Josef „Jupp” Heynckes

Josef „Jupp” Heynckes

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.07.06. 23:56

Hihetetlen,hogy mindenki elfelejtette megnyitni neki a Legendák között a topicot,hisz neki is köszönhetjük a triplát! Danke JUPP

Josef „Jupp” Heynckes (Mönchengladbach, 1945. május 9. –) német labdarúgó, edző.

Játékosként a Borussia Mönchengladbachhal négy bajnoki címet és egy UEFA-kupát nyert. Az NSZK-val 1972-ben Európa-bajnoki, 1974-ben világbajnoki címet ünnepelt. Edzőként a Bayern München csapatát háromszor vezette bajnoki címre (1989, 1990, 2013). A Real Madriddal 1998-ban, a Bayernnel pedig 2013-ban nyerte meg a Bajnokok Ligáját.

Kép

http://hu.wikipedia.org/wiki/Jupp_Heynckes
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Eich 2013.07.07. 10:36-kor.
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

Re: Josef „Jupp” Heynckes

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.07.07. 00:08

Eich :) Ez csak azért lehetséges szerintem mert még mindenki sorainkban érzi az öreget. Olyan mintha még mindig köztünk lenne. Ez nálam nem is fog változni :) Azért kösz hogy megnyitottad ;)
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.07.07. 07:37

Számomra az az érdekes, hogy a 90-es évektöl mindössze csak két olyan klubbot vezetett, akiknél a célok a legmagasabb szinten vannak és mindkettöt BL címig is vezette a Reált is és most a Bayernt is. Mindemellett a többi klubbnál is hozott egy elvártat.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Eich » 2013.07.07. 10:29

bayerntoni írta:Eich :) Ez csak azért lehetséges szerintem mert még mindenki sorainkban érzi az öreget. Olyan mintha még mindig köztünk lenne. Ez nálam nem is fog változni :) Azért kösz hogy megnyitottad ;)

Ez igaz!:) Keresgéltem is a fórumon,hogy esetleg máshol nincsen e nyitva topicja,de nem találtam! Legszívesebben a téma címébe beírtam volna,hogy DANKE JUPP! De nem tudom a modik engedték e volna. :) Viszont a képet kicseréltem,mégis csak szebb a 3 serleggel. :)
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n,weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n,FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Eich

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2013.07.28. 14:03

„Természetesen nem vagyok boldog, hiszen még mindig sajátomnak érzem ezeket a játékosokat, és most kikaptak. Úgy gondolom ennek ellenére, hogy már nincsenek messze a legjobb formájuktól. Pep jól néz ki, jól öltözött, és van egy tökéletes csapata. Mégis, mi baj lehet?” – értékelt Heynckes a ZDF-nek.

Az utolsó két mondata vajon hordoz-e magában némi cinikus töltetet??? :)
Bár nem hiszem hogy az öreg ilyenre vetemedne ....
Kép
bayerntoni

Re: (Releváns) Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Dospalek » 2013.08.13. 19:20

Jupp papának felajánlottak 24 millio euró éves fizetést a PSG-nél.
"Minden negyedik-ötödik magyar fiatal funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből. Az arány a felnőttek körében sem jobb."
Dospalek

HozzászólásSzerző: Waldner » 2013.08.13. 20:17

Dospalek írta:Jupp papának felajánlottak 24 millio euró éves fizetést a PSG-nél.

Mikor? Blanc nyár óta dolgozik ott, erősen kétlem, hogy az első X után fel akarnák állítani...:D
Waldner

HozzászólásSzerző: Dospalek » 2013.08.13. 20:40

Waldner írta:
Dospalek írta:Jupp papának felajánlottak 24 millio euró éves fizetést a PSG-nél.

Mikor? Blanc nyár óta dolgozik ott, erősen kétlem, hogy az első X után fel akarnák állítani...:D

Akkor lehet én értelmeztem félre, a németem nem a legjobb: http://www.bild.de/sport/fussball/jupp- ... .bild.html
"Minden negyedik-ötödik magyar fiatal funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből. Az arány a felnőttek körében sem jobb."
Dospalek

HozzászólásSzerző: roly makaay » 2013.08.13. 20:48

jupp papa virágmintás bermudában szörfözget a bahamákon és tom cruise mixeli neki a koktélt.

semmi féle edzői állás nem jöhet szóba nála, bundeszliga szenvedésre nem vágyik, külföldre meg már öreg h újra hosszú távra tervezzen.
roly makaay

HozzászólásSzerző: Waldner » 2013.08.13. 22:12

Dospalek írta:
Waldner írta:

Akkor lehet én értelmeztem félre, a németem nem a legjobb: http://www.bild.de/sport/fussball/jupp- ... .bild.html

Németül én sajnos egy kukkot sem tudok (najó, egy-két szóra emlékszem, de ilyen híreket már esélytelen vagyok "megfejteni" :D ), egyszerűen csak szerintem hülyeség volna a PSG részéről 2 tétmeccs után felállítani Blancot (és szerintem nem is akarják kirúgni őt).
Waldner

Következő

Vissza: Legendák