Európa-Liga

Re: Európa-Liga

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.05.18. 22:12

Szétesett a Liverpool.
argo001

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.02.24. 12:07

Nagy grat a Gladbach-nak, nem semmi volt ahogy egy félidő alatt továbbjutottak a párharcból, 3-0s hátrányt ledolgozva. Igaz, nem is kellett volna ekkora hátrányba kerülniük.. ezért se számolhatunk azzal, hogy sokat fognak még menetelni ott szerintem. De a fordításért mindenképpen dicséret illeti őket.
A tegnapi 2. bekapott góljukat mindenki nézze meg, egészen komikus!! :D

A Schalke azért magabiztosabban halad, komolyan örülnék neki, ha megnyerhetnék a sorozatot, de azt hiszem erre minimális az esély, nem akkora harcosok mint kéne, egy nagyobb pofontól könnyen szétesnek, és a bundesre is ezerrel kell koncentrálniuk, mert nagyon levannak maradva a célkitűzéseiktől. De idén végre nem spanyol fogja nyerni, ez már szinte eldőlt; MU, Roma, Lyon, Besiktas?, Schalke? talán ők érhetnek oda a végére...
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.02.24. 12:38

A Roma nagyon erős lett Spalettivel és a Mu is akarja a sikert,mert nincsenek a 4-ben.A Schalke és a Gladbach mögöttük van,de a Lyonnal nem számolok. Az Az-t ez a Gladbach is kitomte volna,egy jó meccsuk volt osszel a juve elleni x.Mindkét német szervezettebb tőlük, a Schalke meg még. vedekezni is tud.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.02.24. 13:21

Sajnos a paraszt MU fog nyerni.
argo001

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.02.24. 14:23

Schalke-Gladbach meccs lesz a 16 között.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.02.24. 15:15

Jah, össze is húzták őket...
Lesz egy német meg egy belga párharc is. Megkeverhették volna őket egymással :)
de a Roma-Lyon is jó meccs lesz, egy erős mindenképp búcsúzik, de sajnos a németek közül is.

MU-n nem lepődök meg.. remélem szenvedni fognak velük. És igen, valószínű hogy behúzzák a kupát, de nagyon remélem hogy nem.. egy forgatókönyvvel örülnék a sikerüknek csak, ha mi nyernénk a BL-t, aztán megvernénk őket az Európai szuperkupadöntőn! akkor oké lenne a dolog :D
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2017.02.24. 15:19

Gronk írta:A tegnapi 2. bekapott góljukat mindenki nézze meg, egészen komikus!! :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerencsétlen ezt még hallgatni fogja egy darabig. A következő 10 évben benne lesz az összes viccesben, amit karácsonykor, szilveszterkor adnak. :D

Sajnos összekerültek, pedig azért bőven volt még verhető ellenfél a pakliban. Végső győztesként én is ezeket a csapatokat látom. MU, Lyon menni fog, mert nekik célkitűzés a BL. A Roma szerintem kvalifikál a bajnokságban, ők talán inkább arra fognak koncentrálni.

Amúgy ezen nyugodtan elgondolkozhat a német páros továbbjutója is.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.02.24. 15:49

Gronk írta:Jah, össze is húzták őket...
Lesz egy német meg egy belga párharc is. Megkeverhették volna őket egymással :)
de a Roma-Lyon is jó meccs lesz, egy erős mindenképp búcsúzik, de sajnos a németek közül is.

MU-n nem lepődök meg.. remélem szenvedni fognak velük. És igen, valószínű hogy behúzzák a kupát, de nagyon remélem hogy nem.. egy forgatókönyvvel örülnék a sikerüknek csak, ha mi nyernénk a BL-t, aztán megvernénk őket az Európai szuperkupadöntőn! akkor oké lenne a dolog :D

...én akkor is csak úgy lennék elégedett, ha 6 góllal vernénk meg őket.
argo001

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.02.24. 16:01

[quote][/quote]
A Roma igy is tisztán 2. lesz a serie a -ban, az első hely megszerzése szürrealizmus. Szerintem ramennek az el.-re pluszban,ahogy az olasz kupában is végig élesek voltak.Ez a Lyon nem lesz nekik ellenfél. Persze volt már, hogy meglepődtem. Ahogy irtam a 2 német is legyűrne a franciakat.Kb. 5 meccsenkent kapjak el a fonalat a feketek,utana meg jon a csod olyan francia csapatok ellen is,amelyek komolytalanok.Genesio nem Jardim,allandoan meg nem epithetnek a jatekosok adottsagaira,mert azok tuntethethetok el a legkonnyebben,plane egy olyan edzőnek, mint Spaletti.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.02.24. 17:51

Szerintem nem biztos a MU győzelme, náluk a PL top4 a prioritás - megjegyzem, szerintem ezért "szállt ki" a Spurs is, nyilván menniük kell mindkét sorozatban (Ligakupa döntő hétvégén, FA Kupában a Chelsea, de ezeket nem is számoltam bele).

A Chelsea, MU, City, Spurs négyes ér révbe, kár a Liverpoolért, az Ágyúsok meg ideje, hogy kiessenek, de vissza a témához.

Az Olympiakosz (én így írom) tegnap megúszta a török túrát viszonylag balhé nélkül, most a Besiktas ellen már szerintem nem marad el az összetűzés. A három belga örülhet, mint ahogy a két orosz közül is továbbjut egy, a németek összekerülése sem baj, koefficiens ide vagy oda, a Roma - Lyon meccsen a galloknak fontosabb a meccs, mert ők a bajnokságban nem lesznek BL indulók. A Köbenhavn - Ajax meccset csak megemlítem, hogy ne maradjon ki senki. :mrgreen:
Bayern90

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák