Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.09.01. 13:25

Amellett,hogy nagyvonalakban egyetértünk két dolgot külön kiemelnék.
1.Ribery:ő egy klasszis,(a fő probléma nála az induló tempó, mert azzal tudott fénykorában előnyhöz jutni)még 34 évesen is,persze ,hogy odateszi magát csak a teste már 90 percen át nem birja azt a munkát, amit a szélső poszt igényelne(mindig keményebb kívül, mint belül jatszani). Ehhez az kéne, hogy az edző mentesitse a védekező feladatok egy része alól, de erre nincsenek jelek.
2.Brandt/Gnabry:mindkettő tehetséges, de Brandt több okból is kompatibilisebb már a csapathoz.Egyrészt van vagy 15 meccsnyi Bl.rutinja,másrészt a Leverkusen nagyon intenziven presszingel,ezt Brandtnak meg kellett tanulnia,tehát taktikailag több mindenre használható, mint Gnabry,aki felnőtt szinten tavaly robbant be a Werderben és igazi taktikai munkát most fog majd tanulni Hoffenheimben,mert a Brema játéka nem volt túl osszetett.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.09.02. 10:07

Geis meg ment a Sevillába, egyelőre kölcsönbe. Megint nagyon fellángolt ez a kölcsönbiznisz, olyan esetekben is, amikor igazából a sima igazolás a cél, csak vmi sumákolás van. Lásd Mbappé esetét.

Na mindegy. Nem tudjátok esetleg, hogy transfermarkton nem írja vhol, hogy egy-egy kölcsönszerződésnél van-e opciós jog? Csak hogy mekkora esély van arra, hogy az adott játékos visszatér a klubjához vagy átigazol.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.09.04. 17:20

pussybuvar írta:Geis meg ment a Sevillába, egyelőre kölcsönbe. Megint nagyon fellángolt ez a kölcsönbiznisz, olyan esetekben is, amikor igazából a sima igazolás a cél, csak vmi sumákolás van. Lásd Mbappé esetét.

Na mindegy. Nem tudjátok esetleg, hogy transfermarkton nem írja vhol, hogy egy-egy kölcsönszerződésnél van-e opciós jog? Csak hogy mekkora esély van arra, hogy az adott játékos visszatér a klubjához vagy átigazol.

Kiadás-bevétellel játszanak, a könyvelés miatt !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: akos89 » 2017.09.20. 19:09

Ugyan csak pletyka de a Bayern mellett Goretzka játékjogára a Barca lehet még esélyes.
Nem tudom mit takar "az érdekesnek találja az ajánlatukat"
Ha a pénzről van szó, az már régen nem jó. Pl azért jönne majd inkább ide mert mi többet ajánlunk és nem azért mert Németország legnagyobb klubjában akar játszani....
Esetleg azt tudom elképzelni, hogy a kiöregedő Barcában fix kezdő pozíciót kapna, nálunk meg van egy rakás kp. és kevesebb idő jutna neki.
Mindenesetre ezt a lehetőséget nagyon nem kéne elszalasztani,de elég rossz előérzetem van..
akos89

HozzászólásSzerző: procee » 2017.09.21. 10:43

Nem egyszerű ez a Goretzka történet így. A Barca felajánlotta neki Iniesta helyét, szóval nagyon megerősítették benne azt, hogy számítanak rá. Azért ez nagyon csábos dolog egy játékos számára.

Itt pedig várna rá Vidal/Tolisso/Rudy/Thiago/Müller/James s még Sanches is a miénk.
Az igaz, hogy Jamessel lehet szélen számolunk, a Mainz ellen jól ment ott neki. Sanches ha csak nem növeszt szárnyakat a PL ben, távozni fog szerintem, s elképzelhető az is, hogy Vidal is elmegy nyáron, ez esetben azért más lenne a leányzó fekvése. Jelenleg azért elgondolkodtató bárkinek is a középpályára igazolni hozzánk. Ha van konkrét terv, melybe illik Goretzka, a vezetőségnek beszélni kell vele, s meg kell erősíteni abban, hogy igenis számítunk rá itt! Egyébként is nagyon, nagyon szeretjük, az ingyen német játékosokat! Akkor tegyünk meg mindent!
S ha már ingyen német játékos, csak úgy megjegyzem halkan, Özil is ingyenes lesz nyáron... Carloval szépen tudtak dolgozni együtt.... Ugye nem ő lesz a nyári aktuális sztár igazolásunk?!..
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2017.09.22. 08:52

Közben már arról írnak, hogy a Barca már télen vinné Goretzkát. Így ugye a Schalke kapna érte pénzt, elvileg 10-15 millió közötti árat írnak. Na jó.... Durrantsunk oda már télen 30 millát a Schalkenak, előszerződés fejében, mert ez így nem lesz jó.... Vidal mintha kezdene kopni, s már 30 éves ő is. Goretzka pont jókor érkezne, hogy átvegye a helyét(Tolisso eddig mutatott teljesítményénél pedig jóval előrébb jár a német). Nem engedhetjük, hogy máshol kössön ki, függetlenül attól, amit az elózó hozzászólásomban írtam. Nem Savic meg Hamsik játékosokra kell itt koncentrálni (Hamsik Kroos távozásakor kellett volna...Mostmár 30 éves...), hanem a szintet megütő, fiatal német játékosokért kell megtenni mindent, főleg ha az átigazolási politikánkba is abszolut bele illik a dolog!
procee

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.09.22. 12:12

Szerintem (remélem) Uliék mindent megfognak tenni, hogy ide írjon alá, amellett hogy nagyon pengés fiatal német játékos, becsületbeli ügy is, hogy ne a Barca szerezze meg, ebben nem maradhatunk alul!
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: rogozsin » 2017.09.22. 13:52

Inkább Leon mint Sanchez.
Akár bele lehetne vonni az üzletbe, hogy 1 évig oda is kölcsönadjuk Sanchezt, plussz kapnak még 5 millát, aztán hello.
rogozsin

HozzászólásSzerző: procee » 2017.09.23. 13:38

rogozsin írta:Inkább Leon mint Sanchez.
Akár bele lehetne vonni az üzletbe, hogy 1 évig oda is kölcsönadjuk Sanchezt, plussz kapnak még 5 millát, aztán hello.

Ez egy remek ötlet egyébként, eddig erre nem is gondoltam. Gelsenkirhenben is örülnének szerintem, mert nem kellene egyből a pótláson aggódniuk.
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2017.09.23. 13:42

Gronk írta:Szerintem (remélem) Uliék mindent megfognak tenni, hogy ide írjon alá, amellett hogy nagyon pengés fiatal német játékos, becsületbeli ügy is, hogy ne a Barca szerezze meg, ebben nem maradhatunk alul!

Ha alul maradunk, hivatalosan is kijelenthetjük, hogy a hanyatlás útjának porát nyeljük, befuccsolt a játékospolitikánk, s ráadásul nemzetközi és német presztízsünk is rohamosan veszít értékéből. Kell ennél több a vezetőség cseréjéhez?...
procee

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb