AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.18. 20:56

Most komolyan az egyenlítő 11esben mi a kérdés? Egy undorító patkány megmozdulás volt. Teljesen feleslegesen rántotta le Lewat. Covic szerint nem volt az de hát ő kék fehérben látja a világot, így érthető miért mondja. Lubebakio goljara ő is elismerte hogy szerencse :)
Atesz12

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.08.19. 21:06

Davies,Arp és Singh ma a Bayern II-ben játszott, nem lepődék meg ha lekerülnének huzamossabban. Mindamellett hogy hoztak nekem egy kis pénzt, mert a 4 ből 3 meccsen nyert Halleschert verték idegenben. Szerencsés lenne őket minél többet játszatni eddig kieső helyen volt a Bayern II velük lehet fel is jutnának.
szabi90

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.08.19. 21:54

@szabi90:
Igen, ezt én is figyeltem, Mai is játszott, sőt gólt is lőtt. Én azért elég szkeptikus vagyok ennek kapcsán. Egy Davies vagy Arp egyértelműen nem azért érkeztek, hogy egy 3. ligás 2. csapatban játsszanak. Egyszer-kétszer előfordulhat, de hosszabb távon ennek semmi értelme nincs.

És nemcsak azért, mert a játékosok be fogják mondani az unalmast, hanem mert fejlődni sem tudnak értelmesen. Akkor inkább adjuk kölcsön őket egy BuLi középcsapatnak vagy kiesés elől menekülőnek, annak van értelme. De így, semmi.
Gyakorlatilag soha sehol nem vált be az, hogy az első csapathoz érkezőket leküldjenek a tartalékcsapatba pallérozódni. Értelemszerűen ez más, mint mondjuk Mai vagy Früchtl esete, akik eleve onnan vannak felkerülőben a nagycsapathoz.
És ugye az is egyértelmű, hogy nem fognak tudni 2 csapatban is helytállni. Meg azért a 3. liga nem az ő szintjük már. Vagy ha igen, akkor ott komoly problémák lennének.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.08.20. 10:16

pussybuvar írta:@szabi90:
Igen, ezt én is figyeltem, Mai is játszott, sőt gólt is lőtt. Én azért elég szkeptikus vagyok ennek kapcsán. Egy Davies vagy Arp egyértelműen nem azért érkeztek, hogy egy 3. ligás 2. csapatban játsszanak. Egyszer-kétszer előfordulhat, de hosszabb távon ennek semmi értelme nincs.

És nemcsak azért, mert a játékosok be fogják mondani az unalmast, hanem mert fejlődni sem tudnak értelmesen. Akkor inkább adjuk kölcsön őket egy BuLi középcsapatnak vagy kiesés elől menekülőnek, annak van értelme. De így, semmi.
Gyakorlatilag soha sehol nem vált be az, hogy az első csapathoz érkezőket leküldjenek a tartalékcsapatba pallérozódni. Értelemszerűen ez más, mint mondjuk Mai vagy Früchtl esete, akik eleve onnan vannak felkerülőben a nagycsapathoz.
És ugye az is egyértelmű, hogy nem fognak tudni 2 csapatban is helytállni. Meg azért a 3. liga nem az ő szintjük már. Vagy ha igen, akkor ott komoly problémák lennének.

Jogos, viszont az látszik egyelőre, aztán persze változhat, hogy nélkülük kevés a csapat. Aztán ez lehet a rendkívül jó nevű edző Hoeness hibája is. Illetve az új érkezők miatt csak a kölcsön marad, mert a csapat közelébe nem nagyon fognak kerülni.
szabi90

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.20. 22:05

Gondoltam ide írom. Megnéztem pár Couthino videót szépek lő távolról nagyon technikás DE ami féltünt hogy a 16 oson belül 4 max 5 ellen volt szórtan és nem sündisznó alakzat 10en!!!! Második vonal 3 fővel 20 méterrl és 16 között, így lehet lőni. Komolyan hoznék olyan szabályt hogy limit lenne a védekező csapatra a 16 oson belül...
Atesz12

HozzászólásSzerző: procee » 2019.08.21. 00:14

Atesz12 írta:Gondoltam ide írom. Megnéztem pár Couthino videót szépek lő távolról nagyon technikás DE ami féltünt hogy a 16 oson belül 4 max 5 ellen volt szórtan és nem sündisznó alakzat 10en!!!! Második vonal 3 fővel 20 méterrl és 16 között, így lehet lőni. Komolyan hoznék olyan szabályt hogy limit lenne a védekező csapatra a 16 oson belül...

Abszolut irreális egy ilyen szabály. Most az, hogy ki hogy védekezik, ne egy szabály mondja már meg... Összességében, azért a Barca ellen is szoktak sündisznózni szépen a csapatok, az megint más kérdés, hogy kreatívabb támadókombikkal ők jobban szétszedik ezt... A Hertha ellen nekünk nagyon nem ment, de fog, s akkor itt sem lesz az, hogy egy emberre 10 jut, azért az abszurd...
Nem féltem Coutinhot egyáltalán. A PL-ben is és La Ligában is megállta a helyét, itt is megfogja bőven.

Egyébként az Augsburg is sündisznózott a BVB ellen, csak ők annyira rosszul oldották meg még azt is, hogy az hihetetlen volt. (Annyira szétesett csapat látszatát keltették, hogy ha nem lesz változás szerintem bejelentkeznek az első kieső heylre) S hogy miért hozom fel ezt? Mert a BVB úgy szedte szét több esetben is a a beállt védelmet, mint ahogyan mi azt tavaly nagyon sok esetben tettük. (Lágy labda a védők mögé, s a támadók lecsaptak rá). Többek között pont a BVB ellen is így szereztünk gólt tavasszal. Azt nem tudom, hogy Favre leste e el ezt, vagy éppen Hummels vitte magával, de felvették a repertoárba. :shock:
procee

HozzászólásSzerző: Racilaci » 2019.08.21. 10:51

Azért ne feledjük, hogy az Augsburgnál kb. csak dísznek volt kapus. Olyan hibákat vétett, ami alapvetően nehézzé teszi a meccs elemzését. Emellett nem sündisznózott, legfeljebb csak sündisznózni akart az Augsburg, ezzel együtt nagyon sokszor bomlott meg a védelme. Ennek több oka van:

- Jadon Sancho tényleg zseniális, a Combry duónk mindkét tagját leiskolázza
- a védelem (konkrétan Hummels) nagy mértékben segítette a támadásokat
- amit a másik topikba írtam: nem a Weigl pozíciójában tartózkodó akárkitől (nálunk Thiagótól) várják, hogy szervezze, forgassa a támadásokat, hanem részint Witseltől, s leginkább Reustól. Így nem szögezte a BVB az Augsburgot mégsem annyira a kapuhoz, hogy utána már ők se tudjanak megmozdulni, mindig is nagyobb terük volt a dortmundiaknak a támadások variálgatására. Csak viszonylag ritkán és kevés időre állt fel az Augsburg térfelének közepén a kilátástalan állóháború.
Racilaci

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.23. 22:20

Köln Dortmund, hát 70 perctől fujtattak a kölniek vizet ittak és 5 percenként ittak sérülések között így lett 1-2 a Dortmundnak a végén, egyedül fejelt az ember... Utolsó passzok rosszak, kaptak pár kötvényt és szép cselt a Kölni srácoktól, a végén pedig egy 1 a 3 ellen kontra nem jött be nekik pedig mesterei ennek. Nyert a Dortmund de ne kezdjük el a mekkora meccset nyomtak szuper csapat témát. Két emberük volt aki tényleg brillirozott Sancho és Brandt.
Atesz12

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.23. 22:22

Na a 93 perces kontra azért össze jött úgy hogy a kölniek benaztak az utolsó lehetőségnel, ja és Dortmund kaputól 20 méterre volt a kölniek pedig 5 max 6 an a 16 oson belül folyamatosan, kiléptek és volt lehetőség bőven.... Döntetlen lett volna a jogos dehát ez van
Atesz12

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.08.24. 07:34

Rázzák a mákfát rendesen, de majd ha mi csak úgy nyerünk, hogy nem jön a fantasztikus játék, akkor röpülhetnek az éles kritikák, hogy milyen fosok vagyunk, bezzeg a Dortmund...
pussybuvar

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb