Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.03.20. 22:59

Az utánpótlásban biztos jól meglenne.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.03.22. 12:02

Én azon is gondolkodtam, hogy a Carlo által favorizált karácsonyfa-alakzat alakul ki a jövőben. Ez azt is jelenti, hogy Robbéry kikopásával nem klasszikus szélsőjátékosokban gondolkodnánk (és ebben az esetben talán ezért engednénk el könnyen Costát). Martínez középpályára való visszahelyezésének követelésével, és a Rodríguez-pletykákkal is összhangban van ez, mert akkor esetleg egy ilyen felállást el tudok képzelni:

Neuer
Kimmich-Boateng-Hummels-Alaba
Vidal-Martínez-Thiago
Müller-Rodríguez
Lewandowski
argo001

HozzászólásSzerző: Basti » 2017.03.22. 15:44

argo001 írta:Én azon is gondolkodtam, hogy a Carlo által favorizált karácsonyfa-alakzat alakul ki a jövőben. Ez azt is jelenti, hogy Robbéry kikopásával nem klasszikus szélsőjátékosokban gondolkodnánk (és ebben az esetben talán ezért engednénk el könnyen Costát). Martínez középpályára való visszahelyezésének követelésével, és a Rodríguez-pletykákkal is összhangban van ez, mert akkor esetleg egy ilyen felállást el tudok képzelni:

Neuer
Vidal-Martínez-Thiago
Müller-Rodríguez
Lewandowski

müller alkalamatlan erre a szerepre.
a középpálya pedig túl szürke így.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.03.22. 22:38

Állítólag Verratti ügynöke mozgolódik kicsit, mert "védence" kevésnek érzi a trófeákat Párizsban.
Nagyon nagy húzás lenne leigazolni az olaszt, Ancelotti bevethetné minden báját az ügyben. :)
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: szokedawg » 2017.03.23. 15:41

argo001 írta:Én azon is gondolkodtam, hogy a Carlo által favorizált karácsonyfa-alakzat alakul ki a jövőben. Ez azt is jelenti, hogy Robbéry kikopásával nem klasszikus szélsőjátékosokban gondolkodnánk (és ebben az esetben talán ezért engednénk el könnyen Costát). Martínez középpályára való visszahelyezésének követelésével, és a Rodríguez-pletykákkal is összhangban van ez, mert akkor esetleg egy ilyen felállást el tudok képzelni:

Neuer
Vidal-Martínez-Thiago
Müller-Rodríguez
Lewandowski

Nem szeretnék olyan Bayernt nézni ahol nincsenek szélsőink. Ez dögunalom lenne.
szokedawg

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.03.23. 16:47

szokedawg írta:

Neuer
Vidal-Martínez-Thiago
Müller-Rodríguez
Lewandowski

Nem szeretnék olyan Bayernt nézni ahol nincsenek szélsőink. Ez dögunalom lenne.

Én is jobban szeretem a szélsőjátékot, de lehet ez is egy elképzelés. Minden attól függ, mekkora mozgás lesz a csapatnál (a legnagyobb kérdés úgy néz ki, Costa lesz), és ha megy valaki, kivel pótoljuk.
argo001

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.03.25. 15:49

Szerintem a karácsonyfa egy adott Milannal működött, de itt szerintem nem is erre készül Ancelotti másrészt, most nem lenne hatékony, úgy gondolom a jelenlegi éllabdarúgást elnézve.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.03.25. 15:50

James speciális szerepkört kapna itt, ha jönne, de ez meg az Én elképzelésem. :D Ribery helyére tudom elképzelni, meg Thiago helyetteseként olykor.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.03.25. 15:58

Comant egyébként ki kell vásárolni a Juvetól a maradék 18 millió apró pénz érte, ha már róla is szó esett.

Benatiaval amúgy mi van, mit tudni róla? Ő is faraghat az árból, akkor leszünk Süle, és Rudy ide érkezésével, mondjuk -35 körül.

Costa lehet menni fog, és hozunk egy komoly kalibert előre, ez az alap terv szerintem, Martinez feltolásával, kész is a csapat bőven. Kellő vérfrissítés, kellő előre lépés lenne.

Egy valamitől tartanék, hogy Vidal-Martinez-Robben-Thiago idén, ha minden jól megy akkor jól meg lesznek terhelve... a jövő év elején nehogy hiányozzanak pl Jamest, a kettősség miatt is el tudnám képzelni Sancheznél a kölcsönadás nem opció, így sok lehetőség jutna az idény elején a fiataloknak, de ez nem is baj, és mégis egy ilyen furcsa igazolással megoldanánk a kp-t is.

Szóval meggyőztem magam miért járható út James, viszont jó lenne megmutatni neki, hogy ide érdemes lenne igazolnia.

Ha marad a szélső, vagy tipikus "afféleség" igazolás történne-amit elsőnek preferálnék, preferáltam-, akkor is meg vagyunk, de egy komoly év után lehetnének gondok.

Verratti szerintem Vidal elementelével jönne kizárólag.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.03.26. 00:33

Minden tiszteletem a kolumbiaié, de nem üti meg a szintet sem itt, sem a Real-nál szerintem.
mia san mia

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb