Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.19. 13:49

Havertz pletyka beindult... Mi lenne ha nem Sané jönne száz millió felett hanem most Havertz? Kusen azt mondta a játékos dönt mikor megy, na és akkor Sané jövőre kevesebbért előszerződéssel?! Azért ha egy Havertzet kihuznak a kalapból akkor én befogom a p. mat
Atesz12

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.08.19. 13:54

Nem védeni akarom Renatot, de a korrektség kedvéért azért tegyük hozzá, hogy a nyilatkozatai alapján neki sem azzal van problémája, hogy meg kell küzdeni a helyért a csapatban. Neki pont az a baja, hogy úgy érzi küzd, hajt, a felkészülési meccsek jól sikerültek, mégsem kap lehetőséget.
Tehát nem ott a gondja, hogy harcolni kell, hanem hogy úgy látja, felesleges, mert úgyse kerül be a csapatba. Ez azért nagy különbség. Miközben szerinte vannak olyanok, akiknél meg nem számít a teljesítmény, játszanak.

És azért ha a szívünkre tesszük a kezünket, és visszanézzük Thiago vagy Müller meccseinek javát, akkor van némi igazság abban, amit Sánches mond. Nyilván messze nem tett itt le annyit az asztalra, mint az előbbi 2 játékos, de ők akármilyen gyengén futballoznak, mindig bekerülnek így vagy úgy.
De Tolisso is sokkal több lehetőséget kapott, mint Sánches, csak a sérülések miatt van kevés meccse. Nyilván nem tudom mit csinál a portugál az edzéseken, de a nyári felkészülés alapján semmivel nem rosszabb, mint a többi belső középpályásunk, kivéve Goretzkát.
Ehhez képest jött egy meccs, ahol Javi és Leon sérültek, Thiago pocsék formában, Müller totál hullámzó, Tolisso meg nemrég épült fel, ehhez képest kap 5 percet. Úgy, hogy magán a meccsen is elég gyenge volt a kp. játéka. A hisztit nem szeretem, méltatlannak is érzem, nem ez a megoldás bármire is, ugyanakkor azt nem merném kijelenteni, hogy tartalmilag alaptalan.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2019.08.19. 14:24

Teljesen egyet értek, amit Sanchesrol írtál. A Hertha ellen, lehet hogy pont az ő pitbullitása, akarása segithetett volna, de nem 5 percre
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: procee » 2019.08.19. 14:57

Én is teljesen egyet értek Sanchesről megfogalmazott írásoddal.

S igen, észre kell venni, hogy tényleg hiába Müller régi jó teljesítményei stb, a Hertha ellen legkésőbb 60 perc után le kellett volna kapni. Hogy miért nem tette meg ezt Kovac, azt nemtudom.
Igazából ha nem látta, hogy nem megy neki az is baj, ha pedig nem meri lekapni, az is...
procee

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.08.19. 14:59

Ha pedig már itt marad meg kell kapnia a lehetőséget Boatengnek is ha valaki alul teljesít, de szép lassan Davies is elkezdhet károgni.

Az a baj hogy Sanchez túl korán kezdte ezt el, van meccs most hétvégén is. Egy ilyen megnyilvánulás után valószínűtlen, hogy bekerül, de lehet hogy Kimmichet is lekéne ültetni a padra ha a csapat előtt beleszállt az edzőbe.

Elvileg a bajkeverők ellettek küldve, de lehet hogy Kovaccal lesz a gond. Bár ő meg olyan légkörbe dolgozik, ahol szinte senki sem tiszteli.
szabi90

HozzászólásSzerző: dani15 » 2019.08.19. 18:57

Atesz12 írta:Srácok Cuisance szinte védő, gyönyörű szerelési technikája van e mellé jól indul előre és technikás. Az meg hogy nem sz%rik be hogy meg kell küzdeni a helyért (khmm Sanchez) külön pacsi

Most akkor védő vagy középső kp vagy támadó tessék már eldönteni....!
Nehogy magadra vedd, de többen nem értik a magyart!

Mit mondtak tavaly illetve idén Sanchez-nek? Hogy megfogja kapni a lehetőséget és h fontos része a csapatnak ezért nem küldik el kölcsön/adják el.

A csávó hajtott küzdött a felkészülési meccseken és nem rosszabb, mint most bármely játékosunk a kp-n!
Erre le van sz.patva és persze h a 2.pofára ejtés után erélyesebben szólal fel a játékhiány miatta főleg annak tükrében h Müller 2014 de inkább 2016 óta lejtmenetben van.... Hummels is pont ezért távozott mert nem volt eléggé megbecsülve mikor kovac érthetetlen okokból rotált vagy Boa kifakadása és fapofa stílusa a szezon zárón! Ez mind azt mutatja h semmi sincs rendben és csak tűzoltások folynak 0 szakmaisággal!

Mellesleg én csak 1 olyan játékosra emlékszek aki hosszabb-rövidebb időre felvett 1 beleszarok stílust mondjuk ő épp 1 klubváltás miatt úgy hívták Franck Ribéry!!! Ja és igen azt pofázta mint Bale h elgolfozgat ameddig nem találnak ki vmit számára hanem jöttek a kamu sztorik a sérült lábujjakról benőtt körmökről de ugye az idő megszépít mindent és bármit! ;)

Vam különbség a szarok bele és a mindenkinek a k.rva anyját és a basszátok meg a lehetőségeimhez képest kiadok magamból mindent oszt leszopattok és a k.rva anyátok közt! ;)

(Bocsi a éles szóhasználatért)
dani15

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.19. 19:51

dani15 írta:
Atesz12 írta:Srácok Cuisance szinte védő, gyönyörű szerelési technikája van e mellé jól indul előre és technikás. Az meg hogy nem sz%rik be hogy meg kell küzdeni a helyért (khmm Sanchez) külön pacsi

Most akkor védő vagy középső kp vagy támadó tessék már eldönteni....!
Nehogy magadra vedd, de többen nem értik a magyart!

Mit mondtak tavaly illetve idén Sanchez-nek? Hogy megfogja kapni a lehetőséget és h fontos része a csapatnak ezért nem küldik el kölcsön/adják el.

A csávó hajtott küzdött a felkészülési meccseken és nem rosszabb, mint most bármely játékosunk a kp-n!
Erre le van sz.patva és persze h a 2.pofára ejtés után erélyesebben szólal fel a játékhiány miatta főleg annak tükrében h Müller 2014 de inkább 2016 óta lejtmenetben van.... Hummels is pont ezért távozott mert nem volt eléggé megbecsülve mikor kovac érthetetlen okokból rotált vagy Boa kifakadása és fapofa stílusa a szezon zárón! Ez mind azt mutatja h semmi sincs rendben és csak tűzoltások folynak 0 szakmaisággal!

Mellesleg én csak 1 olyan játékosra emlékszek aki hosszabb-rövidebb időre felvett 1 beleszarok stílust mondjuk ő épp 1 klubváltás miatt úgy hívták Franck Ribéry!!! Ja és igen azt pofázta mint Bale h elgolfozgat ameddig nem találnak ki vmit számára hanem jöttek a kamu sztorik a sérült lábujjakról benőtt körmökről de ugye az idő megszépít mindent és bármit! ;)

Vam különbség a szarok bele és a mindenkinek a k.rva anyját és a basszátok meg a lehetőségeimhez képest kiadok magamból mindent oszt leszopattok és a k.rva anyátok közt! ;)

(Bocsi a éles szóhasználatért)

Nem vettem magamra, úgy értettem hogy jól szerel akár egy védő nem hogy ő védő. Előre is jó mint egy 8as, vagyis szerintem komplex és jó lehet akár vkpra is
Atesz12

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.19. 20:44

Jó értelek titeket Sanchez el kapcsolatban.Belatom

DE kevesen vagyunk vs. viszont senki nem akar padozni, sokáig ne üljön a padon vs. mert akkor elmegy) joggal?!) , rotalni ne rotaljunk mert önbizalom hiányos lesz vki, újakat játszani kell szerezzenek perceket vs. de nincs minőség a padon.

Paradoxonok sorozata, de hát ez van szurkolók vagyunk nekünk semmi se elég jó :) lehet ez így van jól

Jelenleg ha van a védelem a legkevésbé problémás, Kimmich Süle Hernandez Alaba szinte bomba kezdő Boa vagy Pavard cserével. Faék egyszerű.

De a következő 5-ös fogat ami igazán nagy kihívás.

Akik szerintem tuti kezdők és nem érdemtelenül az Lewa Gnabry Goretzka és valószínűleg Couthino lesz, maradt 1 talán 2 hely a
-Müller
-Arp
-Tolisso
- Sanchez
- Cuisance
- Perisic
- Coman

forgatnak, hát borítékolható hogy sokuknak kevés perc jut majd.

Amúgy szerintem erős a keret. A kulcs az edző és a játék módszer lesz. Ha lesz ilyen...
Atesz12

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.08.19. 20:59

Atesz12 írta:Jó értelek titeket Sanchez el kapcsolatban.Belatom

DE kevesen vagyunk vs. viszont senki nem akar padozni, sokáig ne üljön a padon vs. mert akkor elmegy) joggal?!) , rotalni ne rotaljunk mert önbizalom hiányos lesz vki, újakat játszani kell szerezzenek perceket vs. de nincs minőség a padon.

Paradoxonok sorozata, de hát ez van szurkolók vagyunk nekünk semmi se elég jó :) lehet ez így van jól

Jelenleg ha van a védelem a legkevésbé problémás, Kimmich Süle Hernandez Alaba szinte bomba kezdő Boa vagy Pavard cserével. Faék egyszerű.

De a következő 5-ös fogat ami igazán nagy kihívás.

Akik szerintem tuti kezdők és nem érdemtelenül az Lewa Gnabry Goretzka és valószínűleg Couthino lesz, maradt 1 talán 2 hely a
-Müller
-Arp
-Tolisso
- Sanchez
- Cuisance
- Perisic
- Coman

forgatnak, hát borítékolható hogy sokuknak kevés perc jut majd.

Amúgy szerintem erős a keret. A kulcs az edző és a játék módszer lesz. Ha lesz ilyen...

Direkt hagytad ki Thiago-t? Szerintem sokkal inkább ő lesz a fix ember és nem Goretzka. Nagyrészt a Goretzka, Sanchez, Tolisso, Martinez,Cuisance 5-ös fog szerintem küzdeni a 2 helyért a középpályán. (Amely sorban szerintem is Goretzka az első) Illetve ami még érdekes lehet egy Coutinho,Martinez, Thiago középpálya kisebb csapatok ellen, elől meg a Coman,Gnabry,Lewandowski 3-as.

Nekem Müller most nagyon lóg a levegőben főleg ha a 4-3-3 -at erőltetjük.

és csak hogy ne legyen off topic. Mi lesz itt jövőre ha tényleg utazunk a Havertz,Werner,Sané 3-asra? Főleg úgy ha Coutinho,Gnabry és Coman is hoz egy jó idényt?

Illetve Kovac-ra nagyon kíváncsi leszek a fő félelmem hogy elrontja az év elejét kivágják és jön Mourinho mert hát németül tanul.
szabi90

HozzászólásSzerző: Boscolahm » 2019.08.19. 21:35

Sziasztok!

Sajnos (bár lehet ennek sokan örülnek ;) ) nincs időm írni, de Dani15 hozzászólásaival 98-99,9%-ban egyetértek... Ha még írna egy "dicsőítő" beszédet Kovacról és Saliról, ez a százalékos érték könnyen felkúszhatna 100%-ra ;)
Majd talán szerdán nekiveselkedem egy hosszabb esszének...

FOREVER KOVAC! F*szt! ez csak vicc volt... Kovac out!
Boscolahm

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb