Európa-Liga

Re: Európa-Liga

HozzászólásSzerző: jani23 » 2016.04.17. 07:58

Kloppot nem szabad lebecsülni "beugró" edzőként verte a City-t, a Chelsea-t idegenben, és egy "kis csodát" hajtott végre a Darazsak ellen !!

Itt már bármi lehet !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: jani23 » 2016.04.19. 18:19

Scottboat írta:
jani23 írta:Kloppot nem szabad lebecsülni "beugró" edzőként verte a City-t, a Chelsea-t idegenben, és egy "kis csodát" hajtott végre a Darazsak ellen !!

Itt már bármi lehet !

... és remélem, ha majd Kárló egy újabb triplánk után végkép nyugdíjba vonul,
a stafétát majdan Jürgennek adja tovább ...

Én már Carlo helyett is "beválaltam" volna !!!
........de egyetértek "csiszolódjön" még, aztán jöjjön !!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2016.05.06. 08:16

Örömmel látom, hogy a Klopp vezette Liverpool legalább képes volt megtörni a spanyol hegemóniát és bejutott a döntőbe remélem megtörik a Sevilla sorozata és idén nem ők lesznek a győztesek. Ha jól tudom ebben az esetben a Pool a BL-ben indulhatna és akkor az angol 4. bukná a BL-t. Az Arsenal 3 pont előnnyel megy a City előtt tehát akár az is előfordulhat, hogy Guardiola az első évében "csak" az EL-ben vitézkedhet.
Steve75

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2016.05.06. 11:37

Steve75 írta:Örömmel látom, hogy a Klopp vezette Liverpool legalább képes volt megtörni a spanyol hegemóniát és bejutott a döntőbe remélem megtörik a Sevilla sorozata és idén nem ők lesznek a győztesek. Ha jól tudom ebben az esetben a Pool a BL-ben indulhatna és akkor az angol 4. bukná a BL-t. Az Arsenal 3 pont előnnyel megy a City előtt tehát akár az is előfordulhat, hogy Guardiola az első évében "csak" az EL-ben vitézkedhet.

Én is azt hittem tavaly, hogy így van, de nem veszítik a negyedik helyet. Idén is 5 spanyol volt a csoportkörben: RM, AM, Barca, Valencia, Sevilla. Amúgy én örülnék, ha Klopp jövőre a BL-ben is megmutathatná, mondjuk súlyos igazolások is kellenének szerintem.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2016.05.06. 13:11

OliKahn írta:
Steve75 írta:Örömmel látom, hogy a Klopp vezette Liverpool legalább képes volt megtörni a spanyol hegemóniát és bejutott a döntőbe remélem megtörik a Sevilla sorozata és idén nem ők lesznek a győztesek. Ha jól tudom ebben az esetben a Pool a BL-ben indulhatna és akkor az angol 4. bukná a BL-t. Az Arsenal 3 pont előnnyel megy a City előtt tehát akár az is előfordulhat, hogy Guardiola az első évében "csak" az EL-ben vitézkedhet.

Én is azt hittem tavaly, hogy így van, de nem veszítik a negyedik helyet. Idén is 5 spanyol volt a csoportkörben: RM, AM, Barca, Valencia, Sevilla. Amúgy én örülnék, ha Klopp jövőre a BL-ben is megmutathatná, mondjuk súlyos igazolások is kellenének szerintem.

Igen igazad van, megtaláltam a cikket amiben erről írtak. Bennem valahogy csak a 4. hely maradt meg, de ennél többről volt szó.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/arsenal-wenger-tudja-nem-biztos-hogy-bl-t-er-a-4-hely-2497573
Steve75

HozzászólásSzerző: akos89 » 2016.05.06. 20:18

AZ EL-ben sem tudok egyik csapatnak sem szurkolni. Ezt a döntőt sem nézem szerintem.
Jó most Klopp miatt talán azt mondom, nyerje meg a Pool, de alapvetően az angol csapatoktól is hányni tudnék. Ugyanakkor az sem lenne túl jó, ha mindkét kupasorozatot spanyol nyerné.
És itt is verem a fejem a falba, hogy most nem a Dortmund döntőzik.
Na de nem baj, majd jövőre a Hertha meg a Mainz :shock:
akos89

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2016.05.06. 21:42

Kloppot nem féltem, mert ő csapatot épít, nem pedig sztárokat
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2016.05.07. 10:24

Aki német meccseket néz,az tudja,hogy tilos az angoloknak szorítani ,ha spanyollal játszanak.A koeff. most jól áll,de ha a 2013-as év kiesik és jobb évet hoznak a versenytársak nagyon szoros lesz a verseny a három bajnokság között(angol,olasz,német).Pont ezért röhejes a BVB-s magyar szurkolók Bayern elleni szurkolása a nemzetközi kupákban,mert ha elveszik az egyik hely,akkor az több ,mint valószínű,hogy nem a Bayernt fogja érinteni,hanem egy másik német csapatot.Ki tudja,hogy nem pont épp imádott Dortmundjukat.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2016.05.07. 12:43

Steve75 írta:Igen igazad van, megtaláltam a cikket amiben erről írtak. Bennem valahogy csak a 4. hely maradt meg, de ennél többről volt szó.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/arsenal-wenger-tudja-nem-biztos-hogy-bl-t-er-a-4-hely-2497573

Mondjuk ahogy nézem a United még veszélyes lehet a City-re a 4. helyért, szóval nem mehetnek félgőzzel, ha jövőre BL-t akarnak Guardiola-val.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2016.05.08. 20:34

OliKahn írta:
Steve75 írta:Igen igazad van, megtaláltam a cikket amiben erről írtak. Bennem valahogy csak a 4. hely maradt meg, de ennél többről volt szó.

Mondjuk ahogy nézem a United még veszélyes lehet a City-re a 4. helyért, szóval nem mehetnek félgőzzel, ha jövőre BL-t akarnak Guardiola-val.

MC - Arsenal 2-2, innentől a MU kezében van a sorsuk, ha LvG csapata 2x nyer akkor marad nekik az EL. A sors furcsa fintora lenne ha mind a BL-ben mind a bajnokságban a cél előtt buknának.
Steve75

ElőzőKövetkező

Vissza: BL, Válogatott, egyéb ligák