Bajnokok Ligája

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.05.01. 16:26

Ideje lenne már újjáépíteni ezt a keretet, évek óta ez van. Ez így nem megy.
argo001

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.05.01. 17:07

Németországban élő barátom írta délután, hogy Dreesen összeesett, már visszatért Münchenbe.
Nem jó előjelek :(
Nem marad más mint küzdeni!!
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.05.01. 17:09

argo001 írta:Ideje lenne már újjáépíteni ezt a keretet, évek óta ez van. Ez így nem megy.

A kérdés az, a vezetőség mit szeretne. Mert ha csak hazai porondon nyerni, akkor de így is megy.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Fußballmeister » 2018.05.01. 18:31

mia san mia írta:
argo001 írta:Ideje lenne már újjáépíteni ezt a keretet, évek óta ez van. Ez így nem megy.

A kérdés az, a vezetőség mit szeretne. Mert ha csak hazai porondon nyerni, akkor de így is megy.

Én már egy ideje úgy gondolom, hogy nem célja a vezetőségnek a BL győzelem vagy döntők. Inkább úgy futunk neki évről-évre, hogy a legjobb 8 biztosan legyen meg és onnan minden egy ajándék. Szerintem anyagilag így éri meg a klubbnak a legjobban, mert ez nem igényel olyan mértékű befektetést a játékosokba és a fizetésekbe, mint, ami ehhez a szinthez kellene.

Én nem tudom elképzelni, hogy ha komoly terveink lennének a BL-ben, akkor komolyan gondolták volna pl. Niko Kovač-ot. Nem tudom elhinni, hogy egy ilyen szintű klubbnál igaz legyen az, hogy addig gondolkoztak, amíg Tuchel máshoz ment. Nem is akartuk Őt szerintem.

Nekem az a véleményem, hogy idén nyáron az igazolásoknál minden el fog dőlni. Ha beruházunk egy komoly szélső támadóba, egy igazán nagy névbe, akkor fent akarjuk tartani a nemzetközi TOP 3-5 szintet, de ha nem, akkor más a cél.

Most jött el az idő, hogy már nem lehet arra fogni, hogy itt van nekünk Robbéry. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy a két fiatal, Coman és Gnabry mellé szükséges egy húzó játékos is. Robbéry pedig bevehető lesz bármikor csereként, vagy a Bundesbe.
Fußballmeister

HozzászólásSzerző: mpali » 2018.05.01. 18:51

Én egy tökös támadó csapatot várnék Wagner Lewa ékpárral.
mpali

HozzászólásSzerző: Historycomeback » 2018.05.01. 19:07

Sziasztok! Ma regisztráltam. Talán még nem késő jönni segíteni a csodához :) A felhasználónevemet is ennek szellemében választottam. Sajnos sok esélyünk nincsen, én elsősorban nem is a támadójáték miatt aggódom hanem a védelem miatt. A Real mindig annyi gólt rúg amennyi kell nekik. Tavalyi döntőben a bitang Juvénak is eltettek egy 4-est...

Aki azt gondolja, hogy attól, hogy nincs Carvajal könnyebb lesz annak van egy rossz hírem. Amennyiben Nacho fog játszani lehet, hogy sokkal kevesebbet fogunk veszélyeztetni a bal oldalról mint az első meccsen. Érthetetlen, hogy évek óta csak akkor veszik elő a fontos meccsekre amikor valaki más hiányzik, szinte mindig hiba nélkül játszik sajnos. Nagyon remélem, hogy ha játszani is fog, még nem áll készen erre a szintre és át tudjuk játszani. Nagyon fontos lesz, hogy a jobb oldalról is veszélyeztessünk, ugye ez a legnagyobb kérdés, hogy Robben hiányában mit tudunk kitalálni arra a szárnyra. Ha csak Ribery oldalán veszélyeztetünk azt a Real le fogja tudni védekezni.

Lewandovski az én szememben csak úgy tudja jóvátenni ezt az idényt ha ma 2 gólt rúg. Müllertől is nagyon várok már egy gólt, másra úgy sem használható. 3 rúgott góllal talán meglehet.
Historycomeback

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.05.01. 19:09

Dreesennek jobbulást! Szerintem is jöhet a kétcsatáros felállás.
Bayern90

HozzászólásSzerző: Historycomeback » 2018.05.01. 19:09

mpali írta:Én egy tökös támadó csapatot várnék Wagner Lewa ékpárral.

Ez az ami biztosan nem fog megvalósulni, max a legvégén amikor ég a ház. Amúgy meg szétkapnának minket ha egyszerre kezdenének, azt nem bírja elviselni a csapat. Így is tartok tőle, hogy átrohannak majd a középpályánkon. Nem szabad labdákat eladni.
Historycomeback

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.05.01. 19:10

Fußballmeister írta:
mia san mia írta:

Én már egy ideje úgy gondolom, hogy nem célja a vezetőségnek a BL győzelem vagy döntők. Inkább úgy futunk neki évről-évre, hogy a legjobb 8 biztosan legyen meg és onnan minden egy ajándék. Szerintem anyagilag így éri meg a klubbnak a legjobban, mert ez nem igényel olyan mértékű befektetést a játékosokba és a fizetésekbe, mint, ami ehhez a szinthez kellene.

Én nem tudom elképzelni, hogy ha komoly terveink lennének a BL-ben, akkor komolyan gondolták volna pl. Niko Kovač-ot. Nem tudom elhinni, hogy egy ilyen szintű klubbnál igaz legyen az, hogy addig gondolkoztak, amíg Tuchel máshoz ment. Nem is akartuk Őt szerintem.

Nekem az a véleményem, hogy idén nyáron az igazolásoknál minden el fog dőlni. Ha beruházunk egy komoly szélső támadóba, egy igazán nagy névbe, akkor fent akarjuk tartani a nemzetközi TOP 3-5 szintet, de ha nem, akkor más a cél.

Most jött el az idő, hogy már nem lehet arra fogni, hogy itt van nekünk Robbéry. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy a két fiatal, Coman és Gnabry mellé szükséges egy húzó játékos is. Robbéry pedig bevehető lesz bármikor csereként, vagy a Bundesbe.

Hát ezt totálisan nem értem. Nézd már meg kik voltak a BL elmúlt 7-8 évének a meghatározó csapatai: mi, Juve, Tico, Barca?, Real
Ezekből ki is költött mostanában rengeteg játékosokra? (most azt vegyük ki a kalapból, hogy a Juve a Pogba-ért kapott 110 millióból megvette 90-ért Higanyt)
De igazából komolyan a Barca sem költött egészen addig amíg be nem esett a Neymar-os 220 millió
speziale

HozzászólásSzerző: kivulallo » 2018.05.01. 23:31

Nagy parharc volt, ujabb bl klasszikusa ket csapat kozos tortenelmeben.
A ket meccsen mutatott jatek alapjan a bayern volt a jobb, amiket jupp kitalalt szerintem nagyjabol ultek, megerdemeltetek volna a tovabbjutast. Ronaldot kivettetek mind2 meccsen a jatekbol.
A parharcot csak a ket egyeni hiba dontotte el, meg a jobb helyzetkihasznalasunk.

U.i.: lewa remelem nalatok marad. :D
kivulallo

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák