Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: dani15 » 2018.11.03. 22:28

Utoljára a kerettervezést és a csapatmenedzselést Sammer-től olvastam most meg van egy Brazzonk és ""Nem tudjuk hogyan tovább...." nyilatkozatai....
Ehhez a klubhoz méltatlan ez a kvalitás amit a bosnyák és a horvát képvisel.
Sammer távozasa óta nagyon félre siklottak a dolgok!
Alul van tervezve az egész csapat mindent figyelembe véve...
Kb 4 évenke 1 komoly klubnak meg kell ujjulnia.
dani15

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.11.11. 10:52

Kíváncsi leszek a nyáron hogy fogunk tudni egyszerre igazolni, egy vkp-t, egy belső védőt, egy szélső védőt, egy csere csatárt és két szélsőt. Ez 6 játékos, amiből egyedül a szélső védő és a csatár az aki nem kéne azonnal olyan kimagasló minőséget képviseljen. Illetve mivel ez lehetetlen, érdekel mely posztot hanyagolják majd el, szerintem Wagner fog velünk maradni, pedig sok haszna neki sincs.
Viszont a védelem elé szívesen látnám Allant a Nápolyból az a futó mennyiség amit ő lenyomott a PSG ellen és ahogy ütközte le Neymart indulás előtt nagyon jól jönne most nekünk.
szabi90

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.11.11. 11:40

szabi90 írta:Kíváncsi leszek a nyáron hogy fogunk tudni egyszerre igazolni, egy vkp-t, egy belső védőt, egy szélső védőt, egy csere csatárt és két szélsőt. Ez 6 játékos, amiből egyedül a szélső védő és a csatár az aki nem kéne azonnal olyan kimagasló minőséget képviseljen. Illetve mivel ez lehetetlen, érdekel mely posztot hanyagolják majd el, szerintem Wagner fog velünk maradni, pedig sok haszna neki sincs.
Viszont a védelem elé szívesen látnám Allant a Nápolyból az a futó mennyiség amit ő lenyomott a PSG ellen és ahogy ütközte le Neymart indulás előtt nagyon jól jönne most nekünk.

Sehogy.

Pedig a Boateng-Hummels-Martínez-Müller-Robben-Ribéry kategória a nevetség tárgyát képezi lassan, amihez, ha ilyen ütemben nyeli a gólokat, szép lassan csatlakozik majd a közvélemény alapján Neuer is.
argo001

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.11.11. 13:44

Szélső kell wk, VKP wk vagy wk közeli akkor Süle- Boa- Hummels is jobban bírja majd. Bár egy Pavard- Boa csere jó lenne. Csatár nem kell Lewa jó ide, csak hozza a formáját vagy úgy mehet ha jön helyette egy wk csatár- szélső mint Griezmann pl.

Kp megvan bőven szerintem. Azért a Robbery pótlás Coman-nal és Gnabry-val részben fedve van szerintem.

Nagy kérdés Gnabry, én látom benne hogy idővel jó lesz lehet olyan jobb szélső kellene aki 30 körüli de tolja még és közben Gnabry is több lehetőséget kap.

Vagyis, VKP wk vagy wk közeli, ez 1.
Pavard Boa Csere (egal és csak lehetőség)
Thiago James Tolisso egy új fent említett VKP, Müller, elég középre
Elöl Coman Gnabry Lewa és egy új jobb szélső, itt a 2.

Ez 2-3 fő nálam
Atesz12

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.11.11. 14:48

Atesz12 írta:Szélső kell wk, VKP wk vagy wk közeli akkor Süle- Boa- Hummels is jobban bírja majd. Bár egy Pavard- Boa csere jó lenne. Csatár nem kell Lewa jó ide, csak hozza a formáját vagy úgy mehet ha jön helyette egy wk csatár- szélső mint Griezmann pl.

Kp megvan bőven szerintem. Azért a Robbery pótlás Coman-nal és Gnabry-val részben fedve van szerintem.

Nagy kérdés Gnabry, én látom benne hogy idővel jó lesz lehet olyan jobb szélső kellene aki 30 körüli de tolja még és közben Gnabry is több lehetőséget kap.

Vagyis, VKP wk vagy wk közeli, ez 1.
Pavard Boa Csere (egal és csak lehetőség)
Thiago James Tolisso egy új fent említett VKP, Müller, elég középre
Elöl Coman Gnabry Lewa és egy új jobb szélső, itt a 2.

Ez 2-3 fő nálam

Két szélsőt veszítünk jövőre és most 4-el se vagyunk meg és az se normális hogy nincs csere balhátvéd, de Lewandowski is 31 jövőre örökké nem lesz sérülés mentes.
Ha egy ilyen nyarat zárunk én összeteszem a két kezem.
Pavard,Allan,Dybala, Pépé (vagy Fekir,Ünder, Pulisic,Sancho,Thauvin de beválhat Davies is) + Bhv (akár Friedl vissza) Robben,Ribery de akár Rodriguez (ha jön Dybala) távozásával,
Azért a Neuer-Kimmich, Boateng, Hummels - Allan, Thiago,Goretzka - Coman, Lewandoski, Dybala kezdő nem lenne rossz egy Pavard,Süle,Pépé,Davies,Sanches, Tolisso,Müller,Wagner paddal
szabi90

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.11.11. 16:58

Nem kéne azért szerintem szinte mindenkit leírni. Müllerből simán lehet egy jó jollyjoker kiegészítőember, a Boa-Hummels-Neuer-Javi-Alaba fogat pedig visszaerősödhetnek még. Thiagonak is voltak rosszabb időszakai, aztán mégis belelendült, ahogyan Lewa is.
Vagy nézhetünk más csapatokat is. A Barca ellen Sergio Ramos pl. úgy játszott, mint egy nyeretlen kétéves, CR tavaly fél évig kb. gólt sem rúgott a spanyol bajnokságban, Suárezt is mindenki leírta, aztán visszatért. Hazard-nál is volt olyan, amikor beleszürkült a PL mezőnyébe és már inkább máshol látták volna szívesen, azóta megint a világ egyik legjobbja.

Akikkel tényleg nem szabad már érdemben számolni, az Ribéry és Robben. Náluk egyértelműen a koruk lehet meghatározó tényező, fiatalodni meg nem lehet. A többiek viszont egyáltalán nem idősek.
Most ne ilyen Pavard, Allan, Pepe szintű játékosoktól várjunk már csodát. Ez semmivel nem biztatóbb, mint a Costa-Tolisso-Sánches-Gnabry vonal, amire sokan itt húzzák a szájukat. Ündernek is volt egy nagyon erős időszaka, azóta kezd a Romából is kiszorulni, ahogyan Pulisic a Dortmundból.

Én azt mondom, hogy ha tényleg komoly lépésre szánjuk el magunkat, akkor igazi klasszist kell hozni. Griezmann, Dybala, Salah, Hazard pl.. Ha pedig lejjebb adjuk egy szinttel, akkor ott van pl. Brandt, Sané, Draxler, Depay, Bailley, Thauvin, de a Dortmundnál is szét lehet nézni, mert elég erős fiatal "seregük" van. Viszont ez már a Gnabry-Coman-Goretzka-Sánches vonal, szóval a helyén kell tudni kezelni az irányt.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.11.11. 17:10

Ha 4 szélső kell akkor a kp kicsit sok, szélén lehet egy James vagy Müller is vég esetén. Egyébként a 3. szélső benne van az én szamitasomban vagyis egy helyett kell hogy pl. Müller vagy James szélén játszton

Goretzka, Tolisso, Thiago, Martinez, Sanchez, Müller/ James a maradék 3 helyre elég. Ez így egy wk szélső ami kell (jobbra).

Egy Pavard ha menne Boa.

Ha más megy azt pótolni kell de Lew még bír 1 évet simán

Viszont az az egy az egy nagyágyú legyen!!!
Atesz12

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.11.12. 16:49

▪️BRAZZO a Kicker-nek: "Mindig nyitva tartjuk a szemünket, hisz erősíteni akarunk a kereten."
▪️A német lap ezt úgy értelmezte, hogy Alphonso Davies mellett lesz még egy érkező Januárban, nagy valószínűséggel egy szélső hátvéd.

Valaki az ifiből. vagy pedig hosszabbítanak valamelyik játékossal, mert az olyan mintha igazolnának!!! :shock: :shock:
Kozi31

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.11.12. 17:44

De csak mert a 3. lehetőség nem él, minthogy jelenleg nincs sérült ezen a poszton aki visszajön.
Atesz12

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.11.12. 22:12

Ezek közül ki a nagyágyú 100 milliós sztárigazolás akit ígérnek?

Nicolas Pépé (23 éves / Lille), Florian Thauvin (25 éves / Marseille), Nabil Fékir (25 éves / Lyon), Ante Rebic (25 éves / Frankfurt)

Remélem téved a jól értesült Bild
Atesz12

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb