AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: akos89 » 2018.10.13. 22:47

Tovább égeti magát a német válogatott. És a Bayern játékosoknak ott is vastagon benne van a kezük a gyenge formában. Én már nem tudom hogy tényleg Kovac-e a legnagyobb gond.
akos89

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.10.13. 23:42

akos89 írta:Tovább égeti magát a német válogatott. És a Bayern játékosoknak ott is vastagon benne van a kezük a gyenge formában. Én már nem tudom hogy tényleg Kovac-e a legnagyobb gond.

Ezt a fertigre írtam, de szerintem jó válasz a kommentedre.

"A fő probléma az, hogy a keret olyan szinten el lett baxva, ahogy már rég. Nem Niko az elsődleges problémaforrás, de ha így mennek a dolgok, mégis ő lesz legelőször elküldve. Kissé igazságtalan. Ellenben a vezetőség nem kapja meg azt a valódi kritikát, amit érdemelnek (csak max tőlünk). Nézd meg, a keretünk csak papíron TOP, na meg a fizetéseknél. Müller 15(!!!!) milliót keres. Ez normális? Mivel lehet ezt magyarázni? Robbery 10-10 millát még ebben az évben is biztosan zsebre rak, de gyanítom, hogy Boa is. Ezekhez meg 0-ba tartó mutatott játék párosul. Lewa 15 milliója is nevetséges, de nála legalább annyival ki lehet magyarázni, hogy ennyibe került, hogy ne menjen a Reálba vagy PSG-be, inkább hosszabbítson (utólag persze ez szar döntés volt, de akkor még jónak tűnt). Mindenkinek tele van tömve a zsebe lóvéval, mert minden lófax teljesítményre 10-15 millás szerződéseket ajánlunk, aztán csodálkozunk, hogy a játékosok nem szakadnak meg a pályán? Ide komolyabb keretcsere kell, nem csak 1-2 ember. A BVB az elmúlt évekhez képest szinte a teljes keretét lecserélte és egy friss, motivált csapattal játszik lendületes futballt. Ehhez képest nálunk a Gladbach elleni kezdőben 9 ember még a 2013-as döntőben is végig a pályán volt. Aztán mi ezektől várjuk, hogy motiváltak legyenek és minden meccsen taroljanak szép játékkal?"
Thommeyy

HozzászólásSzerző: procee » 2018.10.14. 12:40

A Bayern problémái mutatkoznak az Elfben is.
Azt sem értem, Müller és Boateng mit keresett tegnap egyáltalán a kezdőben, bár Uth ot sem vagy Hectort....
Azonban itt megmutatkozik az, min is kellene változtatni.
Iszonyat gyenge mutatott játékkal behívnak játékosokat az Elfbe, s még kezdők is? ... Bravo! Löw ezzel bizonyította is, hogy nem hajlandó, nem képes az újításra jelenleg, így vagy félreáll, vagy félre kell állítani.
Azt pedig, hogy a Bayernben bérelt helye van egyeseknek, s az Elf ben is ezáltal, na azt is meg kell szüntetni!
Nehogymár a múltbeli sikerek útját állják a jelennek!
Aki jól teljeseít az játszon, aki nem az padozzon, s ha nem tetszik a rendszer, lehet menni, ennyi. Lekell ütni a kiskirályok fejéröl azt a koronát amit ők odaképzelnek. Tökmindegy, ki is az, s mit ért el a múltban.
Ez itt most már nem gyerekjáték, süllyed a hajó...
procee

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.10.18. 21:00

Kikcker szerint a 4 csapatrész legjobb 40 játékosa között kb. 3-4 Bayernes van (csapat részenként top 10 ben néztem) támadók, középpályások, védők, kapusok.

Remélem szombat más képet mutat a játék mint az előző négyen.
Atesz12

HozzászólásSzerző: dani15 » 2018.10.22. 09:54

procee írta:A Bayern problémái mutatkoznak az Elfben is.
Azt sem értem, Müller és Boateng mit keresett tegnap egyáltalán a kezdőben, bár Uth ot sem vagy Hectort....
Azonban itt megmutatkozik az, min is kellene változtatni.
Iszonyat gyenge mutatott játékkal behívnak játékosokat az Elfbe, s még kezdők is? ... Bravo! Löw ezzel bizonyította is, hogy nem hajlandó, nem képes az újításra jelenleg, így vagy félreáll, vagy félre kell állítani.
Azt pedig, hogy a Bayernben bérelt helye van egyeseknek, s az Elf ben is ezáltal, na azt is meg kell szüntetni!
Nehogymár a múltbeli sikerek útját állják a jelennek!
Aki jól teljeseít az játszon, aki nem az padozzon, s ha nem tetszik a rendszer, lehet menni, ennyi. Lekell ütni a kiskirályok fejéröl azt a koronát amit ők odaképzelnek. Tökmindegy, ki is az, s mit ért el a múltban.
Ez itt most már nem gyerekjáték, süllyed a hajó...

Amióta Löw az edző ez mindig is így volt sajnos..... lehetne sorolni a neveket h kik játszottak bomba formában és nem lettek válogatottak és kik voltak válogatottak pocsék forma ellenére... A 2014-es VB győzelem nem az ő érdeme hanem a minőségi játékosállományé ami elbírta a baromságait! Ha nincs teljes közfelháborodás Lahm kp-n való játszatása ellen nincs dicshimnusz se! ;)

Van olyan amikor az edző teszi naggyá a csapatot és van amikor fordítva.... ;)
dani15

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.10.23. 19:05

Szerintem egyesek nevelő jelleggel a padon vannak és szerintem most a vezetőség is az edző mögé áll és ezt belsőleg is tisztába tették!
Atesz12

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.10.23. 20:10

Dekoncentralt szar.
Egyebet nem tudok írni a mairol.
Lassan idopocsekolas meccset nézni. :(
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.10.23. 21:26

Csak az összefoglalót néztem de Gnabry nagyon jó volt (kor és tapasztalathoz mérten, Coman biztos erősebb lenne de na). Ha jól láttam mindkét gólnál benne volt, a második esetében szép (és pimasz) sarokkal tette le Rafinak hogy be tudjon adni.
Atesz12

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.10.24. 12:33

Förtelem volt ez a meccs is, egyedül Gnabry akart bizonyítani, illetve Süle jelenleg a legjobb védőnk. Kimmichnek pihenőt kell adni, alig hagy ki meccset és egyrejobban látszik rajta a fásultság, az elmúlt meccseken nagyon nagy hibákat vét védekezésben és nem jönnek úgy a beadások sem. Hétvégén Rafi kezdhetne ott, ő se lesz jobb, de legalább Kimmich tud fújni egyet.

Azért is szörnyűek ezek a meccsek, mert ez tényleg a Coman és Alaba nélküli legerősebb kezdőnk és képesek vagyunk egy a Vidi-vel egy szinten lévő csapat ellen 45 percig kimondott helyzet nélkül játszani. Sajnos ugyanazt hoztuk mint az Ajax ellen, csak gyengébb volt az ellenfél.

Riberyvel mi van amúgy? Ha kamu a sérülése akkor Januárban jöhet is valaki a helyére. Pépé és Bailey is játszhatna a Bl-ben is.
szabi90

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.10.24. 19:05

Rafinha a meccs embere, azt hiszem ez mindent elmond a klub jelenlegi állapotáról!
Kozi31

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb