos játékot mutattak mind a 2 meccsen , mi voltunk a jobbak mind a 2 meccsen csak hát ugye a gòl hiányzott, vagyis a sok helyzetből mégtöbb gòl..en nem várok a Pooltol nagy csodát , szerintem simán kikapnak a döntöben több gòllal, mi tudtunk volna őket megállitani jobb csapat vagyunk a Pooltol, bár egy meccsen bármi lehet a döntőben..de annyira rutintalan társaság a Pool..en nem is várok meglepetést hasonlò lesz ez a döntő mint a tavalyi , és legalább annyira sima lesz 3-1 4-1 a Realnak.

A Reál megint nagy mákkal jutott tovább! Nem ők nyertek, a Bayern veszítette el. persze ez csak saját magunknak lényeges. Sajnos a két mérkőzésen olyan védelmi hibákat követtünk el, ami megnehezítette, és a végén eldöntötte a továbbjutást.

Én hiszek az angol csapatban, Klopp behúzza.
Wolf

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2018.05.02. 23:03

Liverpool is borotvaélen táncolt , jár a gratuláció a Rómának ;)
Littbarski

HozzászólásSzerző: Basti » 2018.05.02. 23:15

sajnos ez így túl könnyű menet lesz Zidaneknak :|
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.05.03. 09:48

Basti írta:sajnos ez így túl könnyű menet lesz Zidaneknak :|

Én is így érzem, ezt a Poolt reggelire megeszik a 0 középpályájukkal. Gondolom ugyanazt játssza majd Klopp, mint ellenünk 13-ban, az elején lerohanás, aztán (ha van) az előnyt védeni.
misafeco

HozzászólásSzerző: Peti7777 » 2018.05.03. 12:22

Kronológiailag:

1, Javi kiállítása (jogos volt)
2, Vidal kiállítása (jogos volt, csak hamarabb kellett volna)
3, Casemiro ki nem állítása
4, Ronaldo 1. lesgól
5, Ronaldo 2. lesgól
6, Dybala kiállítása
7, Benatia tizi
8, Lewa ellökése (ha a 7-es pont jogos, akkor ez is az lett volna)
9, Marcelo kezezése
10, Lewa felrúgása

Ez a Real 10 pontja.
Peti7777

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2018.05.03. 13:30

Hát nagyon esedékes lenne a videobìrò, a tegnapi meccsen is döntően befolyásolta a meccset a spori , gyönyörűen védett a hátvéd kézzel a gòlba tartò labdát, ezt nem észre venni művészet volt és fél òra lett volna hátra a meccsből a Pool se erdemelte meg a Ròma a hosszabbìtás esélyét megérdemelte volna..ezek a sorozatos bìròi hibák felháborìtòak!! Igazságtalan ìgy az egész! Nincs azonos mérce, a másik 11 est amit a végén megadott nem is volt egyértelmű, azt meg megadja hihetetlen milyen gyengén vezetik a bìròk a meccseket.
Littbarski

Előző

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák