Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: procee » 2017.12.04. 14:05

Jöjjön csak vissza Gnabry már most télen, így meg lenne oldva Lewa és Robben tehermentesítése is. S közben ő is szokná a rendszerünket, s nem mellesleg Jupp keze alatt! Nyáron meg Brandt jöhetne ingyen, s még egy évig marasztalnám Robbent. Így lenne Coman, Gnabry, Brandt, Robben a szélére, úgy hogy nem költöttünk.

Egyébként, ha nagyot akarunk, s merünk is dobni, Auba szekere eléggé kifelé áll Dortmundból. A két fiatal német mellé még elférne! Főleg hogy Costa-t jó pénzért adjuk el, s Sanchesből is érkezik vissza valamennyi.
procee

HozzászólásSzerző: dani15 » 2017.12.04. 20:20

Én úgy gondolom hogy több öngólt nem fog lőni a vezetőség és a VB előtt vagy után elhozzák a Goretzka Werner párost. Brandt diszkont áron is jönni fog, de az előbbi 2 leigazolása fontosabb, presztízs kérdés. Draxlernek is nagy az esélye én nem ringatom magam a álomba a csokifiúval a hoffi a szintje max töltelék lesz belőle....
dani15

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.12.04. 21:43

dani15 írta:Én úgy gondolom hogy több öngólt nem fog lőni a vezetőség és a VB előtt vagy után elhozzák a Goretzka Werner párost. Brandt diszkont áron is jönni fog, de az előbbi 2 leigazolása fontosabb, presztízs kérdés. Draxlernek is nagy az esélye én nem ringatom magam a álomba a csokifiúval a hoffi a szintje max töltelék lesz belőle....

Egy Timo Werner mért jönne el padozni Lewa mögé? Mikor ugyan úgy BLtben játszik a Lipcsével és neki aki a Német válogatott első számú csatár jelöltje, játszania kell, hogy formában legyen és tudja segíteni a válogatottat!Goretzka szerintem felesleges.
Kozi31

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.04. 23:11

Szerintem Goretzka leigazolását megint sokan túl misztifikálják, ugyanis szerintem igenis SZÜKSÉGES, főleg apróért.

Én -aki nem mellesleg oda voltam R. Sanchezést- azt mondom helyette jöjjön szépen. A vb után még kaphatunk is valamit a portugálért, aki nem illik, úgy néz ki más foci kultúrába egyenlőre -aztán lehet lesz egy nagyon komoly féléve ami után vakarni fogom a fejem , és piszkosul fiatal-. De JELENLEG, azt mondom kell Goretzka. Tolissonak még kell az asszimilálódás, és Ő IS nagyon fiatal, Vidal egy ével idősebb lesz, ahogy mindenki. Nem kell nagy látnoknak lenni, hogy kell a tehermentesítés, és beépítés, és sokszor szerintem 3 belső kp-nk lesz amúgy is -most persze lesz más formáció is, de értitek...-.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.04. 23:16

Wernernél a 2 csatáros rendszer, és a nem echte, hanem támadó szélső formáció is játszik. No meg az edző kiléte. Én, akár Lewa-Werner-Müller 3-ast is el tudok képzelni. Ahova tetszés szerint beékelhető Vidal, Thiago, James, és Comanunk ott van asszimetriára, és sok lehetőség lenne itt tehermentesítésnél is. Illetve lehet mind kettő öregünk visszavonul (Robbery). Ráadásul, ez kínálkozás... ráadásul, ha Német irány vonalat vesszük szerintem minden meg lesz ehhez, ha még Brandtot is leigazoljuk. Draxlerre, Én kevesebb esélyt látok.
Kontár Béla

Előző

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb