Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.04.11. 09:56

A Német lapok szerint ARP hozzánk igazol, de még marad kölcsönbe a HSVnél!
Kozi31

HozzászólásSzerző: procee » 2018.04.11. 10:27

Martial vagy Kenedy leigazolását felesleges transzfernek tartanám. Itt van Coman, s jön Gnabry. Nem jobbak náluk! Szerintem, ha marad még egy évet Ribery és Robben, e két fiatallal együtt optimálisan megleszünk szélre! Aztán meglátjuk, mi sül ki belőlük. S mikor Robbery távozik érkezhet esetleg Brandt ect.

Amennyiben Bernat helyére keresünk valakit, én is Hectort favorizálnám! Élete lehetősége lenne neki is, s ráadásul Javi posztján is remekül tud játszani. Kérdés, hogy lenne e kedve az epizódszerepekhez.

Arp úgy néz ki, valóban döntött, csatlakozik a Bayernhez! 8 milliót fizetünk érte, s egyből kölcsön is adjuk, úgy néz ki Hamburgba. Ezt így remek lépésnek tartom! ;)
procee

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.11. 12:01

Arpnak örülnék, főleg így, viszont Robberyvel sem leszünk már meg szerintem. Egyre több lesz a sérülés, én őket egy embernek szamolnam csak. Nem a tudasukkal van baj, hanem a korukkal.
Félve dobom be Hazard és Willian nevét, de a Chelsea szinte biztosan lemarad a BL-ről közülük egy jöhetne.
Akor érzem azt, hogy kitűnő a keret. Jamest pedig 2019 nyarán meg kell venni. Vidalt lassan kiváltja Goretzka, közepén bőven megvagyunk széle meglenne így, hátul meg esetleg jöhetnek fiatalok. Adott esetben Javi is lehet CB. Hibátlan lenne a keret összetétele.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: jasw » 2018.04.11. 14:52

Mindenképpen kell idén egy szélső, sportszakmailag, és anyagilag is.

Robban és Ribéry sem lesz fiatalabb, sérülékeny is, ráadásul ennyi idősen drasztikusan eshet a teljesítményük is bármelyik pillanatban.
Ezen kívül, cash-flow és csapatépítés szempontjából is jobb idén is, meg jövőre is hozni valakit, mintsem jövőre kettőt.

Arpnak örülök, jövőre Bundesliga 2, aztán 2 év Bundesliga 1 kölcsönben, hamarabb nem szeretném itt látni.

Martial kapcsán, ő azért két éve bizonyít már a PL-ben, szerintem kisebb benne a kockázat, mint mondjuk Malcomban, aki Ligue1-ből sem tűnik ki néha.
jasw

HozzászólásSzerző: szondah » 2018.04.12. 11:22

Martial nem hosszabbít elvileg a MU-ban szóval 22 éves szélső francia beleillik a top igazolás kategóriába egyrészt az ára miatt másrészt a francia mag a csapatban tudna neki segíteni a beilleszkedésben plusz ha Vidal érdekli őket kölcsönösen jó üzletet csinálhatunk én nagyon örülnék neki
szondah

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.04.12. 23:22

Állitólag Nico Kovac lesz a vezetöedzönk.....
Hát....nem vagyok elragadtatva....igazábol a Horvát válogatottal is megbukot...ennyit a nemzetközo tapasztalotokról.
Nem értem a vezetöséget. Persze lehet nem lesz igazam.
De nem vagyok boldog.
csuri004

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.04.13. 07:14

Én azt gondolom, hogy Kovac csak egy vészmegoldás, mert ha esetleg jött volna Tuchel, ő talán tudta volna építeni a következő generációt. de nem jött, és nem jött a többi kiszemelt sem. így leakasztották Kovacot, akivel kb úgy vannak, hogy ha a következő évben megbukik, az sem baj, mert akkor majd 1 év múlva menesztik, és addigra elérhető lesz talán Löw,Klopp,Negelsmann stb. ha meg nem bukik meg, annál jobb.
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: procee » 2018.04.14. 18:17

Már röppentek is a hírek, hogy Kovac hozná magával Mascarellt-t. Nem rossz játékos a spanyol, ez tény, de középre már annyian vagyunk, véletlenül sem kell oda senki.

Egyébként ha a hír igaz hogy Ribery elfogadta hogy Coman és Gnabry mögött kevesebb játéklehetőséget kap majd, s egy hasonló szerződést elfogadhatna Robben is, akkor mindent megtennék Brandt elhozataláért. Idén úgy érzem szintet lépett, s még mindig csak 21 ... Ha más nem, előszerződéssel kecsegtetném, mert ugye most hosszabbított, de a Kusent ismerve, ez lehet csak azért volt, hogy ne akciósan adják el. Bár ha csak jövőre hozzuk el, az sem baj. S én igencsak rajta atrtanám a szemem Havertz-en is! ;)
procee

HozzászólásSzerző: mpali » 2018.04.15. 16:40

Véder Nagyúr írta:Én azt gondolom, hogy Kovac csak egy vészmegoldás, mert ha esetleg jött volna Tuchel, ő talán tudta volna építeni a következő generációt. de nem jött, és nem jött a többi kiszemelt sem. így leakasztották Kovacot, akivel kb úgy vannak, hogy ha a következő évben megbukik, az sem baj, mert akkor majd 1 év múlva menesztik, és addigra elérhető lesz talán Löw,Klopp,Negelsmann stb. ha meg nem bukik meg, annál jobb.

Én örülők hogy nem Tuchel a befutó! Vészmegoldásnak meg nem kínálnak 3 évet.
mpali

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.04.15. 20:32

én meg olyat nem hallottam, hogy egy edzővel 1 évre kötnék meg a szerződést. viszont ha megbukik, akár fél év után is elküldhetik. ha meg beválik, akkor szerződése van 3 évig. szerintem ez a 3 év nem jelent semmit.
Véder Nagyúr

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb