Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.04.02. 20:44

Hello,

Hazardra szerintem a Real utazik illetve mostanában benne nem meggyőző, de Willian jó lenne ide. Griezmann-nak nekem a személye nem tetszik, illetve szerintem Bale nem jönne és nem is hiányzik annyira (talán).
Atesz12

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.04.02. 20:48

Willian, Di Maria, Bale, azok akik szerintem könnyedén mozdithatóak és tényleg TOP játékosnak mondhatóak, bár Di Maria és Bale szépen építi le magát és a nyári árát.
A másod vonal a Bailey,Lemar,Brandt,Martial,Son vonal lenne.
Hazard ha el is engedi a Chelsea óriási ára lesz neki is, Realnak is úgy kellene mint egy falat kenyér. Ő szerintem 150 felett vált, ha vált, de ő tényleg a Chelsea legnagyobb értéke, szóval kétlem.

Én azt is eltudom képzelni, hogy azzal hogy a Nápoly bukja a bajnokságot szétesnek és a Mertens,Callejon,Insigne 3-asból is könnyedén lehet hozni majd. (Bár nekem talán csak Insigne kéne, de ő meg balszélső.

Én valamiért nagyon Bale-t érzem a Realal jó a kapcsolat, úgy tűnik az elmúlt évek alapján. Kérdés mennyire akarják az angol nagyok.
szabi90

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.04.02. 20:49

Hazard szerintem a real "B" terve Neymar után (esetleg Salah után "C" terv).

Griezmann kitweetelte, hogy #bayern. Április 1-jén. Szóval rá ne vegyünk mérget.

Bale inkább a PL-be venné az irányt. Egy manu-t el tudnék neki képzelni.

Willian viszont jó lenne, jöhet is, és amit mostanság láttam tőle, az tetszett. DE! Kövezzetek meg, én nem érzem őt annyira jónak, mint az előző 3 játékost.
argo001

HozzászólásSzerző: jasw » 2018.04.02. 21:29

Willian nekem is nagyon tetszett a Barca ellen, de nyáron már 30 lesz, és szerintem a fizuja is alacsony. Nem nagyon látom azt a 26-28 év körüli játékost, aki mozdítható lenne, és azonnal húzóember lehetne, mindenkiben van valami kérdőjel. Szükségünk lenne pedig egy érett szélsőre a támadószekcióba, mert Coman és Gnabry is nagyon fiatal (meg a felsorolt opciók közül Martial, Brandt, Lemar is). Ennek ellenére előbb mozdulnék rá a Martial, Lemar feél vonalra, mint a Willian Bale félére.

Az a baj ezzel egyébként, hogy filózhatunk, meg pöröghetünk a témán, de kérdés az, hogy ki lesz az új edző, és ő mit akar majd játszatni.
jasw

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.04.03. 08:31

Remélem nem Bale lesz a befutó, mert ő is többet sérült mint egészséges... francnak igazolunk valakit, ha előre tudjuk hogy az idő nagy részében a rehabon lesz...
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: procee » 2018.04.09. 22:17

Egyes portálokon az a hír járja, hogy aktívan érdeklődünk a Chelsea brazil szélsője, Kenedy iránt.
A 22 éves, korosztályos brazil válogatott szélső jelenleg a Newcastle csaptában pallérozódik, piaci ára 7 millió euro.
procee

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.10. 18:20

Az meg ki? Ha hozunk két 20 évest a szélre, akkor jó eséllyel eltűnünk pár évre a szűk európai elit környékéről...
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: jasw » 2018.04.10. 22:39

mia san mia írta:Az meg ki? Ha hozunk két 20 évest a szélre, akkor jó eséllyel eltűnünk pár évre a szűk európai elit környékéről...

Egyetértek. Ígéretek ott van Coman a balra és Gnabry a jobbra, több jelenleg nem kell szerintem. Kiforrottabb játékosra van most szükségünk.
jasw

HozzászólásSzerző: Gronk » 2018.04.11. 01:43

Lehet hogy Bernat távozóban van?
Ahogy én tudom ez a brazil srác is balhátvédnek indult.
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: jasw » 2018.04.11. 09:15

Ha csere balhátvéd kell, akkor hozzuk el Hectort a Kölnből, úgyis kizúgnak.

Más: Tudom, hogy kettővel feljebb írtam, hogy nem kell több ígéret, de egyre több helyen olvasni, hogy Mária lelépne a MU-tól. Ugyan ő is fiatal, de ellene nem tiltakoznék, kiforrottabb játékos szerintem, mint a kora mutatja, ráadásul más típusú szélső, mint Coman, és beljebb is tud játszani.

Plusz, jövőre jár le a szerződése, így az ára is diszkontált lenne kicsit...
jasw

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb