Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: mpali » 2018.04.16. 05:58

Véder Nagyúr írta:én meg olyat nem hallottam, hogy egy edzővel 1 évre kötnék meg a szerződést. viszont ha megbukik, akár fél év után is elküldhetik. ha meg beválik, akkor szerződése van 3 évig. szerintem ez a 3 év nem jelent semmit.

hát pedig most pont ilyen helyzet van :-)
mpali

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.04.16. 07:17

hát igen, én is ezt mondom. megkötötték 3 évre, hogyha beválik, akkor van 3 évig egy jó edzőnk. ha nem válik be, akkor bármikor el lehet küldeni és feltehetőleg 1 év múlva mozdítható lesz egy "nagyágyú".

Azért mondom, hogy nem szokás 1 évre kötni szerződést.
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.16. 16:38

Brandt szerintem egyhelyben toporog két éve. Ha Leverkusen, akkor nálam Bailey.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.04.16. 18:26

én nem tudom mitől olyan különleges ez a Brandt... amikor szóbahozták a Bayernnel, figyeltem a játékát több meccsen is, de sosem tudott semmi maradandót alkotni... Viszont az a Bailey gyerek nagyon ficánkolt.
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.04.17. 10:17

Brandt olyan szélső, aki tud védekezni. Roger Schmidt évei alatt mindenki megtanulta a kulimunkat,nem véletlen, hogy Lőw is wingbackként próbálgatja .Emelett elég tisztességes támadó statokat is hoz,az egyik legjobb bundes szélső statja az övé
sandorbayern

HozzászólásSzerző: Gronk » 2018.04.17. 11:46

Martial (ManU) neve is felvetődött, legalábbis a média szintjén.
Ti mit gondoltok róla? Szerintem piszok tehetséges, gyors, és gólerős. Mivel egy évig van még szerződése, és elvileg nem akar hosszabbítani, viszonylag jó áron el is lehetne hozni, TALÁN.
Más kérdés, hogy milyen a mentalitása, hozzáállása, mert azért ott is padra szorult - bár, én azt mondom, Münchenben egy mondhatni családi közegben újra kivirágozhatna..
De ennek csak akkor lenne értelme, ha Gnabry megint kölcsönbe kerülne, Robbery 1-1 éves hosszabbítása szinte már fix, akkor van 4 klasszik szélsőnk, és Müller szélen való játszatásával még nem is számoltam. Az is kérdés persze, hogy milyen formációban fogjuk tolni, de hogy ne legyen elégedetlenség, 2 szélre elég 4 szélső szerintem.
Én mindenesetre örülnék az üzletnek, lehet hogy a jövőben ez hatalmas fogásnak ígérkezne ha esetleg meg is valósulna...
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.04.17. 13:28

Véder Nagyúr írta:én nem tudom mitől olyan különleges ez a Brandt... amikor szóbahozták a Bayernnel, figyeltem a játékát több meccsen is, de sosem tudott semmi maradandót alkotni... Viszont az a Bailey gyerek nagyon ficánkolt.

Az az igazság, hogy Bailey nagyon jól kezdte az évet, azóta viszont erős visszaesést mutat. A támadó statjaik már majdnem "összeértek" Brandt-ével, akinek viszont már nem ez az első idénye hasonló mutatókkal. Ráadásul annak ellenére, hogy iszonyatosan fiatal, nagyon komoly Bundes tapasztalata van, és a Bajnokok Ligájában is tolta már (azt csak úgy mondom, hogy Hazard idei statja alig jobb, mint Brandt-é, úgy hogy 6 évvel idősebb és évek óta top csapatban nyomja)

Viszont nem tudom, hogy mit várjak a nyári átigazolási szezontól. Ha jövőre itt lesz Gnabry, Coman és Robbery (mondjuk őket vegyük 1 embernek) nem tudom, hogy kell-e nekünk új igazolás. Mert szélen még bevethető Müller, James és ha nagyon komoly sérüléshullám van, akkor még akár Alaba is feltolható támadónak.
speziale

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.04.17. 18:08

speziale írta:
Az az igazság, hogy Bailey nagyon jól kezdte az évet, azóta viszont erős visszaesést mutat. A támadó statjaik már majdnem "összeértek" Brandt-ével, akinek viszont már nem ez az első idénye hasonló mutatókkal. Ráadásul annak ellenére, hogy iszonyatosan fiatal, nagyon komoly Bundes tapasztalata van, és a Bajnokok Ligájában is tolta már (azt csak úgy mondom, hogy Hazard idei statja alig jobb, mint Brandt-é, úgy hogy 6 évvel idősebb és évek óta top csapatban nyomja)

Viszont nem tudom, hogy mit várjak a nyári átigazolási szezontól. Ha jövőre itt lesz Gnabry, Coman és Robbery (mondjuk őket vegyük 1 embernek) nem tudom, hogy kell-e nekünk új igazolás. Mert szélen még bevethető Müller, James és ha nagyon komoly sérüléshullám van, akkor még akár Alaba is feltolható támadónak.

Pont ezért baj, hogy Robbery marad, nem tudunk frissíteni miattuk. Persze nem akarom kirugdosni a klublegendákat, de be kellene látniuk, hogy az ő idejük lejárt.
misafeco

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.04.18. 09:28

misafeco írta:
speziale írta:

Pont ezért baj, hogy Robbery marad, nem tudunk frissíteni miattuk. Persze nem akarom kirugdosni a klublegendákat, de be kellene látniuk, hogy az ő idejük lejárt.

Hát nem tudom...abból a szempontból szerintem jó, hogy maradnak, hogy egyfajta átmenetet tudnak adni a csapatnak, amire nagy szükség lesz, főleg, hogy új edző lesz...
Viszont nem tudom, hogy így hoznék-e komolyabb támadó igazolást nyáron...mert ha jön egy komolyabb kaliber, akkor az főként a Coman/Gnabry duótól veszi majd el az időt, ami viszont hosszú távon nem biztos, hogy a csapat érdeke....lehet inkább Brandt-al kötnék előszerződést (esetleg Wernerrel :) hogy majd ha Robbery végleg visszavonul, akkor jöjjön...
speziale

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.04.19. 22:09

Hát kapus nem kell szerintem és 5 Mio nal többet ér, remélem Löw viszi magával.

https://youtu.be/0bN0PgNaHp4

Ulreichnek nincs topicja még :S
Atesz12

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb