Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.07.12. 22:05

mia san mia írta:Lassan minden nagyobb csapat mozgolodik, kivéve minket. Oké Goretzka meg Gnabry, de az a sejtésem, hogy csalódni fogunk...

Én nem! Azt várom, hogy a Bundás meglesz, kupa talán a Blben meg így is úgyis megérjük a tavaszt aztán ha jön egy spanyol vagy más nagyobb csapat akkor kiesünk ahogy szoktunk évek óta! Nekem az lenne a csalódás ha kipengetnénk Hazardért némi pénzt, aki echte Ribéry (2010-2013)!
Kozi31

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.07.12. 22:35

Közben a PSG 35 millát ajánl Boáért! :lol: :lol: Állítólag 50-60 millát szeretnénk érte kapni, de ha találunk olcsóbban utódot akkor rábólintanak a vörösfejűek a 35re is!
Kozi31

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.07.13. 07:15

miért is kérnénk mi is 80-100 milliót egy wk játékosért, ha 35ért is odaadhatjuk a riválisoknak... de meg is értem a vezetőket, nem lehet itt drágán eladogatni a játékosainkat, még a végén futná a Hazard félékre is... borulna az üzletpolitika. majd inkább hozunk megint egy Brafhieldet vagy Pranjicot a tescoból. aztán a Bl-ben a kiesést megint foghatjuk a bíróra, vagy hogy rossz napunk volt. és persze jöhet az örök klasszikus, hogy "majd jövőre"
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.07.13. 09:40

Egy formáció váltás esetén nem lennék biztos abban, hogy világklasszis szélsőt kellene igazolnunk. Alapul legyen a 3 4 3 as felállás valamilyen variációja. Szerintem az igazi áttörést Coman és Gnabry fogja jelenteni a csatár mögött, hol szélén, hol mögüle focizva. Rib és Rob meg beugróként még birni fogják.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: procee » 2018.07.13. 10:16

Közben Ancelotti papa úgy néz ki, minden követ megmozgat, hogy Martinezt a Napoli-ba vigye...
procee

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.07.13. 13:43

szprajtboy írta:Elég megnézni az elmúlt szezont.
Martial 176 percenként lőtt gólt a Premier Leagueben, míg Rebic 300 percenként a Bundesligában. Egyik bizonyított már 2 nemzetközileg elismert ligában is úgy hogy fiatalabb, míg a másik meg egyben sem igazán . Martial agilis labdaügyes játékos minőségileg egy fiatalabb Ribéryvel felér Murinhonál kegyvesztett tehát nem gördítenének elé akadályt sem (szóba hozták velünk is ) . Egyébként a keret mindkettő érkezését is elbírná úgy sincs gond.Gnabry,Coman,Ribéry,Robben 4 ember a szélre de valójába 2 ha egészséges lesz összetehetjük a két kezünket.

Lewa "Klasszis" . Papíron leginkább bár még ott sem.
Mit tett le Lewandowski az asztalra ? Hány KULCSFONTOSSÁGÚ gólja volt ? Ja ha megy a csapatnak és gurítok 1-et 1-et megvan a német gólkirályi cím. Olyan szinten bele van szürkülve a támadójátékba mint a huzat. Wagner akármennyire másodrangú támadó ha ő kezd szinte biztosan május végén mi jutunk a BL döntőbe. És nem csak rá akarom húzni az egészet. De látszik rajta nem akar itt focizni. És itt jön ki a különbség, hogy egy Mario Gomez vagy Mandzukic . Akármennyire is technikailag egy fokkal gyengébb mindig ott voltak amikor kellettek . Küzdöttek harcoltak a CSAPATÉRT. Nem a csapat van az egyénekért hanem az egyének a csapatért.

Szörnyű ezt kimondani, de nézd meg CR-t ő a csapata élére tud állni ha kell és lehet, hogy nem mindig tud 100%-ot nyújtani és van, hogy semmi sem jön össze neki küzd, hajt űzi. Mikor láttál ilyet Lewandowskin ? Mert Wagner is meglőtte volna ezt a 29 (6 gól 11-es) gólt , de még anno Mandzukic is képes lett volna konkurencia nélkül, ha végig kellett volna játszania a szezont.

Motiváció és akarat nélkül nem mást mint egy átlagos játékos aki helyett x+1 ember állhatna jelenleg.

Zavar a klasszisok , de leginkább HÚZÓEMBEREK hiánya. Nincs vezéregyéniség a pályán lötyögünk mint gólyaf*s a levegőben. Kell valaki akire az ember felnéz és mint vezér vezeti ki a pályára a csapatot . Régen is ez volt a játék kipasszolom Robbenek meg Ribérynek majd ő megoldja . Csak az a baj 4 évvel idősebbek azóta és ez meglátszik rajtuk . Lewandowskinak kellene elől a vezérnek lennie itt ha már ő a "klasszis" . Jelenleg Jamesről előbb mondanám azt teljesítménye alapján , hogy klasszis mintsem róla.... voltak gyengébb meccsei pláne kezdeti időszakban , de látszik az is , hogy bizonyítási vágy ég benne . Jelenleg Lewandowskiból 1000-el érződik hogy kötelességből lép pályára még csak bizonyítani se akar ..... Kérdem én mit vesztenénk ha Lewandowski nem lenne (jelenleg minden csak nem pótolhatatlan).

Van igazság abban, amit írsz, de azért vitatkoznék pár ponttal.

Nem mindegy, hogy egy MU-ban termeled a gólokat, vagy egy Frankfurtban. Később ugye szóba hoztad a kulcsfontosságú gólokat, Rebic kb. egy hónap alatt lőtt gólt Német Kupa döntőben, majd az argentinoknak is betalált.

Ha tényleg meg akartuk volna erősíteni a csapatot, akkor Riberyvel és Robbennel közöljük, hogy mehetnek ahová akarnak érdemeik elismerése mellett. De legalább egyiküktől megszabadulunk. Akkor jöhetne két támadó is, de így csak túlterheljük a támadószekciót, ami már amúgy is telített. Eddig senki nem távozott és egy érkező már van is (Gnabry), akinek szintén kell a játéklehetőség. Kovac már belengette a háromvédős rendszert, ha bevezeti, még kevesebb támadóra lesz szükség.

Lewáról már korábban is ment a vita, én továbbra is azt gondolom, hogy ő a legkisebb problémánk elöl. Coman még talán fejlődhet, ha nem lesz sérült állandóan, Ribery/Robben legjobb esetben is csak levezet, Müller szintén túl van a zeniten, Wagner meg még cserecsatárnak is gyenge. Én bírtam Mandzukicot és Gomezt is, de ami elmúlt, azon már felesleges rágódni. Azzal kell főzni, amink van, ha Lewát is eladjuk, akkor gyakorlatilag 0-ról kellene felépíteni az egész támadószekciót. Én inkább raknék köré használható embereket, és ha még úgy se képes szintet lépni, akkor el lehet küldeni.
misafeco

HozzászólásSzerző: procee » 2018.07.13. 15:30

Egyes lapok már tényként közlik Javi Napoliba történő igazolását, míg egyre jobban pedzegetik, hogy James visszatérne Madridba, most, hogy Zidane és Ronaldo sincs.... Igazából mindkettőt egyelőre spekulációként kezelném, de érdekes dolgok. Nemtudom, hogy a Realnak pl. James ügyében mennyire van szabad keze stb.
A Napoli pedig egy Bundesliga triót szeretne, Rebic-Kramaric-Martinez. Ez már lehet a CR hatás?.
procee

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.07.13. 23:00

remélem Javiért sem kérünk 20 milliónál többet. Lassan oda jutunk, hogy mi fizetünk, ha el akarunk adni valakit...
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.07.13. 23:24

sejtettem, hogy az elmúlt hetek amolyan vihar előtti csend volt és most már nagyon kezdenek beindulni a pletykák. Ezzel csak az a probléma, hogy minőségi érkezőkről nemigen írnak, ezzel szemben kulcstávozókról annál inkább. Nem tudom mi lesz ennek a vége, de remélem Uliék tudják mit csinálnak.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: szprajtboy » 2018.07.14. 13:17

Arp egynek jó lesz vagy beválik vagy nem .
Javi Martinez nélkül egyetlen Rudy-nk marad szűrni . Tolisso,Thiago,Goretzka is előre játékba jobb inkább mint hátrafele. Vidal meg Vidal. Ha ő szűr gyakorolhatják srácok előre hogyan kell 10 emberrel játszani. Szóval remélem mókamesterkednek az olasz vagy ha el is adjuk pofátlanul nagy összegért.(60-80 milla) Boateng 35 milláért meg már már nevetség tárgya mi lesz a következő Lewandowski 40-ért ? Neuer 30-ért ? Thiago 20-ért ? .........Vagy mi fizetünk, hogy elvigyék Bernatot pl ? Nem látom a koncepciót , de nyugtával a napot .... átigazolási időszak végén kitérünk rá azonban ultraszkeptikus vagyok , hogy itt valami jó fog kisülni. Sőt az egész idei év nekem süllyedő hajó szagú mint anno mikor még BL-be se tudtunk indulni és aztán kinyitották a pénzescsapot.
szprajtboy

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb