Átigazolási hírek

Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: ForumAdmin » 2013.06.28. 21:53

Átigazolási hírek/híresztelések - komoly forrásokból. (pl ha több német oldal is lehozza)
Kérjük a nevesincs weblapok és közismert mesemondó újságok kitalációit itt kerüljük.
ForumAdmin
Adminisztrátor

Re: (Releváns) Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: fcbayernvale » 2013.06.29. 21:34

,,Fiorentina: A firenzeiek tárgyalásban állnak Mario Gomez (Bayern München) leigazolásának ügyében. Sandro Mencucci ügyvezető szerint a rutinos német csatár szívesen is menne a Serie A-ba, de megegyezés még nem született.''
Hát nem örülök...
fcbayernvale

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.06.29. 21:45

A tárgyalás elhúzódhat, mivel Sammeréknek:
1) nem sűrgős
2) azért ára is van Gomeznek.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: fcbayernvale » 2013.06.29. 21:48

ferwin írta:A tárgyalás elhúzódhat, mivel Sammeréknek:
1) nem sűrgős

De nem változtat semmin, ha a végeredmény ugyan az lesz :(
fcbayernvale

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2013.06.29. 21:54

fcbayernvale írta:
1) nem sűrgős

Nem tudom melyik végeredményre gondolsz. Egyébként bármi lehet még. Az is, hogy jóáron végül megy, de az is hogy marad, és az is, hogy ontani fogja a gólokat Pep alatt is.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: stevee » 2013.06.29. 22:15

Gomezt bagóért nem szabad "eladni". Én úgy gondolom, hogy 25 millió alatt szóba sem jöhet a távozása, azért egy friss BL-győztes leggólerősebb játékosáról van szó, ne vicceljünk kérem.
stevee

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2013.06.29. 23:02

ferwin írta:
fcbayernvale írta:
1) nem sűrgős

Nem tudom melyik végeredményre gondolsz. Egyébként bármi lehet még. Az is, hogy jóáron végül megy, de az is hogy marad, és az is, hogy ontani fogja a gólokat Pep alatt is.

Remélem Gomez olyan csapathoz ír csak alá,aminek van esélye a BL egyeneskiesés szakaszában is.Bármennyire is alakulgat a Fiorentina.
szabi90

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2013.06.30. 14:18

Gomez okosan csinálja, kivár!!! Mert ha a Napoli eladja Cavanit akkor egyértelmű, hogy oda megy nem a Fiorentinába hiszen neki sem mindegy, hogy BL vagy EL.Persze csak ha nagyon olaszba akar játszani!

Pizarroról van valami hír???mert ugye a szerződése ma jár le! 30.06.2013
Kozi31

HozzászólásSzerző: Sickboy » 2013.06.30. 16:55

Nem akarom már, hogy Lewandowski jöjjön. Egyre inkább úgy vagyok vele hogy a saját nevelésű német Weihrauchot is belehetne építeni, aki bár még nem képvisel olyan minőséget, de akkor tényleg hogy állnánk fel, ha jönne a lengyel? Ribéry elvileg megy előre... ott lesz csatárposztra még Mandzukic, Pizarro, Weihrauch... vagy akár Müller, Götze, attól függ épp milyen ötlete támad Pepnek.

Ok, jönne jövőre Pizarro helyére, de ez így is túltelített. Götze érkezésével rendesen megkavarodtak az elképzelések. Az a baj, hogy elvileg már beígértük Lewának, hogy 2014-ben is számítunk rá.
Sickboy

HozzászólásSzerző: Mandzukic86 » 2013.06.30. 16:59

Sickboy írta:Nem akarom már, hogy Lewandowski jöjjön. Egyre inkább úgy vagyok vele hogy a saját nevelésű német Weihrauchot is belehetne építeni, aki bár még nem képvisel olyan minőséget, de akkor tényleg hogy állnánk fel, ha jönne a lengyel? Ribéry elvileg megy előre... ott lesz csatárposztra még Mandzukic, Pizarro, Weihrauch... vagy akár Müller, Götze, attól függ épp milyen ötlete támad Pepnek.

Ok, jönne jövőre Pizarro helyére, de ez így is túltelített. Götze érkezésével rendesen megkavarodtak az elképzelések. Az a baj, hogy elvileg már beígértük Lewának, hogy 2014-ben is számítunk rá.

Egyelőre elég szerintem a Mandzukic,Pizarro,Müller trió előre és akkor még nem is beszéltem Ribery(aki szerintem idén a aranylabda legnagyobb esélyese) és Götze is velük is variálhat Pep a csatársorban. Jelenleg nincs szükség Lewandowskira!
Mandzukic86

Következő

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb