Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.06.18. 22:09

Alexis-Vidal összjáték az első chilei gólnál. 8-)
misafeco

HozzászólásSzerző: Wolf » 2017.06.19. 10:44

misafeco írta:Alexis-Vidal összjáték az első chilei gólnál. 8-)

Jó volt! És a helyzet amit kihagyott Sánchez?! :lol: :twisted:

Remélem leigazolják.
Wolf

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.06.20. 22:38

Wolf írta:
misafeco írta:Alexis-Vidal összjáték az első chilei gólnál. 8-)

Jó volt! És a helyzet amit kihagyott Sánchez?! :lol: :twisted:

Remélem leigazolják.

Felejtsd el !!!!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.06.21. 00:03

Griezmann:

https://www.youtube.com/watch?v=Hq-kvQ-_ACM

Sanchez:

https://www.youtube.com/watch?v=vVrxtXFdtKI

Jól látható, hogy mi a különbség a két játékos között. Sanchez egyértelműen az a figura, aki 2013-14 óta hiányzik a rendszerből. Sajnos nem fiatalabb.

Viszont szerintem mostanra ért be, úgy igazán. 3 csúcs évre + lehet van benne több is sportszakmailag jó lenne bőven.

Én Vidalt sem engedném könnyen, mert ami hátrányuk az előnyük is lehet, hogy 30+-an is nagyon akarnak... ügye szélsőségesek a déli játékosok, de ez a két chillei azért sok mindent megélt.

Én persze tartok Tőle emberileg, meg hogy Vidallal megbolondítják egymást, de ha minden jól megy -és végül is miért ne menne jól- mivel van egy jó edzőnk, jó vezetőséggel, jó elvekkel, jó konstrukcióval, jó jövőképpel gazdaságilag sportszakmailag is... akkor Vidal is küzd becsületére legyen mondva, sőt húzóerő, akkor hajlandó vagyok, úgy érezni, hogy nézzük az optimista felállást, és a jó irányba mennek el a dolgok.

Szóval a fent leírtak tükrében nagyon bomba kis húzó párosunk lehetnek mentálisan, erőben Ők, és akár Ribery szinten fegyelem lenne -a legjobb éveiben- akkor nekik is itt 4 jó évük lehet, és a fociban 1 év is sokat számít mostanság.... Én 2013-ban nem gondoltam volna, hogy a spanyolok visszatérnek, és pl a Real 3 Bl-t nyer. Tehát rövid távon eléggé jók lehetnénk velük.

Ráadásul nekünk is meg van az, ami pl.: a Realnak meg volt a 3 cím előtt a potenciál, és a sok-sok tapasztalat. Ergo: tényleg muszáj-kell Sanchez féle igazolás, és leginkább Ő kell.

Nekem sem tetszett, ahogy a kis padon nevetgélt...stb. De Ribery sem szimpi mindenki számára, aztán mégis, ha itt jól beillesztjük Alexist, akkor rengeteget nyerünk vele -ráadásul azért annyira "rossz húzására" nem is emlékszem- pl Vidalra nagyon nehéz szemmel néztem, amikor ide jött "azok után", és látjátok meg tudtam szeretni, és bírom a fickót, és óvatos lennék az eladásával -már pusztán a pótlás miatt is-.

Griezmann helyett életre kell kelteni Müllert leigazolni Alexist, és ha nagyon akarjuk Walkert (de Ő is már Kimmich kijelentése óta pletyka max).

Persze támogatnám Griezmannt illene is ide a tenyérbe mászó arca... de a realitásoknál maradva -nem fogunk annyit igazolni, mégsem szerintem, hogy hadrend szerkezeti váltás legyen- tényleg Sanchez kihagyhatatlan.

Másrészt mindig nagy álmom volt egy belga, vagy francia ide hozatala, de ez idén biztosan nem valósul meg, és egyébként sem... ezt a helyzetet kell kihasználnunk, mert nem vagyunk hajlandóak fizetni Hazardért, vagy Griezmannért amúgy sem, szóval lépni kell.

A másik meg a játékos, aki kihagyja, ezt a lehetőséget -hiszen látjuk a csapatot ne csapjon be senkit, hogy 1 körrel előbb estünk ki- vessen magára. Ott van Agüero, Hazard, Griezmann.... gyorsan elmennek az évek Bl cím nélkül.

Nekünk meg, ha komolyan a szándékaink: Costa el + 50, Alexis ide kb.-50.

Nyilván a 25-ös fizetéséből, ha nem enged... az sajnálatos, de fel kell fogni a pénz nem minden -ezért nem szabad egy Citybe elmenni lásd Agüero pl- és Sancheznek és a Bayernnek is meghozni a felelős, és jó döntést.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.06.21. 06:53

A 25-ös fizu sajnos tendencia lesz mindenhol, akik fejlődni, nyerni, szeretnének.
Pláne ha egyre több hely lesz, ahol meg is adják.

Már írtam, ezért sorry !

Ma egy 26-27 éves Ribéry-Robben mennyi fizut kérne ???
Szerintem mint egy Alexis-Griezmann páros.
Mi hol lennénk most Robberyék nélkül ?????
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.06.21. 17:09

Most néztem meg a portugál u 21 - spanyol u 21 meccset, ahol a 12-es mezszámú Sandro Ramírez igen jól mozgott, bátran lőtt távolról, az ilyen játékelem hiányzik a taktikai repertoárunkból, a soccerway adatlapja szerint a Barcelona ingyen odaadta a Malagának, ahol kiteljesedett. Biztos, hogy sorban állnak majd érte, valószínűleg a La Liga topklubjai előnyben lesznek (Barca az élen), de egy ilyen fiatal, egy meccs alapján kurázsiban gazdag játékos kel a támadószekcióba.
Bayern90

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.06.24. 18:52

Feldobok még egy alternatívát Lewandowski mellé: mit szólnátok Hernándezhez?
argo001

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.06.26. 18:13

argo001 írta:Feldobok még egy alternatívát Lewandowski mellé: mit szólnátok Hernándezhez?

Nem baj, ha Bundesligából jönne helyettes, bár én a vezetőség helyében arra törekednék, hogy a beugró Lewandowskival is együtt tudjon játszani. Két csatár kell, egyik tényleg arra, hogy a padon legyen avagy a kicsik ellen játsszon, míg a másiknak inkább a vérbeli gólvágót kellene megtestesítenie (kulcsfontosságú pillanatokra), nem kell extraklasszisnak lenni, de ilyen Gomez kaliberű jó lenne. Sanchez témát remélem elengedjük már, kicsit unalmas. Középpályásból meg vagyunk, ha ennyire problémás leszerződtetni egy BL aspiránsnak egy csatárt, akkor meg átnevelünk egyet középről előre. Ha hátrafelé (Kimmich és Javi) működik, akkor fordítva is, remélem.
Bayern90

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.06.26. 18:28

Chicarito a Leverkusenből jönne.
argo001

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.06.27. 15:41

argo001 írta:Chicarito a Leverkusenből jönne.

Szívesen látnám. Igaz, hogy nem az a tipikus erőcsatár, de ettől függetlenül jó ösztönei vannak a kapu előtt, a méretbeli hiányosságait pedig technikai tudásával még részben kompenzálni is képes. Lenne a leigazolásában fantázia, akár olyan értelemben is, hogy plusz egy dimenziót jelenthet a támadósorban (jelenleg igazi latinos csatár nincs a keretben), és valószínűleg nem is kerülne olyan sokba.
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb