AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.03.15. 12:20

El is felejtettem már tegnap. Nagyon tetszett Müller meccs utáni értékelése.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.03.18. 21:11

Ez most nagyon gyenge volt, Hummels kifejezetten gyengén játszott, Kimmich is. Rudyból pedig nagyon hiányzik az hogy leütközze az embereket, egyszerűen tényleg kevés benne az agresszivitás. Ezt most a Lipcse jobban akarta, de nehogy nekem ne tudjanak felpörögni Bl-re, mert a bajnokságban ez már a második siralmas játék.
szabi90

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.03.18. 22:46

Kövezzetek meg, de Wagner játéka tetszett nekem. Ő rajta láttam, hogy akar és küzd..ég és föld volt a különbség közte és Lewa között, akinek gyakorlatilag egy értékelhető megmozdulása sem volt miután beállt. Ráadásul Wagner előfordult a saját 16-sunknál is, meg néha ha visszajött labdáért akkor azt képes volt megjátszani....
speziale

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.03.18. 22:50

Egyébként tolisso-ról van valami hír, hogy még keretben sem volt? Mert ha egészséges akkor őszintén egy Tolisso-Rudy csere szerintem sokkal jobb lett volna akár a Kimmich-Rafi, akár a James-Lewa csere helyett...
speziale

HozzászólásSzerző: rogozsin » 2018.03.19. 08:28

speziale írta:Egyébként tolisso-ról van valami hír, hogy még keretben sem volt? Mert ha egészséges akkor őszintén egy Tolisso-Rudy csere szerintem sokkal jobb lett volna akár a Kimmich-Rafi, akár a James-Lewa csere helyett...

Igen. Az a hír, hogy gyenge. Nade trollkodást félretéve elég szomorú, hogy 40 milláért egy ilyen játékost sikerült venni...Sajna nem jobb nagyságrendekkel Rudynál sem..annyival nem.
rogozsin

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.03.19. 13:21

Tolisso 6 évvel fiatalabb mint az a Rudy aki már ismeri a közeget, a ligát stb..
Imádom amikor fél szezon sőt akár egy hét után temetnek valakit...
Mentsetek ezt el nyugodtan, lesz meg a kozeppalyank meghatározó embere Tolisso.
Renato Sanches már más tészta. Én a franciaban látok fantáziát.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.03.19. 13:50

rogozsin írta:
speziale írta:Egyébként tolisso-ról van valami hír, hogy még keretben sem volt? Mert ha egészséges akkor őszintén egy Tolisso-Rudy csere szerintem sokkal jobb lett volna akár a Kimmich-Rafi, akár a James-Lewa csere helyett...

Igen. Az a hír, hogy gyenge. Nade trollkodást félretéve elég szomorú, hogy 40 milláért egy ilyen játékost sikerült venni...Sajna nem jobb nagyságrendekkel Rudynál sem..annyival nem.

A trollkodást már csak azért félre kellene tenni, mert baromságokat is írogatsz. Tolisso idén új ligában, új csapatban játszik és azért nem kis kálvária volt idén a Bayern körül, amik nem igazán ideálisak egy új igazolás számára.
Ennek ellenére a hiper-szuper 110 milliós Pogba mutatóit hozza!!! Annak ellenére, hogy Pogba már 2. éve van a MU-ban és idősebb is Tolissonál.
És ez nem azért van mert Pogba valami nagyon szar idényt futna (az tavaly az első MU évében volt, de Tolisso-tól persze rögtön wk szintet várunk...), mert a Juveban korábban ugyanazokat a mutatókat produkálta mint idén a MU-ban..

Egyébként közben megtaláltam: Tolisso valamelyik meccsünkön zúzódást szenvedett...
speziale

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.03.19. 14:43

Még a Hamburg ellen, igen.
Talán a válogatott szünet után már visszatérhet. Én Comanra lennék kíváncsi..
Vele vajon mi lehet. Egy esetleges BL elődöntőn lehet-e már számolni vele vagy sem.

Hogy ne legyek teljesen off, ezt a meccset tegnap sokkal jobban akarta a Lipcse.
Teljesen megérdemelten nyertek. Hozzáteszem én örülök, mert jó lenne ha jövőre is ott lennének Európában. Remélem a Frankfurt valahogy kicsúszik onnan ahol most van.
mia san mia

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.03.20. 13:09

A vereség pont jókor jött. Nincs ezzel semmi gond. A BL-re való tekintettel ez a vereség még hasznos is lehet.
A Lipcse meg egyértelműen megérdemelte. Élveztem nézni ahogy játszanak. Jó lenne már, ha más csapatok is ilyen focit nyomnának. Izgalmasabb is lenne és a Német foci egészének is jót tenne.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2018.03.20. 19:24

Én sem tudok mást, csak gratulálni a Lipcsének, teljes mértékben megérdemelték a győzelmet.
Tolisso-t pedig tényleg nem érdemes bántani. Még rengeteget kell neki tanulnia, de megmutatta már párszor, hogy a tehetség megvan benne, hogy kiemelkedő játékos legyen. ;)
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb