Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2019.01.09. 20:15

Még egy két francia és jöhet egy francia edző. Kettő is szabad
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2019.01.10. 17:43

Pavard érkezése nálam azt jelenti, hogy Kimmich megy Martinez helyére, aki lehet visszatér korábbi csapatához spanyolba!
Rabiot esetleges érkezése esetén James egyértelműen nem lesz megvéve, mért is lenne hiszen pénzbe kerül. Ezt csak akkor tudom elfogadni, ha Zidane is jön és ő nem kér a kolumbiaiból ismét!
Kozi31

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2019.01.10. 17:55

A Barca nem szeretné megadni a párizsiak által kért átigazolási díjat, inkább kivár, és nyáron ingyen szerződteti a hatszoros válogatott futballistát.

Ez a huzavona teremthet lehetőséget a Bayernnek. A bajorok csaknem teljes generációváltásra készülnek, és mivel a középpálya közepéről is távozhat több emberük – a német sajtó szerint a Javi Martínez, Thiago, James Rodríguez trióból akár ketten is elhagyhatják Münchent 2019 nyarán – a középpálya közepén, szélén és a védelemben is bevethető francia mindenes szerződtetése került előtérbe.

Az RMC Sport megerősíti az információt, kiemelve: Rabiot már tavasszal Münchenbe kerülhet, ha sikerül megállapodni. Konkrét összeget ugyanakkor egyik forrás sem említ.
Kozi31

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.01.10. 20:42

Én úgy értettem eddig Rabiot már Barca játékos szinte, manapság mindneki Messi mellett szeretne játszani, nem is érzem hogy jobb lenne nekünk mint egy James, nagyon nem
Atesz12

HozzászólásSzerző: Boscolahm » 2019.01.11. 10:35

Sziasztok!

Úgy látom a PannonBajor portálnak gémóver :( Nem tudtok róla esetleg valami infót?

Valamint amit nem mértek. Mindenki írja itt, hogy ezt meg azt igazoljuk és repked ez a rengeteg név. Nem is értem. Most 11 új játékost szeretnénk igazolni a kezdőbe? Minek? Tavaly ugyan ezek a spílerek bajnokságot nyertek és BL elődöntőt játszottak. Kapus szerintem nem kell. Neuer a sérülése óta teljesen formán kívül van ez tény, de ott van mögötte Ulreich aki szerintem fantasztikus kapus, nekem bőven bizonyított tavaly. Simán mernék hozzányúlni. Madridi vereséget egyáltalán nem rá kenném, annak ellenére, hogy hibázott. Manunak meg kéne valami mentális tréning vagy valami frankó edző, aki vissza tudná adni a hitét meg a bizalmát, ha kell ehhez védjen tanksapkába, mint Czech, beszéljen Kahnnal vagy akivel kell, de valahogy formába kéne lendíteni. Kovac ezt sem látja ezt sem tudja kezelni, csak tuszmákolja a kezdőbe, hátha most kivéd valamit. Alaba. Minek balbekk, ha ott van nekünk a világ egyik legjobbja? Mögé kéne valaki a padra, kb. ilyen Bernat szintű, akinek egy szavát sem hallottuk, szép csendben tette a dolgát, úgy hogy rengeteg padozott, mindenféle balhé és sztáralür nélkül. Kis meccsekre bőven jó volt. PSG-ben meg most szárnyal. Hummels, Boa. Oké, hogy lassúak, de szenzációs védő mind a kettő, igaz totálisan formán kívül vannak ős is, hibát hibára halmoznak. Semmi koncentráció. Köszönjük ismételten Kovac. Talán őket sem kéne feltolni védekezni az ellenfél 16-osáig, hátha nem löbbölgetnék be mögéjük a labdákat. Én egyiket sem adnám el, csak hoznék hozzájuk egy értelmes edzőt. És még itt van Süle is. Ő is fantasztikus védő. Kéne még egy kisebb kaliberű, aki azt sem bánná, ha néha a pad alatt kéne ücsörögnie. Jobb bekk. Kimmich. Ide akár igazolhatnánk kettőt is. Kimmich szerintem is többet ér a középpályán, mert nem ártana, ha egy jobb bekk azért védekezni is tudna. Most jött Pavard, kifizettük meg minden, meg óriási szükség is volna rá, de hogy lehet ilyen bénán igazolni, hogy majd nyáron jön? Kifizetem a „terméket” és majd fél év múlva kapom meg? Nonszensz. Salikám?! Ennél azért több kell. Ha Kimmich marad jobb bekk, akkor meg nem kell akkora nagy név mögé. Középpálya. Thiagot el nem adnám, nincs az a pénz. Az a pali egy állat, a szó pozitív értelmében. Hattttalmas tudással rendelkezik. Akár előretolva akár hátul mélyen védekező pozícióban van, elképesztően tudja szervezni a játékot és irányítani a társakat és emellett még egy állat módján is tud védekezni. Ilyet kevesen tudnak. Nálam Ő világcsoda kategória. És a másik ilyen James. Van egy különleges irányítási képességekkel rendelkező játékosunk, aki nem csak „arra” rúgja a labdát, hanem oda ahová kell, és elképesztő kreativitással rendelkezik, lát a pályán és ülnek a passzai, na az ilyen játékosokat meg kell tartanunk. Ez lét kérdés. James megint nálam az über mega giga szint. Ilyen játékosokért más klubok ölnek. Most hallottam, hogy a Juve is valami 80 millát akarna adni érte. El kell utasítani! És ráadásul ezek a játékosok nem „korosak.” A spanyol talán 28 a kolumbiai is, asszem. Most nincs kedvem gúglozni… És amit ezek a játékosok még edzéseken még átadhatnak tudást a fiataloknak, mind mentálisan mind technikailag, az szerintem felbecsülhetetlen, minden másra ott van a masterc… ;) Fiatalok. Amit nem értek. Van egy mega giga akadémiánk ami csilli villi hiper mega giga szuper, Uli és Kalle verték is rá a nyálukat rendesen, az most hol van? Mármint hol vannak belőle a fiatalok? Értem én, hogy nem minden évben lehet kikapni onnan tehetségeket, de hát még egyetlen egy utánpótlás spírelünk sem mutatkozott be az élvonalban. Vagy is de. Shabani :) Emlékeztek rá? Német kupa, első forduló a 72. osztályú nevét sem megjegyezhető ellenfél ellen. A 90.! azaz a kilencvenedik percben beállt időhúzó! (ezt még egyszer le kell írnom) időhúzó csereként a 72. osztályú, azaz a hetvenkettedik osztályú csapat ellen. Kovac a nagy Bayernnel időz húzatott egy „picit szerényebb képességű” csapat ellen vele. Azóta sem hallottunk sem Shabainról sem a társairól. Mindezt egy luxus utánpótlás iskola árnyékában. Akkor azt a pénzt inkább vertük volna el Hazardra. Rátérek a szélsőkre. Itt már óriási gondok vannak. Teljes hiány. Robbery páros out. Marad Coman. El nem engedni! Hibája, hogy mega giga sérülékeny, de ultra jó a csávó. Ide kellene rendesen hozni spíreket, és… hoztak is. Na itt jön a vicc kategória. Kiket. Alfonso Davies 18 éves?! Ezt nem hiszem el, hogy egy 18 éves gyerektől várjuk a világmegváltást a szélen?! Ez most komoly? Mindezt 30-35 misiért?! Mi van? Másik ilyen meg a Chelsea-s fiatal akire mostában licitálgatunk a szintén 18 éves (most sincs kedvem guglozni) nevét sem bírta megjegyezni, és még soha sem hallottam róla szuper tehetség, akinél valami 30-35 misinél tart megint a licit… Egy! Ha ennyit költögetünk fiatal tinikre, akkor minek kellett az akadémia és kettő, inkább egy tapasztalt harcost szívesen látnék ezen a poszton lásd. Hazard (Chelsea), vagy Sané (MCity) stb. Akitől már tudom, hogy mit várhatok el és le tett valamit az asztalra. Erre elverünk laza 70-80 misiket fiatal titánokra, akiknek még ott az a bizonyos tojáshéj. És pont olyan posztokra ahol égető szükség lenne „veteránokra.” Csatárposzt. Lewát elengedném. Tudom, hogy most mindenki keresztre feszítene. Nekem Ő olyan támadónak tűnik, hogy lehet, hogy bajnokságban megrúgja a maga kis 25-30 gólját, meg egy meccsen rúg 4-et (Wolfburg), de a rangadókon valahogy „beragad.” Amikor kéne a gól, akkor nem jön. Ráadásul Ő már 30 felé kacsintgat, ha még akarunk érte jó lóvét szakítani, akkor most kéne. Belőle akár meg vehetnénk egy kis hozzátétellel pl.: Icardit stb. Amúgy tavaly Lewa gólkirály lett, mert a gaboni tavaly évközben eligazolt. Gyanítom ha mard, megint nem Ő lett volna a gólkirály. Másik amit nem értek a vezetőség részéről, mikor spórolást hirdet, hogy majd a következő évben nagyon nagyokat fogunk igazolni. Ekkora egy marhaságot. Ez kb. olyan, mintha lenne egy óriási silóm, tartályom vagy hajóm, ami helyenként kilukad, és elkezdeném toldozgatni, foltozgatni, de már megvan a pénz az újra, de még várok, és inkább még toldozgatok meg foltozgatok, hogy a maximálisnál is többet kihozzak belőle, de közben egyre nagyobb lyukak lesznek rajta és egyre több, de még várok, hogy mindnet kihozzak a hajóból az utolsó deszkáig ha már megvettem, de már a szivattyú is a maxon pörög, de a lyukak csak szaporodnak, igaz a hajó már félig elsüllyedt, de még nem veszek újat, mert akkor már az kopna, hanem, még ez bírja (lásd Ribery, Robben), majd jövőre veszek, de hajó már csak fele annyi teljesítményre képes, mert félig tele van már vízzel folyamatosan, de még úszik… Szóval, akkor a vezetőség miért nem költ el egyenletesen, teszem azt fel 100-100 misit évente, minthogy kihagy pár átigazolási időszakot és egyben elver 200-300 misit. Nem jobb volna fokozatosan építkezni, minden évben csak egy két új embert beépíteni, minthogy egyszerre venni tizet, közben meg már senki sem ad megbízást a hajóskapitánynak, mert az már túl lassan szállít? Miért kell ennyit várni és kuporgatni? Nem féltem Uliékat, van ott pénz dögivel. És megmondom őszintén sza… rá, hogy mennyibe kerül egy teszem azt fel Dybala, ha kell fizessék ki is hozzák ide. Szeretnék én is jó focit nézni Münchenben. Mellesleg Jamest gyakorlatilag hugy*r tsz*rért megvehettük volna, de itt is addig meg a ….vás, mint Tuchellel, azt arról is szépen lemaradunk.
Ja! És a jön Pool elleni derby. Megmondom őszintén gondolkodom, hogy egyáltalán le merjek ülni a tévé elé (úgy is lefogok). Tavaly a madridi derbik előtt minden ismerősömnek, kollégámnak stb. azt mondtam, hogy féljen a madrid. Sima négy null lesz oda vissza nekünk. Még az első meccs után is mindenkinek „vertem a nyálam” hogy még most is tartom amit mondtam, lealázzuk őket négy nullra, olyan jók voltunk akkor. Most meg… be vagyok sz*rva. Most sajnos a Poolnak áll a zászló szerintem négy null oda visszára …. :(
Boscolahm

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2019.01.11. 11:55

Kép
Müller a kirobbanthatatlan, csak egyszer érteném meg, hogy miért???? :evil:
Kozi31

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.01.11. 12:40

Nem rossz ez, ilyen kérdés merül fel

- James, Kimmich, Thiago hármasból ki kettő legyen? Mindhárom jó mindhármat szívesen látnám, kérdés spanyol ajkúakkal hogy tudunk egyezni, de talán inkább James mint Thiago, nehéz.....

- Müller helyére jó lehetne James de itt kérdés hogy mit kezdünk a Bayern arcát jelképező Müllerrel, közepén formában jó

- jobb szél kérdés nekem ki a jobb, Odoi vs Gnabry, ide inkább úgy várnék egy klasszist és Odoi pluszba cserenek. Akkor lenne Gnabry, Coman, Odoi, plusz egy klasszis, a széleket így kérném.

- Hernandez nekem kérdés jobb e mint egy Hummels pl. Jöhetne de drága és még fiatal.

Összességében jó ez a kezdő, Odoi az egyetlen problémám és talán Hernandez
Atesz12

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2019.01.12. 15:15

A SKY is lehozott egy lehetséges jövőévi kezdőt!
http://pbs.twimg.com/media/DwpXzPVX0AAr-cW.jpg:large
Kozi31

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.01.12. 17:43

Pavard ennyi pénzért nagyon jó vétel, de én egyelőre nem tenném a kezdőbe. Sokkal inkább rendbe tenni kéne a Boa-Hummels duót, mintsem eladni őket. Pavard sokkal inkább jó egy stabil cserének, aki középen és a jobb szélen is tud játszani. Kéne még egy csere a balra, és ennyi. Hernández se kell. Főképp, hogy még ott van Süle is.
Pavard kényszerből bekerült a francia válogatottba, amely ugyan megnyerte az egyik leggyengébb VB-t, de egyértelműen csapatként voltak erősek, nem az egyéni teljesítmények okán. Pavard is megállta a helyét, de azt se felejtsük el, hogy egyébként elég koki csapatokban játszott eddig. Ez persze nem feltétlenül jelenti azt, hogy ne tudna rögtön elitszinten teljesíteni, de azért kérdéses mekkora ász ő.

Hodson-Odoi-ról nem sokat tudok, de manapság csillagászati összegeket perkálnak ki a fiatal tehetségekért. Csak nem tudom tényleg van-e akkora tehetség. Meg egyébként se vagyunk képesek évtizedek óta egyetlen máshonnan igazolt fiatalból se kihozni érdemben semmit. Pedig nem kispályások jöttek ide, lásd Götze vagy Shaqiri.
Most is itt van Goretzka, Sánches, Süle, jön Pavard is melléjük. A szélekre pedig Coman, Gnabry és Davies személyében így is elég jól el vagyunk látva tehetségekből, nem tudom mennyire lenne jó ötlet hozni egy újabbat.
Szerintem meg kéne maradni annál a modellnél, hogy a más bajnokságokból érkező ifjú titánokat majd más klubok próbálgatják, aki pedig valós gyémánttá válik, majd leigazoljuk. Ott van pl. Sancho, ha továbbra is így játszik, akkor csengessünk ki érte jóval többet, a másik angollal való rizikózás helyett. Nem nekünk való ez a kísérletezgetős út.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: speziale » 2019.01.12. 20:21

Őszintén szólva amennyire Pavard kapós, nem hiszem hogy eljött volna hozzánk ha nagy eséléyt látja annak, hogy Kimmich, vagy a Boa/Hummels/Süle vonal mögött nagy eséllyel padoznia kell.

Őszntén szólva, mivel Javi már 30 éves és 2021-ig van szerződése ezért őt még most lehetne eldani értelmes pénzért. Mivel nem is játszik sokat, ezért szerintem ő is benne lenne egy váltásban. És akkor Pavard lenne a jobb bekk, Kimmich meg megy a kp-ra. Ez szerintem egy elég logikus csapatépítés lenne, ráadásul anyagilag is viszonylag jó lenne.

Egyébként a Boa/Hummels duóból én utóbbit tartom esélyéesebbnek távozni. Ha Boa-ért tavaly nem kaptunk annyit, amennyit szerettünk volna, akkor idén pláne nem fogunk. És szerintem most ő is már elfogadta a helyzetet.

Középpálya: kérdés, hogy a Thiago/James kettősből távozik-e valaki. Szerintem Thiago esetében azon csapatok metszete akik szeretnék leigazolni, és ahova el is menne szívesen tőlünk...az viszonylag csekély...én sokkal nagyobb esélyét látom annak, hogy James-t nem vesszük meg....ha viszont őt nem vesszük meg remélem jön Havertz...nem látom értelmét Rabiot-tal bohóckodni...annak csak úgy lenne értelme ha Javi-->Rabiot, James/thiago-->Kimmich csere történne

Előre viszont ez az Odoi gyereket el kellene felejteni. 10m EUR-ért Davies még elmegy...de még egy ilyen fiatal, ráadásul 40-ért...egy vicc...ráadásul akkor tényleg minek van az akadémia? Ott lenne Zirkzee vagy Evina is...
Én előre legyszívesebben a Werner-Thauvin párost látnám.
speziale

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb