Bajnokok Ligája

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: unart » 2017.03.17. 13:15

Ez jó :)
unart

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.03.17. 13:16

Lol. Őket akartam leginkább elkerülni. Na mindegy, Ancelotti ismeri őket, remélhetőleg idén mi örülünk.
misafeco

HozzászólásSzerző: SchF4 » 2017.03.17. 13:16

Bámm bizony! :oops: Ki kell ütni őket már az első meccsen.
Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer
und es bleibt Bayern München, Deutschlands Bester, bis in alle Ewigkeit.
SchF4

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.03.17. 13:24

Nem bontottam pezsgőt.....
Azért remélem Carlo nem lesz Pep !!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.03.17. 13:31

Csak Ramost kell kikapcsolni, akkor halott a Real :P
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: pizarro » 2017.03.17. 13:53

Annyira felpörögtem ezen a párharcon, hogy nem is kell rotációs kapa a kert feltúrásához itthon. :)

Kiváncsi leszek, hogyan képzeli el a Mester a szélsővédekezést. Támadásban működnek a párok, védekezésben még nem volt alkalom a bemutatásra. Mármint idén.
pizarro

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.03.17. 13:56

Már most nagyon várom!!
A legutóbbi alkalommal se voltunk rosszabbak náluk, sőt.. de mindenki az 5-0ás különbségre emlékszik. Ideje visszaadni, tovább kell jutnunk! Egyszerűen nem lehet olyan világ, hogy megint egy spanyol búcsúztasson minket! MEGFOGJUK CSINÁLNI!

Az Atleti és a BVB megkapta a nagyon idézőjeles könnyebbeket, kíváncsi vagyok lesz-e meglepetés. Ők nagy eséllyel ott lehetnek az elődöntőbe.

Hát lehetett volna sokkal jobb a sorsolás is, ezt be kell látni, de a Barca-Juvenak örülök, őket szerettem volna elkerülni mindenképp, és egy már tuti kipottyan.
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.03.17. 13:59

mia san mia írta:Csak Ramost kell kikapcsolni, akkor halott a Real :P

Kis túlzással igaz!
Komolyra fordítva: rettenetesen fel kell készülni a pontrúgások elleni védekezésből. Mondhatjuk, hogy nincs is gyenge pontjuk, egyedül a sérülések, illetve a rossz forma az ellenségük, na de ezek sokkal inkább nekünk okoztak problémát az utóbbi években. Persze valószínűleg ők sem örülnek a sorsolás eredményének, de underdogok vagyunk. :|
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.03.17. 14:05

Szkafi92 írta:

Kis túlzással igaz!
Komolyra fordítva: rettenetesen fel kell készülni a pontrúgások elleni védekezésből. Mondhatjuk, hogy nincs is gyenge pontjuk, egyedül a sérülések, illetve a rossz forma az ellenségük, na de ezek sokkal inkább nekünk okoztak problémát az utóbbi években. Persze valószínűleg ők sem örülnek a sorsolás eredményének, de underdogok vagyunk. :|

Ezzel vitatkoznék.
misafeco

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.03.17. 14:13

misafeco írta:
Szkafi92 írta:

Kis túlzással igaz!

Ezzel vitatkoznék.

Ezzel én is vitatkoznék. Ez teljesen 50-50. Jelen formákat tekintve még talán mi vagyunk picit jobb állapotban jelenleg. Odaát a Kroos Modric tengely ki van fulladva, a BBC pedig nem igazán működik jelenleg. Persze egy hónap alatt sokminden változhat, de én úgy látom, hogy a két csapat ellentétes utat jár be. A Bayern egyre javuló formát mutat, míg a Real inkább stagnál és sokszor szenved. Nyilván a nagyobb meccsekre felpörögnek, ezért senki ne várja, hogy előjön majd náluk a motivációs probléma. ( ez ránk is igaz)
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák