Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: speziale » 2019.05.20. 15:58

Bedobok egy vad ötletet.

A sztori egyik lába:

Tudjuk, hogy a jó Hasan-unk nemrég Madridban járt.
Eközben a Reál mindenféleképpen szeretne megszabadulni Bale-től. Csak a hírek szerint ez nem tűnik egyszerű dolognak, szóval hajlanának rá, hogy akár kölcsönbe is adják...

A sztori másik fele:

egyre több hír van arról, hogy Werner-el megvan a megállapodás, de a Lipcsével még meg kell egyezni. És állítólag ugye elég pofátlan, 25 milliós árral indítjuk a licitet. Mivel Werner jövőre szerződése lejár, ezért ha vele megállapodtunk, akkor jövőre ingyen jön hozzánk.

Szóval mi van ha Bale a backup plan, arra az esetre, ha a Lipcse nagyon köti az ebet a karóhoz és nem hajlandóak Werner-től idén áron alul megválni?

Mivel Werner ígyis-úgyis fog a BL-ben játszani, és ha a Lipcse magja nagyjából egyben maradna, akkor jövőre is dobogó esélyesek lehetnek, szerintem nem jár rosszul játék szempontjából, anyagilag meg valszeg sokkal jobban jönne ki a dologból.

Számunkra meg egy jó alternatíva lenne arra az esetre, ha a Lipcse "nem rántja félre a kormányt" a chicken game-ban.

Másrészről szépen sorban kopnak ki azok a szélső nevek, akikkel korábban szóba hoztak minket. Szóval nagyon úgy tűnik, hogy a Sané, Werner duó felé fordult a vezetőség figyelme (simán el tudom képzelni, hogy Pepé-ről azért tettünk le, mert közben sané is elérhetővé vált)
speziale

HozzászólásSzerző: Basti » 2019.05.20. 20:05

szerintem ezzel a Sané dologgal (hacsak nem egy szép beetetés a city vagy a mendzsere részéről ) le lesz lezárva a szélsőkérdés. annyira adja magát, hogy ha szabad egy német klasszis és hajlandó is münchenbe jönni, akkor addig ütik a vasat amíg össze nem jön
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

Kedvenc játékos: Scholl, Deisler, Kimmich

HozzászólásSzerző: procee » 2019.05.20. 21:14

Basti írta:szerintem ezzel a Sané dologgal (hacsak nem egy szép beetetés a city vagy a mendzsere részéről ) le lesz lezárva a szélsőkérdés. annyira adja magát, hogy ha szabad egy német klasszis és hajlandó is münchenbe jönni, akkor addig ütik a vasat amíg össze nem jön

Nagyon ajánlom, is hogy addig üssék! Kerüljön bármibe, Sanénak itt van a helye!
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2019.05.20. 21:21

speziale írta:Bedobok egy vad ötletet.

A sztori egyik lába:

Tudjuk, hogy a jó Hasan-unk nemrég Madridban járt.
Eközben a Reál mindenféleképpen szeretne megszabadulni Bale-től. Csak a hírek szerint ez nem tűnik egyszerű dolognak, szóval hajlanának rá, hogy akár kölcsönbe is adják...

A sztori másik fele:

egyre több hír van arról, hogy Werner-el megvan a megállapodás, de a Lipcsével még meg kell egyezni. És állítólag ugye elég pofátlan, 25 milliós árral indítjuk a licitet. Mivel Werner jövőre szerződése lejár, ezért ha vele megállapodtunk, akkor jövőre ingyen jön hozzánk.

Szóval mi van ha Bale a backup plan, arra az esetre, ha a Lipcse nagyon köti az ebet a karóhoz és nem hajlandóak Werner-től idén áron alul megválni?

Mivel Werner ígyis-úgyis fog a BL-ben játszani, és ha a Lipcse magja nagyjából egyben maradna, akkor jövőre is dobogó esélyesek lehetnek, szerintem nem jár rosszul játék szempontjából, anyagilag meg valszeg sokkal jobban jönne ki a dologból.

Számunkra meg egy jó alternatíva lenne arra az esetre, ha a Lipcse "nem rántja félre a kormányt" a chicken game-ban.

Másrészről szépen sorban kopnak ki azok a szélső nevek, akikkel korábban szóba hoztak minket. Szóval nagyon úgy tűnik, hogy a Sané, Werner duó felé fordult a vezetőség figyelme (simán el tudom képzelni, hogy Pepé-ről azért tettünk le, mert közben sané is elérhetővé vált)

Az már nekem is megfordult a fejemben többször, hogy Werner lehet csak jövőre jön. Volt egy nyilatkozata, még tavaly, miszerint szívesen dolgozna Nagelsmannal. Az általunk felkínált összeget pedig bolond lenne a Leipzig elfogadni, a BL indulással azért pénzhez is jutottak, s ha Werner még egy évig ott lesz, azért még egy csoportból való továbbjutás is benne lehet. Nekünk pedig szokásunk ingyen igazolni.. :) Kruse nevének felmerülése, még inkább efelé hajtja a vizet gondolataim tengerén.

A Bale dolog is kézen fekvő lehetne, szerintem ő itt még alkothatna nagyot, kölcsönben meg nem is kerülne vészes összegekbe. Azonban benne lehet a Madridi túrában egy Athletico-s megbeszélés is, Rodri átigazolásáról.
procee

HozzászólásSzerző: pizarro » 2019.05.20. 21:33

Az elszabadult árak mellett is nekem erős a meggyőződésem, hogy túlzott koncepcionális váltás nélkül is lehet jól igazolni. Azért csak igazoltunk az elmúlt években egy Hummelst vagy Vidalt is, akik azért abszolút húzóemberek (részben voltak).

Sané helyzete is azt mutatja, hogy mindig kerül ki a piacra olyan játékos, aki megszerezhető és jó esélyekkel indulhatunk a megszerzéséért. Tanulságos eset lesz, hogy élünk-e a kínálkozó lehetőségekkel. Egyáltalán akarunk-e élni a lehetőségekkel vagy megint mossuk a kezünket, hogy elég jók vagyunk.
pizarro

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.05.21. 08:40

Sané valóban nagyon jó lenne, vele abszolút elégedett lennék, mint új bombaigazolás. Óriási hiba lenne kihagyni a leigazolását.
Lewa mögé Kruse egyébként nem lenne rossz, ha olcsón meg tudjuk szerezni, illetve rendben van azóta a hozzáállása.
Wernernél arra leszek kíváncsi, hogy ha csak jövőre jön, akkor Lewa helyére vesszük-e. Benne van a pakliban a lengyel távozása is.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2019.05.22. 16:46

Német játékost a Cityből?? Ismerős egy kicsit. Ha csak annyira válik be mint Boateng akkor jöhet!
Kozi31

HozzászólásSzerző: procee » 2019.05.22. 21:46

Innentől kezdve, hogy a BVB beújított egy Schulz, T.Hazard. Brandt trióval, elvárom, hogy a vezetőség Sané megszerzésével reagáljon!

Ennek fényében már nem elég Pepe-kről, meg Odoikról beszélni!
Sem Onyekururól, akiről ma felröppent, hogy közel áll ahhoz, hogy ide szerződjön! Persze 4. szélsőnek érkezhetnek, azt nem bánom (bár Davies is itt van, lehet inkább őt kéne beépíteni), de egy nagy dobás, egy igazi top szélső kell! Márpedig Sané az! S még német is, s jönne is. Most kell megragadni az alkalmat!
procee

HozzászólásSzerző: ptg » 2019.05.22. 23:08

Brandthoz csak gratulálni tudok a vezetőségnek, valóban csapatépítés folyik...remélem, hogy talán Kimmich-t megtartjuk
ptg

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.05.23. 06:54

ptg írta:Brandthoz csak gratulálni tudok a vezetőségnek, valóban csapatépítés folyik...remélem, hogy talán Kimmich-t megtartjuk

Halkan azért hozzátenném, hogy állítólag Brandt kategorikusan kijelentette, hogy nem akar hozzánk szerződni, a Leverkusen pedig az anno bekövetkezett nagy trió okozta törés óta minden módon próbálja ellehetetleníteni, hogy tőlük igazoljunk. Jó lenne már felfogni végre, hogy a valóság nem FIFA, ahol kinézünk valakit és megvesszük, tök mindegy mit akar az illető vagy a klubja...

Brandtot amúgy én is nagyon szívesen láttam volna itt, ugyanakkor vele kapcsolatban továbbra is azt érzem, hogy pont a Dortmund az a szint, ahol ő komoly előrelépést jelenthet. Nálunk max. annyiban lett volna jobb, mint egy Gnabry vagy Coman, hogy nem olyan sérülékeny, James-nél meg mentalitásában.
De olyan tekintetben vele nem lett volna nagy előrelépés, hogy nem jobb a Gnabry-Coman-James-Müller -es egyikénél sem. Szóval a keret mélyítésére tök jó lehetett volna, de ennyi. Ezzel szemben pl. Sanén azt érzem, hogy vele nagyot lépnénk előre. Ha ki tudnánk aknázni, ami benne rejlik, akkor hozhatná Robben vagy Ribéry szintjét is, mert képes rá.
pussybuvar

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb