Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Von Grünigan » 2018.06.03. 16:32

Thiago-ért 100 millió körüli összeg?!
Ki adna érte annyit?

Emlékezzünk vissza miért engedte el a Barca Thiago-t mindössze 25 millióért:
Képtelen stabilan magas szinten focizni! A Barcában is voltak nagy pillanatai, viszont egy Barcás emlékeiben Thiago ügy maradt meg, h "sokat cselez feleslegesen, könnyen elveszti a labdát, gyakran töri meg a támadás lendületét..."

Thiago nagyon technikás játékos és remek futsal játékos lenne, de nagypályára, főleg top csapatba az ő fő képességei kevesek. És ezt az eredményei is mutatják: VB győztes? -nem is játszott; BL győztes? -soha nem lesz az a csapat BL győztes, amelyikben ő alapember; Bundesliga és Német kupa? -ezek a címek már megkoptak, és ha Thiago helyén Nagy Ádám játszott volna akkor is behúzta volna őket a Bayern.

Szóval a realitás talaján maradva Thiago a Bayern sikereinek köszönhetően durván 50 millió eurót ér. És ha rajtam múlna azonnal menne, még taxit is hívnék neki!

Ha tényleg többet akarunk mint a kötelezőket behúzni (Bundesliga, Német kupa) akkor egy átgondolt transzferpolitika kell az ifi akadémiánk függvényében. Mert én 100%-ig biztos vagyok benne, h Niklas Dorsch, ha nálunk marad, a klub ikonja lehetne és sokkal nagyobb sztár mint Müller. Abban a gyerekben nagyon nagy a potenciál és most h Bundesliga 2.-be fog játszani, eléggé lerombolódik majd az önbizalma és az önértékelése és eltűnik majd a ködben....bár cáfolna rám és jövőre ilyenkor mondjuk elhozná a Leipzig...
Von Grünigan

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.06.04. 14:18

Emre Can a Juventus játékosa lesz, a héten megy orvosira.
Atesz12

HozzászólásSzerző: procee » 2018.06.07. 15:24

Egyes hírportálok szerint beáraztuk Thiago-t, miszerint, ha valaki letesz 70 milliót, nem gördítünk akadályt a távozása elé. A Barcelona pedig egy Digne + 50 milliós ajánlattal rukkolna elő, ha már szemezgetünk a szélső hátvédjükkel.

Igazából én a 70 milliót is keveslem, ráadásul Digne nálam nem ér 20 milliót. 12 millióért vette a Barca, s alig játszott, így nehogy már még nőjön is az ára....

Legyen mihez tartásunk, én azt mondom, Dembelét kérjük cserébe.
procee

HozzászólásSzerző: jasw » 2018.06.07. 16:17

Digne nagyon nem kéne, abszolút nem előrelépés Bernathoz képest, katasztrófa az az ember. Inkább tegyék le a 70-et, aztán nézzünk 20-ért egy értelmes embert, mondjuk Max-ot az Augsburgból...
jasw

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.06.07. 18:50

70-ért én elengedném Thiagot, nem igazán passzol hozzánk. Digne viszont szerintem is felesleges. Nem jobb, mint Bernat, ennyi erővel maradjon inkább a spanyol.

Dembelével nem tudom mi van, mert elég ellentmondásosak a hírek, illetve a megítélése is Barcelonában. Felröppentek olyan pletykák, hogy a Barca leigazolja Grizit, valamint Salahot is szeretnék. Lehet be kéne próbálni Dembit, mert a szélre kell ember, Ribéry-vel is lelehetnének, meg itt van Coman is.

Az a baj, hogy én leginkább a csereüzletben látom az esélyét annak, hogy klasszist igazoljunk. Amennyire elszaladt a piac, ha valakinek ki akarjuk fizetni a rendes árát, akkor ott 80 alatt nemigen lehet megállni. Azt meg nem hiszem, hogy ennyit kiadnánk bárkire is.

Az az igazság, hogy a BL-ben nem jön össze a dolog, a BuLi meg elég könnyű feladat. Lehet kockáztatnék egy nagyobbat és beleállnék a fiatalokba, akár annak az árán, hogy jön pár gyengébb év.
Viszont ha összeáll a fiatalokból egy összeszokott mag, akkor pár év múlva dominálhatjuk is a futballt, még akár a mostani Real szintjén is. Mert hiába a sok pénzes csapat, vásárolgatnak össze-vissza, nincs egység. A Real is évek óta nem vett akkora klasszist és mégis baromi sikeresek, mert ebben a kusza pörgésben állandóság és stabilitás van.
Itt van Süle, Kimmich, Tolisso, Coman, Gnabry, Goretzka, Sánches. A Neuer, Hummels, Boa, Alaba, Javi, James, Müller fogat már rutinosabb, rájuk lehet építeni, pakoljuk körbe őket fiatalokkal. Jöjjön még pl. Werner, Dembelé, Sané, aztán dobjuk be a mélyvízbe, akit lehet.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.06.07. 19:41

Így van, ne süllyedjünk arra a szintre, hogy más csapatok szemetét átvegyük, akik még a padra se voltak elég jók.
misafeco

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.06.07. 20:29

Pussybuvar véleményét osztom, én is a mellett vagyok akár ínséges 2-3 év árán is építsünk végre egy ütős csapatot. Thiago szerintem is mehet, nincs vele különösebb bajom de ott látok esélyt értelmes bevételre cserére.
Atesz12

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.06.08. 11:41

pussybuvar írta:
Dembelével nem tudom mi van, mert elég ellentmondásosak a hírek, illetve a megítélése is Barcelonában. Felröppentek olyan pletykák, hogy a Barca leigazolja Grizit, valamint Salahot is szeretnék. Lehet be kéne próbálni Dembit, mert a szélre kell ember, Ribéry-vel is lelehetnének, meg itt van Coman is.

Itt van Süle, Kimmich, Tolisso, Coman, Gnabry, Goretzka, Sánches. A Neuer, Hummels, Boa, Alaba, Javi, James, Müller fogat már rutinosabb, rájuk lehet építeni, pakoljuk körbe őket fiatalokkal. Jöjjön még pl. Werner, Dembelé, Sané, aztán dobjuk be a mélyvízbe, akit lehet.

Nem nagyon követem Dembele helyzetét, de sokat volt sérült az idei szezonban, ezért keveset játszott. De a játékperc/kanadai pont mutatója olyan volt mint Coutinho-é.
De kizártnak tartom hogy a Barca elengedje, szükségük van Neymar távozása után egy jó szélsőre.

Egyébkétn én is úgy látom, hogy szépen csendben igazából lezajlott nálunk egy generáció váltás, igazából már csak a Robbery pótlást kell befejezni, ami mondjuk az én szememben még 1 támadó igazolást jelentene. De a csapat új gerince megvan: Kimmich-Süle-(Pavard??)-James-Goretzka-Tolisso-Gnabry-Coman-(X?). Ha még Mai és Shabani is beválna az csak hab lenne a tortán.
Evina-ról egyébként van valami hír? Nem adjuk kölcsönbe? Neki szerintem még jó volna (Rudy+Evina 2-3 évre kölcsönbe+20 milla a Stuttgartnak Pavard-ért cserébe? :mrgreen: )
speziale

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.06.08. 14:30

Igen, de felmerült Griezmann és Salah is velük kapcsolatban, akármelyikük igazol oda, alapember akar lenni. Így Dembelé tuti kevesebbet játszana, lehet meggyőzhető lenne a váltásról. Ha pedig a Barca akarja Thiagot, akkor beáldozhatják a franciát.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.06.08. 15:33

A Barca puzzle-ból pont egy Thiago hiányzik, szerintem vele visszatérnének a közvetlen nemzetközi elitbe.
misafeco

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb