Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.11.22. 21:44

Dries Mertens kivásárlási záradéka: 30 millió euró , az apró pénz érte, januárban le kell rakni az asztalra!Tavasszal megszokja az új légkört jövőre alap ember BLben is!
UP! Atletico meccsen mondta a kommentár, hogy Carrasco menne!
Mertens terv az Arsenalnál ha Sanchez lép, meg terv az Atleticonal is ha Griezmannt viszi az MU!
Közben bedobták Benjamin Pavard nevét Stuttgart középhátvédje
Kozi31

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.11.25. 12:05

Douglas Costát megveszi a Juventus, így nem tér vissza. Még anyagilag is nyerünk is az ügyön, ez most jó húzás volt. Jól kezdett itt, de aztán nagyon kiszámíthatóvá vált és ellaposodott. Ahhoz képest mennyire visszaesett, egész jó summát kapunk érte.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.11.25. 13:26

Így van, pussybuvar minden szavával egyetértek. Még a Renato Sanchez transzferből is ki lehetett volna hozni ezt, mert egy csomó csapat akarta kp-ért, de ragaszkodtunk a kölcsönhöz. Egy év és kiderül, hogy itt nyerünk vagy bukunk vele.
Bayern90

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.11.25. 14:44

Szerintem Renato kapcsán is jól döntöttek a vezetők. Ő egy hatalmas tehetség, ez köztudott, itt sajnos egyelőre nem jött össze neki a dolog. Viszont kár lett volna rögtön továbbadni, mert még nagyon fiatal, megérdemel még legalább egy (de szerintem akár több) esélyt.
Sikerült is jó helyre kölcsönadni, ahol alapember lehetett volna egy fizikális topbajnokságban. Nagy kár, hogy megsérült, de ez már nem rajtunk múlt. Amúgy beszarás, hogy nem elég, hogy nálunk mindig egy csomóan megsérülnek, ha kölcsönadunk valakit, akkor ott is képesek lesérülni a játékosaink...

Costa ugye más tészta volt, mert már nem mondható fiatal tehetségnek. Elég kevés esély van arra, hogy belőle jobb játékos legyen, a jelenlegi tudása meg ide kevés volt. Akkor játsszon inkább egy Coman vagy Gnabry, bennük még nagy potenciál van.
Jött is egy jó ajánlat az olaszoktól, el kellett engedni. Sánches-nél az is kérdéses volt, hogy egyáltalán el tudjuk-e adni jó áron. Elég riasztó volt a nálunk nyújtott teljesítménye és egyértelmű volt, hogy ha eladjuk, akkor csak azért, mert meg akarunk szabadulni tőle. Ilyenkor neccesen ad ki bárki is 40+ millákat.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.11.25. 20:46

Szerintem is elvben jó volt elküldeni Costat, és most végre kaszál a csapat is. Azonban. Onnan nézve, hogy innen hiányzik, és senki nincs aki megmondja itt mi lenne vele, azért van némi kérdő jel, de egyébként egyetértünk, illetve Sanchez kapcsán is.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.12.05. 14:24

(valószínűleg csak pletyka, de) a tm-en megugrott a Bordeux-ban futballozó Malcom %-a a Bayernbe. sokat nem tudok róla, akkor néztem utána, mikor nyáron a Wolfsburg leakarta igazolni, de nem jött össze a deal.
most 20 éves, mindkét szélen bevethető, de alapvetően jobb szélső. nem tűnik lassúnak, és bal lábas - van pár szép balos bombája is. a tm 17 millióra taksálja már ilyen fiatalon, szóval lehet benne potenciál.

nekem ránézésre egy fiatal Douglas Costa 2, akinek lehetnek jó meccsei, sőt, akár pár jó szezonja is, de nem ő kell nekünk véleményem szerint... sőt, mindig kikiáltanak pár brazil fiatal srácot a jövő nagy tehetségének, és a többségük meg is reked a tehetség szinten. én összességében ezért nem is preferálom általában a brazil játékosokat - legalábbis szélső poszton.
Szóval remélem megmarad kacsának, de persze akár benne is lehet, hogy komoly játékos lesz.

Aki esetleg jobban "ismeri", mondhatna véleményt. de szerintem abban a többség egyet ért, ha már fiatal szélső, akkor már inkább Brandt, mint egy brazil kakukktojás (aki valószínűleg jóval drágább is).
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.09. 20:49

Szerintem ide most szélre meg vagyunk Comannal biztos tehetséges fiatal fronton ide készebb valaki kéne, de lehet csupán Én látom, így persze. Ami még fontos nem mindegy, hogy a keret mire lesz majd kialakítva ki marad ki nem, ezért egyenlőre maradok a korábban általam leírtnál, amíg nincsen óriási változás.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » Tegnap, 12:02

Ezzel a Wagneres hírrel nem tudom, hogy elégedett legyek vagy sem. Ugyanis nem tartom nagy számnak a fickót, ugyanakkor echtébb pótlása lenne Lewanak. Ha jön persze a tavasz választ ad a kérdésre, de lehet lenne bennem hiányérzet vele kapcsolatban, aztán cáfoljon meg.

Amúgy nekem Wriedt nagyon tetszik, hiába a leggyengébb mutatói vannak a felfedezettek közül, de engem a pályán mutatott mozgása meggyőz, szerintem, ha jön Wagner akár kölcsön is adhatjuk a fiút.
Kontár Béla

Előző

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb