Bajnokok Ligája

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.08.24. 06:50

Azért elgondolkodtató, hogy mennyire tele van a gatyánk sorsolás előtt, mint a Bayern München németország rekordbajnokaként........
És mennyire tele lesz a sorsolás után !!!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.08.24. 10:11

jani23 írta:Azért elgondolkodtató, hogy mennyire tele van a gatyánk sorsolás előtt, mint a Bayern München németország rekordbajnokaként........

Már miért lenne tele? Az meg, hogy utána tele lesz-e, majd kiderül...

Amúgy elég gyakran kerülünk a legnehezebb csoportba (vagy a nehezebbek közül vmelyikbe), de biztos oltári bűn, ha nem feltétlenül ezt szeretné mindenki, akár a klub alkalmazottjai közül is.

Sőt, a legjobb lenne egy halálcsoport, utána pedig egy Barca-PSG-Juve-Real út, kell a virtuskodás. Ha meg netán kipottyanunk, lehet kapálózni, hogy sz@rok vagyunk...
pussybuvar

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.08.24. 10:47

Az a helyzet, hogy a (top 8) bajnokok első kalapba tételével eléggé megkavarta a sorsolást az UEFA. A második kalap gyakorlatilag erősebb, mint az első, és sokkal könnyebben kijöhetnek kiegyensúlyozatlan csoportok. És erre még rátesz egy lapáttal, hogy az utóbbi évek kb. legerősebb mezőnye állt fel, minden országból a nagyágyúk kerültek be, 5 angol csapat, felturbózott olajosok, stb. Lesz jópár neves búcsúzó a csoportkörben, ebben biztos vagyok.

Normál esetben nekünk bármilyen csoportból tovább kell jutnunk, nem lehet kifogás a sorsolás, de azért el tudok képzelni olyan esetet, amikor rendesen meg kell izzadnunk. Ha viszont kemény ellenfél jön a 2-3. kalapból, akkor örülnék, ha a 4-ből nem egy pofozógép kerülne be, hanem egy olyan, akinek van esélye pontokat rabolni a riválisoktól. Szóval elsősorban egy kiegyensúlyozott csoportnak örülnék.

Sok fog múlni a kulcsjátékosok bevethetőségén, remélhetőleg Thiago és Robben nem dől ki hosszabb időre az ősz folyamán. Én bizakodó vagyok, de azért megpróbálnék még valakit elhozni a támadósorba augusztus végéig, biztos ami biztos.
misafeco

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.08.24. 14:49

pussybuvar írta:
jani23 írta:Azért elgondolkodtató, hogy mennyire tele van a gatyánk sorsolás előtt, mint a Bayern München németország rekordbajnokaként........

Amúgy elég gyakran kerülünk a legnehezebb csoportba (vagy a nehezebbek közül vmelyikbe), de biztos oltári bűn, ha nem feltétlenül ezt szeretné mindenki, akár a klub alkalmazottjai közül is.

Sőt, a legjobb lenne egy halálcsoport, utána pedig egy Barca-PSG-Juve-Real út, kell a virtuskodás. Ha meg netán kipottyanunk, lehet kapálózni, hogy sz@rok vagyunk...

A pesszimista hangokat is meg lehet érteni - az elmúlt 5 év legerősebb BL-mezőnyének fog nekivágni az elmúlt 5 év leggyengébb Bayernje. Minden függ a sorsolástól, pár óra múlva okosabbak leszünk.
argo001

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.08.24. 17:00

Én a Manchester Unitedet szeretném. :!:
Bayern90

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.08.24. 17:58

A pesszimista hangokat abszolút megértem, én sem vagyok túl derűlátó egyelőre. Viszont nem értem honnan jön ez a "tele a gatya" sztori. Miért félnénk bárkitől, miért is kéne? Szerintem most is benne vagyunk a TOP5-ben, inkább mások féljenek tőlünk. Ez nem azt jelenti persze, hogy akkor legyen minél nehezebb a sorsolásunk.

Ha pedig pl. most vagyunk 5 év óta a leggyengébbek, akkor pláne jó lenne egy kedvezőbb sorsolás. A BL (vagy VB, EB, akármilyen kupa) nem arról szól, hogy mi most akkor megmutatjuk milyen faszák vagyunk és jöjjenek a legnagyobbak, mindet lenyomjuk.
Minek akarunk már a csoportban szívni? Na nem mintha túl sok gondunk lett volna valaha is az erősebbnél erősebb BL-csoportokkal... Én jobban örülnék, ha minél több olyan ellenfelünk lenne, ahol a fiatalabbakat is be lehet dobni a mély vízbe, szedjenek csak magukra BL-rutint.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.08.24. 18:24

Végignézve a keretet, itt aztán lesz mélyvízbe dobás.
argo001

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.08.24. 18:30

Úgy tudtam, b*zmeg, úgy tudtam...
argo001

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.08.24. 18:36

Fogadok, hogy jön egy angol.
misafeco

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.08.24. 18:36

pussybuvar írta:

PSG !
Eddig.
Nem hiszem, hogy boldog vagy.
STERN DES SÜDENS
jani23

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák