Taktika, hadrend, felállás

Re: Taktika, hadrend, felállás

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.08.01. 22:59

Nekem nem tetszik, hogy Martinez védő, főleg az alapján, amit látok. Pepnél elfogadtam, mert sok kényszer pálya volt, meg más volt a kp filozófia, amit eredményesre is vitt. De Ancelotti mit csinál, azt nem tudom.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.08.01. 23:07

Felesleges taktikáról beszélni a csapat jelenlegi állapotát tekintve. Ezt a produkciót bármelyik fórumozó hozná a padon, vagy a mágnestáblák előtt.
argo001

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.08.09. 21:54

misafeco írta:Emellett megfontolandó, hogy egyik kezdő szélsővédőnk se kifejezetten védekező, háromemberes középpálya mellett sokkal jobban el tudnák látni a feladatukat. Jövőre akár 3-4-1-2-re is átállhatnánk, és még jobban fel lehetne küldeni Alabát/Kimmichet, persze ahhoz kellene még védőigazolás.

Az egy dolog, hogy egyik szélsővédőnk se kifejezetten védekező játékos, de nem is kifejezetten szélső. Márpedig egy 3-védős felállásban pláne klasszikus szélsők kellenek, akik a védekező és támadó feladatokat is képesek ellátni a széleken. Erre szerintem se Alaba, se Kimmich nem alkalmas.

A keretünk kapcsán pedig újfent csak azt tudom mondani, hogy semmilyen formációra nem alkalmas. Valaki mindig idegenebb pozícióba fog kényszerülni. Müller a csatár mögött lenne legjobb, James irányítónak és Thiago is inkább előrébb, mintsem visszavontan. Szélre meg csak Robbéry és Coman. Ellenben középre gyakorlatilag a fél keretet be lehetne rakni.

Azért az elég ijesztő, hogy jelenleg a talán legjobb nevekből álló kezdőben 10 mezőnyjátékosból 7 alapposztja valahol a középpálya közepén van... És akkor még ott van Tolisso, Renato és Rudy is.
pussybuvar

Előző

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb