Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.03.07. 01:26

Szerintem meg lehetne oldani Bale-lel a dolgot, mert Robben se a szűk területek mestere, mégis összehozza. A probléma inkább, hogy biztos nem két forint lenne az ára és lehet inkább fiatalabbat vennék. Nálam Bailey a szélre a favorit, kár, hogy Rudiék nem fogják odaadni még 50+ millióért se.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.03.13. 20:48

Érdekes ez a cikk Müller dokival. Az elmondottak sajnos beleillenek abba a képbe ami kialakult bennem Pep-ről az itt töltött éve alatt. És egyúttal arra is rávilágítanak, hogy a tavaszi formahanyatlások és sérüléshullámok bizony nem pech-ek voltak, hanem Pep hibái.
Ezzel szemben érdemes megnézni, hogy Jupp hogyan menedzseli a sérüléseket és visszatéréseket!
speziale

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.03.13. 21:10

speziale írta:Érdekes ez a cikk Müller dokival. Az elmondottak sajnos beleillenek abba a képbe ami kialakult bennem Pep-ről az itt töltött éve alatt. És egyúttal arra is rávilágítanak, hogy a tavaszi formahanyatlások és sérüléshullámok bizony nem pech-ek voltak, hanem Pep hibái.
Ezzel szemben érdemes megnézni, hogy Jupp hogyan menedzseli a sérüléseket és visszatéréseket!

Ennyi év elteltével, miért kellett ezt felszínre hozni újra ???
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.03.13. 21:31

Guardiola egy kritikán aluli személyiség, akinek nárcisztikus személyisége nem engedi, hogy engedjen a makacsságából - pedig ezzel akár nagyobb sikereket is elérhetett volna a Bayernnél. Borzasztóan frusztrált a legtöbb gesztikulációja, ahogy Kimmich-hel beszélgetett például (azt hiszem, egy dortmundi túra után), az engem egyenesen kiborított.

Sajnos iszonyat meghatározó tud lenni egy játékos sérülése (még akkor is, ha esetleg nem kulcsjátékos), erre rá is ment a 2015-ös szezon, nagyon vékonyak voltunk a végén. Egyébként azóta is érezni a Bayernen ezt a fajta fásultságot (Ancelottinál ez még jobban kibukott!), valahogy nem érzem azt az átütő erőt, azt a dinamikát, ez pedig sok dologgal összefügghet, de leginkább valószínűleg a játékosok fittségével, egészségi állapotával.

Érdekes volt ez az interjú, tudjuk jól, hogy voltak ilyen problémák, annak ellenére, hogy "Guradiola a világ legjobb edzője", elég sok, Bayernre nem jellemző botrány ütötte fel a fejét. Ezért is volt, illetve még mindig az a véleményem, hogy nem is lett volna értelme tovább húzni ezt a Pep-Bayern házasságot, mert ezzel a hozzáállással ebben a történetben nem volt több.

Nyilván nem fedné le a teljes igazságot, ha mindent Guardiola nyakába varrnánk, ugyanakkor szerintem sokkal nagyobb az edző felelőssége annál, mint amit néhányan próbálnak beállítani. Ha máshol nem, a közelmúltban Ancelottinál ezt eléggé nyilvánvalóan láttuk.
argo001

HozzászólásSzerző: procee » 2018.03.13. 22:02

jani23 írta:
speziale írta:Érdekes ez a cikk Müller dokival. Az elmondottak sajnos beleillenek abba a képbe ami kialakult bennem Pep-ről az itt töltött éve alatt. És egyúttal arra is rávilágítanak, hogy a tavaszi formahanyatlások és sérüléshullámok bizony nem pech-ek voltak, hanem Pep hibái.

Nem csak úgy célzottan felszínre hozta, egy jó cikk miatt, ne értsük ezt félre. Az életrajzi könyvében írta le. Én személy szerint ezt meg is értem. Azért nem kis törés lehetett az eset az életében akkor.
procee

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.03.13. 22:21

hányingert kapok a kopasztól... atyaúristen ha belegondolunk, 2013ban milyen csapatot vett át, és mennyire szétbarmolta... ezt az embert fekete listára kéne tenni, hogy még München közelébe se mehessen mégegyszer!
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: rogozsin » 2018.03.14. 02:11

Nem védeni akarom Pep-et, de ez csak az egyik oldal...a másik felet is meg lehetne hallgatni.
Az is igaz, hogy a mai profi footballban nem jó az, hogy nincs saját orvos, hanem olyan az orvos a csapatnál, aki csak fél állást tölt be. Ezt meg lehet érteni azért szerintem.
Illetbe Pep nem változtatott a felkészülésen a barcához képest és érdekes ott nem voltak ilyen nagy sérülés hullámok.
Szal...Szerintem mind2 fél hibás, két makacs ember, egyik sem akart engedni.
Gondolom a Citynél is ugyan úgy a saját elveit követi a kopasz és az angol liga sokkal durvább mégsincs annyi sérült mint nálunk.
Most is ha megnézitek rengeteg sérültünk van.

Szal szerintem ez érdekes cikk, de csak az egyik oldalt mutatja be.
És most Heynckes alatt sincs tökéletes állapotban a csapat.
rogozsin

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.03.14. 06:59

procee írta:
jani23 írta:

Nem csak úgy célzottan felszínre hozta, egy jó cikk miatt, ne értsük ezt félre. Az életrajzi könyvében írta le. Én személy szerint ezt meg is értem. Azért nem kis törés lehetett az eset az életében akkor.

Rummenigge nyilatkozata a "Doki" nyilatkozatáról :
"Ich bin ein Freund davon, nach vorne zu schauen und nicht nach hinten. Mir gefällt das nicht.“
("Annak a híve vagyok, hogy előre kell nézni, nem pedig hátra. Nekem ez nem tetszik !")

Erre gondoltam én is.
Ezt akkor kellett volna nyílvánosságra hozni, és rendezni Peppel, amikor történt.
Egy férfi ne hisztizzen évekkel később, még ha akkor sérelem is érte, pláne ne nyílvánosan.

És írta valaki, hogy a másik felet is meg kell hallgatni mindig !!!!!!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.03.14. 10:11

rogozsin írta:Nem védeni akarom Pep-et, de ez csak az egyik oldal...a másik felet is meg lehetne hallgatni.
Az is igaz, hogy a mai profi footballban nem jó az, hogy nincs saját orvos, hanem olyan az orvos a csapatnál, aki csak fél állást tölt be. Ezt meg lehet érteni azért szerintem.
Illetbe Pep nem változtatott a felkészülésen a barcához képest és érdekes ott nem voltak ilyen nagy sérülés hullámok.
Szal...Szerintem mind2 fél hibás, két makacs ember, egyik sem akart engedni.
Gondolom a Citynél is ugyan úgy a saját elveit követi a kopasz és az angol liga sokkal durvább mégsincs annyi sérült mint nálunk.
Most is ha megnézitek rengeteg sérültünk van.

Szal szerintem ez érdekes cikk, de csak az egyik oldalt mutatja be.
És most Heynckes alatt sincs tökéletes állapotban a csapat.

Másik oldalt szerintem már hallottuk, amíg Pep volt itt az edző. Akkor Müller doki egy szót sem szólt. Megjegyzem Pep hiába cserélte le őt, a sérülések azután sem kerülték el a csapatot.

És azért a következőket had jegyezzem már meg:
1) a spnyol bajnokság sokkal kevésbé fizikális mint a német, kevesebb a fizikai kontakt
2) szerintem azt, hogy a korábbi Barca vagy a mostani city esetében mennyi a sérült nem annyir vaygunk képbe. Én legalább is Bayern drukkerként a Bayern-el kapcsolatos híreket követem, így itt arról is tudok, ha Franck gyomorrontás miatt nem játszik...de a city esetében fogalmam sincs arról hogy kinek mikor vannak kisebb-nagyobb sérülései
3) Müller doki kifejezetten az izomsérüléskről beszélt, mert a bemelegítéssel stb. alapvetően ezt lehet megelőzni. Az, hogy edzésen valakinek maga alá fordul a bokája (most mondtam valamit), azt nem lehet megelőzni
4) Azért az látszik, hogy Jupp most nagyon óvatos mindnekivel biztosra akar menni, ezért valszeg a feltétlenül szükségesnél tovább nem játszat bizonyos kulcsembereket. Ráadásul a fizikai állapotok romlása ezek szerint nemcsak Ancsa alatt kezdődött, hanem már évek óta tart. Jupp meg még fél éve sincs, hogy visszajött...
speziale

HozzászólásSzerző: rogozsin » 2018.03.15. 00:48

Hát kérlek itt nem arról van szó, hogy Ribery gyomorrontást kap, hanem hogy pl 3-4 kulcsjátékos hónapokra kidőlt. Ilyen nincs a barcában vagy a szitiben.
És a spanyol bajnokság max technikásabb, de nem sokkal kevésbé fizikálisabb.
Ill itt most a barca, realról van szó, akik játszanak a kupákban is, és a bl-ben is. Rengeteg meccs, nagy terhelés...és sokkal kevesebb sérült.

Apropó sérült...most sérült le Thiago is...kb minden meccsen lesérül nálunk valaki.
Pep alatt is, de most Heynckes alatt is.
MOST IS!!!!!
Pep már sehol sincs, de ugyan úgy sokkal több a sérült nálunk, mint más topcsapatnál.

Nade ha már átigazolási topik...most hogy leégett megint a cselszí, érdemes lenne a William gyereknél bepróbálkozni...jól játszott mindkét meccsen.
rogozsin

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb