Bajnokok Ligája

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.03.17. 14:17

Neuer
Lahm Boa Hummels Alaba
Eléjük egy Martínez Vidal
Elég bomba védekezés lenne.
Elől a Rib-Rob Thiago Lewa meg csak talál néhány gólt.
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.03.17. 14:23

jani23 írta:Neuer
Lahm Boa Hummels Alaba
Eléjük egy Martínez Vidal
Elég bomba védekezés lenne.
Elől a Rib-Rob Thiago Lewa meg csak talál néhány gólt.

Nagyon meglepődnék... :)
Neuer
Lahm Hummes Martinez Alaba
Vidal Xabi
Robben Thiago Ribéry
Lewa
Én ezzel kezdenék.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.03.17. 14:44

Eltiltott egyik csapatban sincs, sőt ha jól néztem, akkor veszélyeztetett sem (?).
misafeco

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.03.17. 15:03

A spanyol átkot megtörhetjük, sőt a Real után jöhet a Tico és a döntőben a másik FCB vagy fordítva, de tőlem ha már szigetországban lesz a döntő a Wembleyt is újra nyomhatjuk.
Bayern90

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017.03.17. 15:16

Megmondom őszintén, hogy valamennyire örülök ennek a párosításnak, nagy népbetegség Madridban hogy a "kis meccsekre" nem tudunk felpörögni, most legalább biztosan nem lesz gond a motivációval. Egyébként szép futballt és kétesélyes mérkőzést várok, Zidane is pontosan ezeket nyilatkozta.
Veidt

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.03.17. 15:25

Szerintem minden futballszerető ember örül valahol ennek a párharcnak. Nyilván mindkét oldal el tudott volna képzelni kellemesebb ellenfelet, ugyanakkor ezekről a meccsekről szól a BL. Nem egy Bayern Leicester-ről.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.03.17. 15:50

Nálunk jobban már csak a Barcelona tenyerelt bele. :D

Azért a Realnál se lehet nagyon természetes az a mosoly. :D Gyerekek, itt most eldől minden: ha továbbjutunk, 2 potenciális ellenféllel a 3-ból tutira kevesebb lesz. Meg kell nyomni a hazai meccset, nem szabad gólt kapni
argo001

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2017.03.17. 19:51

Bayern-Real, ez a csúcspárharc a BL-ben. Én nem bántam volna, ha csak az elődöntőben vagy a döntőben jön össze, de hát nem kívánságműsor. Össze kell rakni a csapatot nagyon, mert jól mennek a srácok, de a Real azért két kategóriával erősebb, mint egy Arsenal.
Fúú, két nagyon jó mérkőzést várok. Motiválni szerintem egyik felet sem kell, a sérülések kerüljenek el minket. Hajrá! 8-) ;)

Dortmund-nak is van esélye, simán ott lehetnek a 4-ben, Barca meg remélem kizúg a f*szba.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.03.17. 21:21

OliKahn írta:Bayern-Real, ez a csúcspárharc a BL-ben. Én nem bántam volna, ha csak az elődöntőben vagy a döntőben jön össze, de hát nem kívánságműsor. Össze kell rakni a csapatot nagyon, mert jól mennek a srácok, de a Real azért két kategóriával erősebb, mint egy Arsenal.
Fúú, két nagyon jó mérkőzést várok. Motiválni szerintem egyik felet sem kell, a sérülések kerüljenek el minket. Hajrá! 8-) ;)

Dortmund-nak is van esélye, simán ott lehetnek a 4-ben, Barca meg remélem kizúg a f*szba.

Szerintem ki is fognak. A Juve védelme kiiktatja majd az MSN-t, onnantól kezdve a Barcelona lábon van lőve. A középpályájuk és a védelmük nem győzött meg, a PSG ellen sem játszottak kiemelkedően jól.

A Real idén furcsa formában van, pont ellentétes velünk, mert míg mi élesedünk, a Real most tompul el (kicsit hasonló a helyzet, amikor 2014-ben találkoztunk velük). Amire vigyáznunk kell, az az, hogy életveszélyesek a pontrúgásaik és ők is szeretnek gólt lőni az utolsó pillanatokban. Mondjuk ebben idén mi is jók vagyunk. :mrgreen:

Ez tényleg 50-50. Talán, talán azt mondanám a jelenlegi helyzet alapján, és amiatt, hogy Ancelotti jól ismeri a Realt, hogy 51-49 nekünk.

A másik kettő érdekes meccs lesz. A Leicester és az Atlético egymást fogja faragni, a Dortmund-Monaco meccsen lesz vagy 7 gól, középpálya viszont nem. :D
argo001

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.03.18. 10:23

A Bayern - Real előtt játszunk a Dortmunddal a hétvégén.
Szép heteink lesznek !
STERN DES SÜDENS
jani23

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák