Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.08.30. 18:32

Mondjuk azért az is elég furcsa, hogy nemrég még arról lehetett hallani, hogy Hoeness és Rumenigge közt azon megy a balhé, hogy előbbi minél hamarabb érdemi megoldást akar a szélsők kérdéskörében. Ehhez képest most meg ott tartunk, hogy ő nem akarja Draxlert, és a magyarázat alapján senki mást a szélre. Ki érti már ezt...
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.08.30. 21:39

Teljesen érthetetlen az egész! Draxler igazolása kiváló megoldás lenne, és szélsőnek jönne, tehát az a duma hogy mások nem kapnak lehetőséget igencsak sántít. Nekem is teljesen rejtélyes az egész, most tényleg ennyire csak a gazdasági dolgokat vennék figyelembe Uliék, vagy egyéb dolgok vannak? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a vezetőségben is igencsak szükség lenne egy generációváltásra, valami nagyon nem ok. :?

Mi a fene folyik itt???!!!
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2017.08.31. 00:53

Egy profi klubban nehogy már bérelt helye legyen a játékosoknak. Persze, szeretjük Müllert, Robberyt, mert ikonok, klublegendák viszont csak a név miatt senki ne kerüljön a kezdőbe. Müller is reklamál a pad miatt, holott most sincs csúcsformában, csak úgy az előző szezon egészében. Rib még mindig nem érzi, hogy túllépte a határait. Sajnos amíg nem tudunk rendet tenni a fejekben elég szar helyzetben leszünk, mert látszik, hogy a vezetőség nem hajlandó közéjük csapni. Ez egy ilyen szezon lesz akkor, szóval lejjebb kell adni az elvárásokból és meglátjuk, jövő nyáron jön-e a tényleges generációváltás egy kis koncepcióval megfűszerezve...
Thommeyy

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.08.31. 03:17

Utolsó igazolási nap.
A kívánságlistám :
Schweinsteiger-elnök
Lahm-gazdasági igazgató
Eberl-sportigazgató
Klopp-edző

Griezmann-szélső

Biztonság kedvéért írtam a jézuskának is !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2017.08.31. 07:22

Én simán el tudom képzelni, hogy Hoeness azért tesz "hűségesküt" Ribery mellett, mert annó Ribery is hallgatott rá, és maradt a Bayernben. lehet hogy Hoeness így viszonozza ezt Riberynek, hogy az utolsó szezonjában nem hoz senkit a nyakába, hanem hagyja hogy lejátsza azt mint első számú szélső.

ha belegondolunk, nem akkora ördöngősség ez, mert Ribery maradásával a Bayern feljutott európa csúcsára, megnyert mindent amit csak lehetett. ezért cserébe pedig beáldozunk egy szezont.
akkoriban, ha aztmondják fiúk, hosszú ideig a top 3ba fogunk tartozni, és meg is nyerjük a BL-t, cserébe 1 szezont kell beáldoznotok, melyikőtök nem írta volna alá?
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2017.08.31. 07:32

ezen a síkon maradva, pl. én nem bánom, hogy Ribery játszik. inkább legyen így, és becsüljük meg a legendáinkat, mintsem hogy úgy viselkedjünk mint a real, aki Casillast kitette mint macskát sz*rni.
Én örülök hogy még egy szezonig láthatom a legendánkat játszani, mert valószínűleg ez az utolsó ilyen szezon. azt is lesz*rom ha 4. helyen végzünk. zsinórban 5x megyertük a bundest, ha hatodszorra nem mi nyerünk, nem dől össze a világ. BL-t meg 2013ban nyertünk utoljára ( nagyban Riberynek köszönhetően ) szóval nem arról van szó, hogy Ribery játszatása miatt nem nyerjük meg idén a BL-t.

Kicsit divattá vált Ribery fikázása, holott szerintem még mindig nem játszik rosszul, sőt szerintem az előző meccsen messze jobb volt mint Robben ( igaz ez főleg Robben borzalmas játékának köszönhető) de akkor is inkább Riberyt fikázzuk és nem Robbent, mert hát most ez a trend...
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: procee » 2017.08.31. 09:07

TM szerint Sanchest kölcsönadtuk a Swansea-nak. Részleteket nem tudok, elvileg nincs vételi opciójuk.

Valamint állítólag a PSG utolsó hajrában berobbant Sanchezért! Akkor tényleg mennie kell Draxlernek szerintem. Mentsük már meg! Elvégre most egy hely felszabadult, még ha Sanches keveset is játszott... :/ Nekem semmi bajom Riberyvel, de tény ami tény, 20 perc és kipukkad. Robben is kezd hasonló lenni, sajnos. Costa sem lett pótolva, mert ugye Gnabry kölcsönbe ment. James nem szélső. Ergo nincs miről beszélni, nincs akkora konkurencia harc szélen, mint tavaly...
procee

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2017.08.31. 09:57

Szerintem lesz igazolás...... last minute...nem akarom elhinni hogy egy sérülékeny, egy félidős Riberyre valamint egy sérülékeny Robbenel vágunk neki a szezonnak... tuti igazolunk...
Minden tiszteletem az övék, de akkor is ugyanúgy kell a konkurencia nem a tiszteletlenség ez hanem az észerüség... Majd megtiszteljük őket egy szép búcsú meccsel, valamint egy állásal a klubbon belül, de nehogy már egy egész szezont beáldozunk a bucsuztatásukra....
Ha nem lennének ennyire sérülékenyek még azt mondanám ok...de így... Felejtsük el a BLt.... vékony a keret lehet itt mellé beszélni, de akik Ős Bayernesek vagyunk tudjuk hogy azért nem így mentek a dolgok... ezért bizok egy Draxel igazolásba......ez lenne a mi filozófiánk, a fiatal Német tehetségek begyüjtése....
csuri004

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.08.31. 11:00

Ha nem igazolunk, akkor ki tudunk állítani egy értelmes kezdőt, de úgy, hogy a posztokon nincs igazán cserelehetőség, a védelmet leszámítva.

Én elengedtem ezt az évet, nincsenek elvárásaim, valamiért a ligagyőzelemben sem hiszek, egyszer úgyis minden sorozat véget ér. Csak kár, hogy nem lehet józanul gondolkodni, hanem a szükséges, komolyabb változtatásokhoz mindig egy pofon kell.
argo001

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2017.08.31. 12:41

Véder Nagyúr írta:ezen a síkon maradva, pl. én nem bánom, hogy Ribery játszik. inkább legyen így, és becsüljük meg a legendáinkat, mintsem hogy úgy viselkedjünk mint a real, aki Casillast kitette mint macskát sz*rni.
Én örülök hogy még egy szezonig láthatom a legendánkat játszani, mert valószínűleg ez az utolsó ilyen szezon. azt is lesz*rom ha 4. helyen végzünk. zsinórban 5x megyertük a bundest, ha hatodszorra nem mi nyerünk, nem dől össze a világ. BL-t meg 2013ban nyertünk utoljára ( nagyban Riberynek köszönhetően ) szóval nem arról van szó, hogy Ribery játszatása miatt nem nyerjük meg idén a BL-t.

Kicsit divattá vált Ribery fikázása, holott szerintem még mindig nem játszik rosszul, sőt szerintem az előző meccsen messze jobb volt mint Robben ( igaz ez főleg Robben borzalmas játékának köszönhető) de akkor is inkább Riberyt fikázzuk és nem Robbent, mert hát most ez a trend...

Nem azzal van gond, hogy játszatjuk Ribet, hanem, hogy bérelt helye van a kezdőben, holott a hülye is látja, hogy max 1 félidőt bír már. Emellett pedig összességében is rengeteget lassult és ez egy topklub ellen már nem lesz elég. Szerintem 34+ évesen már nem szégyen, ha az ember nem kezdő, hanem pl a padról bejövet a második félidőben a már lefárasztott védőket szédíti. Ilyen szerepkört kellene vállalnia a derék gallnak és hosszútávon sokkal hasznosabb lenne, mint az egész szezonon keresztül erőltetni őt, ha megy neki, ha nem.
Thommeyy

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb