Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.11.17. 17:09

Köszönöm az infót srácok!
Bayern90

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.11.17. 17:10

Akkor B terv van, de kell egy C is (ő lehet a 2-es csapatból is) mert tavaszra előszeretettel elfogyunk.
Bayern90

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.11.18. 20:14

Örülök a híreknek, hogy télen igazolni akarunk. Viszont remélem mindenképp olyan ember jön, aki illik a képbe, és a szerepkörébe is. Amennyiben Wagner jön oké, látom miért Őt választjuk de akkor vele legyen meg a csere csatár pozíciónk- ha nem változik az alapfelállásunk- úgy 3 évre kb.

Ha viszont nem Ő jön, akkor megint a lényeg, hogy a csapaton belüli szerepe, helye, illeszkedése meg legyen!
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.11.18. 20:24

Goretzka leigazolása nálam nem Vidal elengedésének a feltétele lenne, hanem Renato Sanchezének. Jó döntést kéne hozni Goreztka 23 éves... szóval tessék így is gondolni rá. Illetve azt se felejtsük, hogy Tolisso is itt van. Itt számomra Martinez- Rudy vkp; Vidal, Tolisso (8-as letámadó kp elésősorban,, bár mindenes); Thiago (8-as sérülékeny nagyon) James (sérülékeny és inkább 10-es) Müller árnyékék (Jamessel váltják egymást szélre jokerek). Tehát összességében Thiago mellé/helyett kell egy összekötő kp, és Goretzka rotálva agyon jó lehetne. Vidalnak pihenni kell, Martinez sérülékeny, szerintem, ha R. Sanchez nem jön be, el kell engedni (akivel Én pl hosszú távra terveztem volna) jó pénzért, hozni Goretzkát. Kész fullos akkor a kp-nk.

Télen jön egy echte csere csatár.

Számomra a jobb bekk, és 1 db szélső igazolása lenne szükséges MÉG. Costa kiváltja James árát, R Sanchezt jó lenne többért eladni, mint Goretzkát venni. Brandt is érdekes kérdés számomra amúgy, aki 12 milláért megoldaná a gondjainkat, de a lényeg a puzzle teljes lenne, egyedül az x faktor hiányozna, de csapatként tökéletes lenne a dolog.

Az x faktor hiánya, viszont szúrná a szemem, még ha Thiago, James, Lewa, Coman (? lesz-e) Robben (lesz e még mindig?), van azért választék. Ez itt a komoly kérdés kíváncsi leszek mi lesz...mindezek ellenére az idei kerettel is lehet bármit nyerni, akár Bl-t is, de jobbá tenni lehet még ettől független. :)
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.11.20. 19:50

Azért az a 15 millió Wagnerért kicsit soknak tűnik! Egész karrierje alatt nem ért ennyit összesen, pár nap és 30 éves lesz! A Hoffenheimnél meg tudják, hogy Lewa mögé muszáj valakit igazolni, a vezetők tanulhatnának tőlük Kroost 25 milla :roll:
Inkább azért lesz jó ha őt megvesszük, hogy Szalai többet játszhat, újabb Petersen!
Kozi31

HozzászólásSzerző: procee » 2017.11.21. 12:21

Ha, Wagnert nem adják,(vagy annyiért mi nem akarjuk...) még aki eszembe jutott, (Kruse és Stindl után...) Choupo Moting. Ismeri a ligát, s nem is megy neki rosszul a Stoke-ban idén.
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2017.11.22. 14:51

A Barcelona nagyon nyomul Coutinhora, egyes hírek szerint ha nem jön nekik össze, Özil a célpont.
Ha Özil odamenne, nem hinném, hogy Goretzka-ra is szükségük lenne. Nem mellesleg, Goretzka játékstílus sem biztos, hogy passzolna oda, (nézzük meg a passzolási mutatóit, lehet még a mi játékunkban is döcögne...) a mi játékunkba talán jobban be lehetne illeszteni, idővel. Ezért úgy vélem, a legjobb az lenne, ha maradna Vidal, s míg kiöregszik, Goretzka kitanul itt mindent (igazából nem hinném, hogy ez neki nagyon hosszú idő lenne, de ki tudja...). Közben Sanchest pedig felkéne ajánlani a Schalke-nak, hogy szokja a ligát, még egy-két évg, így mikor Vidal menne, a létszám meg lenne. Minőségben pedig majd kiderül addigra.

Csatár posztra pedig mindenképpen meg kéne szereznünk Arp-ot, s kölcsönben is hagyni, 2-3, akár 4-5 évre is, akkor is még 21-22 éves lene, mire eléggé tapasztaltan bevethető lenne. Pont jó lenne a már Lewandowski helyére beépülő Werner mellé/mögé akkor.

Persze felébredek és bili, de ilyen dolgokban kéne gondolkodni.

Egyébként a Goretzka témára visszatérve, én nem mennék el Max Meyer mellett sem. Az ő játéka lehet könnyebben integrálható lenne a miénkbe, nagyon sokat javult a srác minden tekintetben. Bár a pozícióját nem tudnám megmondani, volt ő irányítótól kezdve, szélső, s mostanában védekező kp, pár szezon még kell neki Gelsenkirchenben, jó is lenne, ha jövőre a BL-ben is játszhatna velük, de nagy potenciál van benne, pár szezon múlva lehet téma lesz nálunk, addigra pont kelleni is fog egy Müller (vagy talán Rudy?) utód.
procee

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.11.22. 18:31

Tartom az, hogy Dries Mertens kell nekünk szélre Ribéry helyére ő egy olyan kész játékos aki nem kerülne 100milliókba valami normális összeg van a szerződésében mint kivásárlási záradék!
Ha már Nápoly Lorenzo Insigne sem egy Costa, Coman szint! Azt el kell fogadni, hogy Ribéry már nincs! Robbennel is ebben a szezonban kell kezdőként számolni! Jövő nyáron minimum két szélső kell! Coman jó lehet cserének meg Robben! Gnabry nagy kérdőjel, persze a vezetőség abban bíznak, hogy majd ő megoldja mind a jobb mind a bal szélső problémát lehetőleg egyszerre, ez persze vicc!
A kérdés egyszerű mit akarunk a következő években? Ott lenni a topp elitbe, ami bizony pénzbe kerül, látva a piacot nagyon sok pénzhez! Griezmann, Alexis Sánchez, nincs mese teljesíteni kell a kéréseiket, ha azt akarjuk, hogy jövőre ott legyünk mint Bl esélyes csapat, az álom kategória Hazard (ennek annyi a valószínűsége mint amikor a Chelsea rohamozta Ribéryt). Balet el kell felejtenünk, mert ő a bunker focit játszó ellenfele ellen 0, ő inkább a gyors kontrák mestere, mintsem a rövid passzos játéké!

Közép pálya közepére nem kell senki ott bőven megvagyunk! Martinez alap Thiago kell Müller Bajor Lewa mögött árnyék ékként alap ember! Vidal, Rudy, James jó cserék! És a két milliókért vett fiatal nullákat nem is számolom! Azt mért veszi mindenki készpénznek, hogy Goretzka szívesen jönne Münchenbe? Jelenleg semmivel nincs több esélye arra, hogy itt alapember legyen mint mondjuk a Barcába. Túl sokan vannak középre!
Persze idővel majd kell ember középre az akár lehet Julian Weigl is bár jelenleg BVB előtte 1860, kicsit erős lenen őt Bayern mezben látni,de kitudja mit hoz a jövő!
Kozi31

HozzászólásSzerző: akos89 » 2017.11.22. 19:59

Mertens az elmúlt 1,5 szezonban top formában tolja, előtte közepesnél jobbakat futott.
Az ember azt mondaná, hogy jöjjön csak nem tudom mennyire érné meg.
Mármint egy 30 éves focistáról beszélünk, aki klubjának kezdőjátékosa és kimagaslóan teljesít, 2,5 év van vissza a szerződéséből, 28 millióra taksálják.
Szerintetek mennyiért engednék el a tények ismeretében és mennyire lenne jó befektetés egy 30 éves játékosért?
Én 55-60 millióra tippelnék... (persze ha van kivásárlási záradék, akkor mindjárt más a történet)
akos89

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.11.22. 21:35

Mertens nekem mindig nagy kedvencem volt, amennyit figyeltem belőle. Én kb 2-3 évvel ezelőtt hoztam volna el -akkor írtam is itt a fórumon-, és ez esetben helytálló, hogy rossz döntést hoztunk, hogy nem vettük számításba szerintem, mert Ő már kész játékos volt akkor is, és itt lett volna helye. De utóbbi időben már említeni sem mertem a kora miatt, erre jött ez a hír. Alexis sem sokkal fiatalabb ne feledjük.

Szerintem most is tudna a jövőben lendíteni a csapatunk játékán, még a kora ellenére is, ahogy Alexis is... de nagyon rizikós egy 60-ast adni érte, mert itt már 1 év sokat számít. Sanchezért épp letettem volna MOST nyáron, de jelenleg már necces, télen ha leigazolnánk. Viszont Mertens tényleg 31 lenne mire ide kerülne, és azért az 1-2 évért 60 mill... és nagy kedvencem, de rizikós nagyon Sanchez pl nagyobb klasszis nála. Arról nem beszélve 1 komolyabb sérülés, és ugrott egy 60-as, mert 2 éves ciklusban az kemény.

Én mondjuk 25-ért zokszó nélkül elhoznám a fickót, de 60ért jövő nyáron nem. Az összes szimpátiám ellenére már nem. Sanchez is necces, de azért ott más a helyzet, és inkább a fizuja, ami nagyon nagy gond... persze kizárólag télen adnék érte még 50-60-at, ha még idén besegít, nyáron már Ő érte sem! Főleg a fizetési igényeivel. Menjen a nyáron Citybe onnan meg szerezzünk valakit. :D

Szóval jövő nyáron 25-35 millás keretnél egyik sem ér többet + fizetés. Én, így gondolkoznék velük kapcsolatban.

Lehet mégsem lenne olyan rossz biznisz egy 100-as Griezmannért, és 8 évre meg lenne oldva a poszt (Ő csupán egy példa, nem a név, hanem kivételesen(!) egy jó befektetés lenne a lényeg).
Kontár Béla

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb