AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Mynock » 2017.09.23. 11:49

Az egy dolog,hogy hibázott,de pl a Leverkursen és a Schalke ellen meg jól védett.Neuer is bakizott már ne feledjük,amiből gólt is kaptunk.Potya volt az igaz,de ettől még egy Bayern nem tudja 2:1-el lehozni egy vak Wolsburg ellen a meccset?Verni kellett volna még kettőt.Robben kapussal szemben mellé,Ribery üres kapura fölé.Ezekkel le kell zárni a meccset és nincs miről beszélni.Egyébként sajnos semmi dinamika,se frissesség,semmi kreatív ötlet nem jellemezte a csapat játékát.
Mynock

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.09.23. 12:10

Nem az ő nyakába akarom varrni, újfent szar volt a játék.
A PSG ellen lesznek meleg percek bőven. Függetlenül attól, hogy jó lesz-e a csapat vagy sem.
Jelen helyzetben nem várok nagy csodát szerdán. Remélem meglepnek a srácok.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: procee » 2017.09.23. 13:30

Hát, ez egy érdekes meccs volt, az egyszer biztos...

Simán hoznunk kellett volna, azonban jött a potya ugye, meg a helyzetek ki nem használása.
Kevés volt a kreativitás és a tempo váltás ismét.

Robben és Ribery már lassúak ide, kérem szépen, ki kell mondani. Rotációs embernek megfelelnek, de semmi több már.
Azonban Müller is kevés középen, ha nincsen mellette egy Kreativ James, vagy Thiago. A Rudy, Vidal duóval mögötte nem tud úgy játszani, ez is észrevehető volt. A baj az, hogy Thiago sérült...

Comant lehet szídni srácok, de várjunk már pár hónapot, mi bontakozik ki belőle... Abból a szempontból elfogadom a kritikát, hogy nehéz nekünk, hogy egy 21 éves kérdőjeles játékost kell néznünk, mert nem erősítettünk posztra jól. A potenciál benne van, a későbbiekben okosabbak leszünk vele kapcsolatban. Türelem kell felé, ahogyan majd jövőre Gnabry felé is, ellenkezőleg, teljesen felesleges igazolások voltak....

Nálam Tolisso még mindig nagyobb lufi igazolásnak tűnik amúgy. El van a pályán, fizikálisan erős, de semmit nem rakott még hozzá játékban. Mintha nem tudná ezt a ritmust felvenni... Akkor fog ez mégjobban zavarni, ha Goretzk-t miatta nem hozzuk majd el.... Az mindennek a teteje lesz, mert ilyen alapon ennyi játéklehetőség mellett már most is jöhetett volna a német, nem lett volna veszélyben a Vb szereplése.... S ezért az árért simán odaadta volna a Schalke....

Ulreichre nem haragszom, hihetetlen amatőr, kimondottan béna volt a mozdulat, de eddig jól teljesített, szóval biztos vagyok benne, hogy összeszedi magát, s nem lesz több ilyen.

Döcög még az a szekér, kíváncsi vagyok be indul e idén még. Én szurkolok a srácoknak!
procee

HozzászólásSzerző: mpali » 2017.09.27. 13:26

Hát a mai meccs érdekes lesz.
Egy feltüzelt, túl hájpolt Neymar Cavani üggel küzdő PSG kiszámíthatatlan.
Ha az elején jól menedzseljük a játékot akkor nagy győzelem is lehet belőle, de sajnos nagy verésbe is beleszaladhatunk.
mpali

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.09.27. 13:53

Ebből vagy győzelem lesz, vagy Ancsa utolsó Bayern-meccse.
Hirtelen nem is tudom, minek örülnék jobban. :twisted:
argo001

HozzászólásSzerző: rogozsin » 2017.09.27. 17:00

Érdekes, hogy egyesek miért utálják ennyire Carlo-t....ugyan az a helyzet, mint tavaly...nem ősszel kell megnyerni a kupákat, hanem tavasszal.
Tavaly ugyan ez volt, nem pörgött a csapat, mindenki szkeptikus volt, és aztán mégis, amikor kellett, akkor jók voltunk, az más kérdés, hogy egy retkes magyar miatt nem nyertük meg a BL-t.
A csapat és az edző képes lett volna rá.
Idén jelenleg ugyan ez a helyzet, ősz van, nem pörög annyira a csapat...
2 dolog:
1:Továbbra is tavasszal legyen a csapat csúcsra járatva
2:Az, hogy a jelenlegi durva pénzszórások mellett is BL esélyes csapat vagyunk, az azért elég nagy dolog szerintem.
rogozsin

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.09.27. 18:09

Nem Ancsát utáljuk, hanem a vonalat, ami felé vele tart a csapat.
argo001

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.09.27. 19:16

Egyáltalán nem tudom mit várjak a mai találkozótól, de annyi bizonyos, hogy egy döntetlennel már bőven elégedett lennék. (habár ez lehet csak akkor igaz, hogyha az esetleges győzelem, nem olyan dolgokon múlik, hogy sorra elpuskázott helyzetek, vagy taktikai dolgok) De a legfontosabb, hogy 110%-ot nyújtsanak a srácok!
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2017.09.27. 19:58

Valaki magyarázza el ezt a kezdőt. Ribery,Robben és Coman is a padon? Hummels is? teljesen védekezni akarunk és lekettőzni a NEymart és Mbappét? ez egy 4-3-1-2 nek tűnik.
szabi90

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.09.27. 20:05

Valószínűleg. Valahogy meg kell fogni a sebességüket, ez pedig a 70 éves Robbéryvel egyre nehezebb.

Én ezzel a felállással nagyjából elégedett vagyok. Tudjuk, hogy miért Martínez és Süle kezd Boa és Hummels helyett?
Annyit még változtatnék, hogy Tolisso helyett bedobnám Comant, legyen egy klasszikus szélső is a pályán.

Mindezek mellett nincs jó előérzetem, 3 gólos PSG-győzelmet vizionálok, így nagy csalódás már nem érhet.
argo001

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb