Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.05.09. 18:36

Kalle szerint Lewa marad a következő szezonra, illetve a keret nem fix, lehetnek érkezők. Valószínűleg konkrétumok majd csak a kupadönő után kerülnek napvilágra, illetve gyanítom, hogy a VB-t is megvárjuk, ki teljesít ott jól. Szerintem vannak kiszemeltek. Jó lenne már tudni, hogy Kovacnak mik a tervei...
Thommeyy

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.09. 20:55

mia san mia írta:Ő ki? Én azt hittem képben vagyok a futballal, de az ő neve új számomra.

Szerintem az egyik legnagyobb szélső tehetség. Sokkal több van benne, minthogy megrekedjen a Holland élvonal szintjén.

https://www.youtube.com/watch?v=EcYshSD1M1w
procee

HozzászólásSzerző: jasw » 2018.05.11. 18:03

Ugyan a lényegi kérdések eldőlni látszanak, de játék szintjén azért felvetem, mit csinálnék én idén nyáron.

Így állunk most:

GK: Neuer, Ulreich, Früchtl, Starke
RB: Kimmich, Rafinha
CB: Boateng, Hummels, Süle, (Götze, Mai)
LB: Alaba, Bernat
CM: Martinez, Rudy, Thiago, Tolisso, Sanches, Vidal
AM/W: Robben, Ribéry, Müller, Coman (Benko, Evina)
ST: Lewandowski, Wagner

Nyári aktivitás:

Távozók:
- A fiatalok kölcsönbe
- Bernat 10 misi – köszönjük, de ebből itt több nem lesz
- Thiago 60 misi – Nagy meccseken rendre eltűnik, ő sem valószínű, hogy itt meg tudná ugrani a következő szintet. Guardiola, vagy a Barca reális vevő lehet
- Sanches 10 misi – veszteségminimalizálás on
- Rudy 10 misi– Sok játéklehetőséget nem fog kapni, ráadásul nincs igazán szükségünk ilyen stílusú játékosra
- James – Bár nem rossz spíler, de túl sokan lennénk vele a középpályán
- Lewandowski 80-90 misi – nem részletezem, még most kéne bekasszírozni rajta. Motiválatlan, lezser, nagyképű, nagy meccseken eltűnik.
- Összesen 170-180 misi

Érkezők:
- Emre Can ingyen – Martinez helyére alternatíva, tud belső védőt is, Bayern nevelés, válogatott peremember
- Goretzka ingyen – nagy fogás
- Söyüncü 10 misi – kell egy negyedik belsővédő, pletykálták hozzánk, nem lenne ellenemre olcsóért
- Max 15 misi – válogatott peremember, csak Löw nem veszi észre, Bernat pótlék
- Martial 65 misi – nagy vágyálmom, balon, jobbon és középen előretolva-visszavontan is tud játszani, ráadásul most reális esély is lenne rá, nem kéne kihagyni
- Werner 80 misi – Lewa pótlék, hadd szóljon. Ha a Lipcse nem jut be sehova meg lehetne próbálni.
- Összesen: 170 misi

Ezzel lenne egy ilyen, optimális életkorú keretünk (zárójelben az életkorok)

GK: Neuer (32), Ulreich (30), Starke (37)
RB: Kimmich (23), Rafinha (33)
CB: Boateng (29), Hummels (29), Süle (23), Söyüncü (22)
LB: Alaba (26), Max (25)
CM: Martinez (30), Can (24), Goretzka (23), Tolisso (24), Vidal (31)
AM/W: Müller (29), Robben (34), Ribéry (35), Martial (23), Gnabry (23), Coman (22)
ST: Werner (22), Wagner (31)

Ez a keret rugalmasan tudna játszani 4-3-3-at, 4-2-3-1-et, sőt, akár 3-5-2-t is el tudná vinni.

Meglenne a generációváltás nagyja, elől motivált, szemtelen, félelmérzet nélküli fiatalokkal, védekezésben pedig rutinosabb, tapasztaltabb rókákkal, de mellettük tehetséges, már válogatott játékosokkal.

Kép

Kép

Kép

Szép álom, kiveszem a biliből a kezem :)
jasw

Előző

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb