Európa-Liga

Európa-Liga

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.07.01. 17:23

FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

Re: Európa-Liga

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2013.07.12. 10:42

Most nézem, hogy a Videoton kizúgott az első körben. Hát ez eléggé cinkes.

A Honvéd meg gólparádét tart és egyből felmerül a bundagyanú. :D
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: jasw » 2013.07.12. 10:55

A Videoton Szégyenvár elmehet a búsba. Ennyi állami pénzből ezt kihozni szégyen. Ezt a Pápa is elérte volna.

A Honvédnál meg nem a nagyarányú győzelem a probléma, hanem a gólok. Ha megnézed a kapust (és nem csak a 7., meg 8. gólnál, ami ki van emelve), sportot csinált abból, hogy még véletlenül se érjen oda. Amikor meg odaért volna, akkor inkább tolt egy bukfencet. Ez nem a Honvéd sara, valószínűleg nem túl jók a fizuk a montenegrói 4. helyezettnél, és akartak egy kis keresetkiegészítést.
jasw

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2013.07.12. 12:16

A Honvéd összefoglalót nem láttam, de majd megnézem akkor, különös figyelemmel a 7. és 8. gólt. A Vidi meg tényleg szégyellheti magát, most megnéztem, a montenegrói hatodik ellen búcsúzott.

Azt lehet már tudni, hogy ki lesz a soros ellenfél, vagy lesz sorsolás?
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: jasw » 2013.07.12. 13:19

A Vidié a Senica lett volna, kár, hogy kiestek, lett volna esély ott is, ha a tavalyi formájukban játszanának.

A Honvéd a Vojvodinával fog játszani, 7-3-mal verték ki a máltai Hibernianst, jó kis meccs lesz, szerintem kb. 2 azonos képességű csapat találkozik, meglátjuk, mi lesz.

A Loki pedig a norvég Stromsgödsettel játszik majd, sajnos nem esélyesek, bár eléggé kicserélődött a keretük a nyáron, szóval bármi történhet. A norvégoknál játszik az egykori válogatott Kovács Péter.
jasw

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2013.07.13. 14:35

Köszi az infót, akkor talán a Loki van a nehezebb helyzetben.

Megnéztem a Honvéd meccs góljait, tényleg érdekes a kapusuk mozgása. Mondjuk egész meccsen reklamált a védőinél, hogy ezt hogy engedhették meg, szóval lehet csak elment az életkedve a védéstől. A 7. gólnál tényleg nagyon szembetűnő, hogy csak odakap egyet és gyorsan vissza is húzza a kezét. :roll:

(Bízom benne, hogy mindkét magyar csapat tovább tud lépni, jó játékkal, vagy csak szerencsével. ;) )
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.07.25. 14:32

Ma játssza a Debrecen és Honvéd is az EL visszavágót ... hát nem tudom hogy mennyi értelme van nézni a szenvedésüket :?
A meccseket kitudja hogy közvetíti e magyar csatorna?!! :D
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: Waldner » 2013.07.25. 14:43

bayerntoni írta:Ma játssza a Debrecen és Honvéd is az EL visszavágót ... hát nem tudom hogy mennyi értelme van nézni a szenvedésüket :?

Az M1 vagy 2 adja a Dunával párhuzamosan mind2 meccset, úgy tudom. Én tuti megnézem, raktam is mind2 meccsre tippmixen :D :D
Waldner

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.07.25. 14:46

Waldner írta:
bayerntoni írta:Ma játssza a Debrecen és Honvéd is az EL visszavágót ... hát nem tudom hogy mennyi értelme van nézni a szenvedésüket :?

Az M1 vagy 2 adja a Dunával párhuzamosan mind2 meccset, úgy tudom. Én tuti megnézem, raktam is mind2 meccsre tippmixen :D :D

Huhúha és meccseredményt raktál vagy továbbjutót? És kire, ha nem top secret? :D
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: Waldner » 2013.07.25. 15:32

bayerntoni írta:
Waldner írta:

Huhúha és meccseredményt raktál vagy továbbjutót? És kire, ha nem top secret? :D

Dehogy top-secret, megraktam a Vojvodinát is, meg a norvég csapatot is győzelemre, a Honvéd meccset láttam múlthéten, katasztrófa volt, 70 perc emberelőnnyel semmit nem tudtak kezdeni, ma meg állítólag támadni akarnak, amit szerintem nem is tudnak, a szerbek sztem úgy fogják őket szétkontrázni (ha akarják majd), mint a szemét...

A lokit meg egyszerűen elég balfasz csapatnak tartom/érzem ahhoz, hogy képesek legyenek az idegenbeli jó kis x-et elcseszni itthon, a norvégok szerintem amúgy sem olyan rosszak, Kovács Péter meg lő ma is gólt, ez olyan Murphy-törvénye, mint a múltheti egyenlítése volt.

500-al raktam mindkettőt, nem vagyok egy nagy tippmixmániás, pár éve viszonylag sokat játszottam, de leszoktam róla, mostanában már max. csak BL-re, EL-re vagy Bundesligára rakok.

(Aztán ha esetleg mind2 magyar csapat lemossa az ellenfelét és továbbjut, akkor meg annak örülök majd, szóval ez olyan win-win szitu kis túlzással :P :D )
Waldner

Következő

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák