Bajnokok Ligája

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kivulallo » 2018.04.15. 17:03

Atesz12 írta:Várom a két újonc magyarázatát a saját fórumunkon, hogy ezzel miért nincs semmi probléma. (ittsemvagyok, kivulallo), Ja nem, mégse, nem vagyok rá kíváncsi....

A bajnoki menetrend mar tavaly juliusban megvolt ahogy a kupadonto idopontja is, arrol miert a real tehet hogy a sevilla bejutott a kupadontobe es emiatt elmarad a meccs? Egyebkent szerintem nincs jelentosege, igyis ugyis csere sor jatszott volna. Ahogy ti is megtehetitek mar hogy a cserek jatszanak csak mas mas okokbol.

U.i.: es ha ebben barmifele osszeeskuves elmelet lenni, ami nincs mivel ezek mar elore fixek voltak, akkor miert ne tamogathatna a sajat csapatat a spanyol labdarugo szovetseg? Gondolom 2012-ben amikor clasico volt a 2 elodonto kozott es bajnoki cimrol dontott es minden kulcsjatekosunk vegigjatszotta a meccset majd utana mind2 spanyol kiesett, akkor nem volt baj a sorsolas?
kivulallo

HozzászólásSzerző: Wolf » 2018.04.15. 17:58

Én abban nem látok problémát, ha egy szövetség a saját klubját kedvezőbb helyzetbe hozza egy sordöntő mérkőzés előtt. Ez megteheti a másik fél szövetsége is.

Azzal pedig, hogy a múltban, és a jelenben egyes sorsdöntő BL mérkőzéseken a balncók javára ítélkeztek a játékvezetők nem kell foglalkozni. Mert a jelen számít! Ami megtörtént, megtörtént.

A nyomás most a Reál Madridon van.

Április 25.-én, és május 1.-én kell a bajoroknak odatenni magukat, és a párharcban továbbjutni.

Bízom a Bayern győzelmében! A bizonyítási vágy, és a revans érzete megvan a bajor játékosokban.

A Reál gyors, erős csapat. Hihetetlen tudnak kontrákat vezetni. Nekünk a helyzeteket be kell lőni. Lewandowski megmutathatja, hogy Ő is világklasszis. legyen mindenki fit, és egészséges, nem lesz probléma.
Wolf

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.04.15. 18:38

Én ebbe a topicba első meccs végéig nem írok, akkor viszont eredménytől független igen.
Atesz12

HozzászólásSzerző: Ittsemvagyok » 2018.04.15. 18:53

Sziasztok. Ahogy kivulallo kollegam( nem tudom ki o, igazabol meglepodtem, hogy mas real os is batorkodott idejonni es nagyjabol hasonlokat irt mint en eloszor) irta, a Sevilla bejutott a kupadontobe. Elmarad a meccs. Ebben ennyi van. Ezert van extra pihi most, ebbe tenyleg Atesz nem kell tobbet belelatni, ez megint a rossz, a fals ut. Nincs szukseg ilyenre. Egyszeru dolog ez. S, ha mar Atesz, en az elso h.sz. -omban kulon kertem toletek, hogy kezeljuk egymast uriemberek modjara, ne gyulolkodjunk, folosleges dolog, az hogy varsz vissza minket a meccs utan( mas is irta mar es jonni is fogok egy ertekelessel) azt koszonom, viszont a flegma stilusodat nem tudom hova tenni. Senki nem irt semmi rosszat kettonk kozul, ne legyunk lekezeloek. En Baratokozni jottem es eszmetcserelni, mert nagyon varom a parharcot. Nem szokasom reagalni ilyenekre, foleg egy idegen forumon, de szeretnem elkerulni ezeket a bugyuta mellebeszeleseket, illetve provokaciot....vagy valami ahhoz hasonlo baromsagot. Nincs szukseg ilyenre. Az udvozleseket koszonom nektek, valai irta, hogy minden a tiszteletem az ove...Skacoky rendes toletek. Koszi. Elso meccs utan jovok vissza. Dumalunk. Most megyek es megverem a Bayernt fifaba :lol:

Sziasztok
Ittsemvagyok

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2018.04.15. 20:01

Gronk írta:Az korrekt, hogy a Real-nak a meccs előtti hétvégén nem lesz bajnokija.:D

Azt hiszem az nem a a Real hibája , ápr 21 lesz a Sevilla-barcelona kupadöntő és a Realal is azon a héten találkozna a Sevilla de nem vagyok biztos benne 100% valami ilyesmi van..majd a Real drukkerek megirják.
Littbarski

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.16. 10:55

Üdv itt a madridista sracoknak.
Sajnos a lehető legrosszabb a sorsolás, én egy meccsen több esélyt éreztem volna a Real ellen.
De ne feledjük tavaly is mi szoritottuk meg legjobban őket.
Coman és Neuer hianyzasa kritikus pont lehet.
Robberynek ez a szint lehet már sok lesz 2*90 percre ne adj isten meg többre.
Juppban nagyon bízom. De nincsenek jó erzeseim a parharccal kapcsolatban.
Remélem a La bestia negra újra mordul egyet.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.16. 11:04

Amúgy nem tudom ki írta ezt a velemenycikket de ezzel az nso szintjének legmélyebb bugyraiba rúgta az oldalt.
Kurvara nem kellett volna...
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Basti » 2018.04.16. 11:27

mia san mia írta:Amúgy nem tudom ki írta ezt a velemenycikket de ezzel az nso szintjének legmélyebb bugyraiba rúgta az oldalt.
Kurvara nem kellett volna...

köszi hogy reprezentálod itt a madridom.hu fórum véleményét, ott ahol lesajnálóan beszélnek a Bayernről és retardáltnak nevezik a bayern szurkolókat.
hadd gratuláljak innen is ;)

Kép
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.16. 14:09

Meg annyit, hogy Kassai Kurva szarul vezette, nem nekünk kedvezett de ez van. Az hogy szándékosan elcsalt meccsrol van szó szerintem nem igaz.
Ha Vidal berugja az első meccsen a nekünk megítélt jogtalan tizit, valószínűleg nem lenne miről beszélni, mert mi megyünk tovább.
Nem élt a játékvezető adta ajándékkal, a Real élt vele.
Ez akkor nekem is kurvara fájt, de egy éve történt.
A tizi pedig tizi volt a Real meccsen. Tök mindegy hanyadik perc van. Ha valami szabálytalan az szabálytalan. Ez van.
Rég rossz amikor a gyűlölet vezérel valakit.
Ezt az egész sztori margójára.
mia san mia

HozzászólásSzerző: Basti » 2018.04.16. 14:46

látom személyeskedésen kívül nulla érved van. de hát nyilván egyszerűbb a publikálót anyázni mint érvelni.

a cikk szerzője nem azt írta, hoyg csalás volt, hanem hogy (1) nevetséges a madridisták érvelése, illetve (2) h az uefa-ra igen is lehet befolyása a kluboknak. lásd ramos vs ribéry esete. szépen le van vezetve pontonként. nem írt csalást senki sem, csak hát kéne hozzá egy minimális IQ h a szöveget értelezni tudják odaát.

az sokat elmond, hogy egy bayern szurkolótásad támadod aki le merte írni a véleményét a nagyképű reálosokról, és ez téged zavar. de ahonnan küldtek - a madridiom.hu - ról ott a bayern szorkolók szellemi fogyatékozása nem zavart.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák