AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.09.19. 20:06

Győzelmet várok, Mai San Mia!
Atesz12

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.09.19. 21:12

Az igen.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.09.19. 21:13

Kimmich pokoli higgadt volt, Renato jól játszotta meg, szép kontra.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.09.19. 21:47

Hát igen de az érzésem hogy nem vagyunk olyan meggyőzőek, a benfica rendre odaér a kapuhoz csak a vége nem jön ki nekik, jól tartják a labdát, nem mondom, lehet egy city-real-pool-psg ahol élsebbek a támadók már berámoltak volna kettőt...Neuer viszont Top forma szerencsére!
Atesz12

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.09.19. 22:13

Újabb remek kontra. Én nem érzem a veszélyt a Benficaban. Nem tudnak mit kezdeni a védelemmel, csak ha az hibázik.
Lahoz pedig még mindig egy seggfej.
mia san mia

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.09.19. 22:17

Huh ez tényleg szép volt és szerintem sokan nem gondoltuk volna hogy Sanchez képes cipelni a labdát egy BL csoport meccsen 3-4 emberen át így cikazva majd 60 métert. De áll a fenti is hogy egy erősebb csapat adna nekünk BÁR az is igaz ott másképp játszanánk hát maradjunk annyiban ide most ez is elég oda meg lesz ez még ennél jobb is. ;)
Atesz12

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.09.19. 22:20

Szép gesztus Kovácstól, hogy a Benfica otthonába Sanches kezdő. Aki ezt góllal és a legjobb játékával hálálja meg mióta itt van, még ha néha kicsit túl is vállalja, egy sima oldalra passz helyett! A hazai szurkolók ahogy a gólnál állva tapsolták! :shock:
Üdv a Bayernben Renato! ;)
Kozi31

HozzászólásSzerző: procee » 2018.09.19. 23:29

No, hát azért akadnak pozitivumok rendesen. Első BL meccsnek teljesen jó volt.
Külön öröm és kiemelendő Sanches játéka! Kovactól sem volt semmi, hogy így bedobta a mélyvízbe, bejött! (Azért gondolom, rájátszott erre Tolissa és Goretzka sérülése, valamint Thiago körme is...) Sanchesben van valami, amit ha kiélezünk gyilkos lehet egy Bayernben. Néha még túlvállalja magát, mert bele kell rázódnia, s még érnie is kell, de kevesebb eladott labdával s egy két szituáció jobb olvasásával az ő dinamikája, szabad felfogása a középpályán az bomba lehet! Néha annyira ösztönösen jönnek neki dolgok, hogy szerintem még ő maga sem tudja mire is képes igazán. Ki kell belőle hozni mindent!

Gnabrynál is érződik a meccshiány, de jól mozog, 3-4 meccs s jönnek majd tőle is a gólok stb.

Kovac jó úton halad afelé, hogy beépítse a fiatalokat. Persze nagyon a szezon elején vagyunk, de eddig bíztató, amit látok.

Így tovább!
procee

HozzászólásSzerző: szokedawg » 2018.09.20. 09:28

Egy két gondolat. 70 percig néztem, utána betegség miatt lefeküdtem.

Sanchez tényleg jól mozog, gólja gyönyörű volt, de nem szabad amellett elmennünk, hogy rengeteg labdát eladott az első félidőben. Van hova fejlődni, meg van hozzá neki az ami kell. Nem vonnék még le semmi messze menő következtetést. Amúgy nem tudom, hogy Kovac miatt, vagy véletlen, de az első félidőben hátrébb játszott Sanchez, míg James előrébb. Ez kicsit megfordult a félidő után, vagy legalábbis Sanchez előrébb lépett. Ott sokkal jobban ment neki.
Thiago a legjobb középpályásunk, szerintem nagyon hiányzott onnan. 150 milkóért sem szabadna elengednünk.

Alapvetően ma nem játszottunk túl acélosan. Egyedül Neuert, Lewát, Alabát lehet kiemelni. Többiek nem tolták annyira jól.
Ribery, Robben nem ment túl jól. Nagyon hiányzik egy fiatal szélső aki ezeket a helyzeteket hideg vérrel megoldja.
Ha kiesik Kimmich vagy Alaba, hatalmas nagy pácban leszünk. Pótolhatatlanok.
Hummels tanár, de volt egy felszabadítása amikor majdnem lyukat rúgott és nem 30 méterre előre vágta a labdát, hanem az egyik ellenfélhez 5 méterre. Egy ilyet De Bruyne, Messi, Salah vagy Isco kegyetlenül kihasznált volna.
Ami még fontos lehet. Kimmich és Hummels sárgája is elkerülhető lett volna. Ezek a sárgák fontos meccsekre eltiltást jelenthetnek.

Szerintem kezd körvonalazódni, hogy a nagy BL meccseken kinek van bérelt helye. Neuer, Alaba, Kimmich, Hummels, Thiago, (Coman), Lewa.

Kovacról eddig semmi rosszat nem tudunk mondani szerintem.
szokedawg

HozzászólásSzerző: Basti » 2018.09.20. 09:56

nagyon sok területen kell még fejlődni szakmailag Sanchesnek, ez tény. viszont komoly pszichikai blokkok is fogták őt az elmúlt 2 évben, ami ilyen meccsekkel és élményekkel küzdhető le mint a tegnapi.
egy kis önbizalom csodákra képes. és tényleg fiatal még -ezt nem közhelyesen mondom - ilyen korban még tud fejlődni és több taktikai fegyelmet magára szedni
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb