Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.05.08. 21:48

procee írta:Gnabry-t mintha láttam volna már jobb oldalon játszani. Bár lehet hogy az kétcsatáros rendszer volt, s azon belül volt a jobb támadó. Viszont a Bremenben játszott ott szerintem. Több góljára is emlékszem amelyet jobb oldalról zúzott be ballal, (bár lehet az is kétcsatáros rendszer volt.) Amolyan Robbenesen megtudná oldani szerintem, mert nagyon erős az a balos.

Azonban én is azt mondom, egy igazi jobb szélső még elférne!

Martialra meg közben lehet a BVB csap le? :O (Hát, akkor azon sem bánkódom , ha Reus jön... :D)

Még kicsit kitérve a BVB re, úgy néz ki, Favre lesz az új edzőjük. Azon sem lepődnék meg, ha pár játékost hozna magával a Bundesbe. (Sarr, Seri). Izmosodni fog a BVB vele szerintem!

Megnéztem Gnabry Werderben pályáralépő pozícióit, az esetek nagyrészében balon játszott, de néha a jobbon is, valószínűleg kényszerűségből, illetve néha a 2 csatáros játékban egyik csatárként, vagy a 2 csatár mögött. Viszont attól, hogy jobbon is bevethető, inkább használjuk ott ahol a leghatékonyabb. Robben is olykor feltűnt a balon karrierje első szakaszában, de extraklasszis csak a jobbon tudott lenni. Emiatt sem támogatom ezt az ötletet. Gnabry és Coman vigyék szépen a baloldalt, úgyis sérülékenyek mindketten, szerintem attól nem kell félni, hogy egymás játéklehetőségét vinnék el, sajnos...
Valaki egyszerűen kell a jobb oldalra, mert nemhogy minőségben, de darabszámra se vagyunk meg ott, még úgy se, ha Gnabry vagy Coman vész esetén bevethető ott.

Favre... őt szívesen láttam volna nálunk is. Nem értem, tervben se volt az ő leigazolása? Pedig talán a Tuchel, Hasenhüttl, Kovac stb mezőnyből ő lett volna talán a legjobb, mert van némi nemzetközi tapasztalata és nem egy idegbeteg.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.08. 22:53

Thommeyy írta:
procee írta:Gnabry-t mintha láttam volna már jobb oldalon játszani. Bár lehet hogy az kétcsatáros rendszer volt, s azon belül volt a jobb támadó. Viszont a Bremenben játszott ott szerintem. Több góljára is emlékszem amelyet jobb oldalról zúzott be ballal, (bár lehet az is kétcsatáros rendszer volt.) Amolyan Robbenesen megtudná oldani szerintem, mert nagyon erős az a balos.

Azonban én is azt mondom, egy igazi jobb szélső még elférne!

Martialra meg közben lehet a BVB csap le? :O (Hát, akkor azon sem bánkódom , ha Reus jön... :D)

Még kicsit kitérve a BVB re, úgy néz ki, Favre lesz az új edzőjük. Azon sem lepődnék meg, ha pár játékost hozna magával a Bundesbe. (Sarr, Seri). Izmosodni fog a BVB vele szerintem!

Megnéztem Gnabry Werderben pályáralépő pozícióit, az esetek nagyrészében balon játszott, de néha a jobbon is, valószínűleg kényszerűségből, illetve néha a 2 csatáros játékban egyik csatárként, vagy a 2 csatár mögött. Viszont attól, hogy jobbon is bevethető, inkább használjuk ott ahol a leghatékonyabb. Robben is olykor feltűnt a balon karrierje első szakaszában, de extraklasszis csak a jobbon tudott lenni. Emiatt sem támogatom ezt az ötletet. Gnabry és Coman vigyék szépen a baloldalt, úgyis sérülékenyek mindketten, szerintem attól nem kell félni, hogy egymás játéklehetőségét vinnék el, sajnos...
Valaki egyszerűen kell a jobb oldalra, mert nemhogy minőségben, de darabszámra se vagyunk meg ott, még úgy se, ha Gnabry vagy Coman vész esetén bevethető ott.

Favre... őt szívesen láttam volna nálunk is. Nem értem, tervben se volt az ő leigazolása? Pedig talán a Tuchel, Hasenhüttl, Kovac stb mezőnyből ő lett volna talán a legjobb, mert van némi nemzetközi tapasztalata és nem egy idegbeteg.

Ezért is említettem meg. Azért most lehet a BVB fogott nagyobbat edző terén, (Favre nagyon érti a dolgát, tapasztalt, szaktekintélynek örvend, s még Balotellit is beállította a sorba...) de remélem Kovac rámcáfol! Abban biztos vagyok, hogy jövőre a BVB keményebb dió lesz, mint idén!
procee

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.05.09. 13:30

Évek óta ezt mondogatjuk, hogy na majd most a BVB végre kemény ellenfél lesz..
Egyelőre nincs minőségi kapusuk, védelmük gyenge középszer, kp nagyjából rendben, csatár nuku.
Ha Morata elhagyja a Chelseat akkor Batshuayi tuti nem maradhat. Én nem számítok semmi extrara a Dortmundtol most sem.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.05.10. 21:32

Robben szerződéshosszabbítását mikor jelentik be?
off: az imiasanmia miért szűnt meg az egyik közösségi oldalon?
Lewandowski maradásával (Kalle elég egyértelműen fogalmaz(ott)) mennyi esély van egy Dybala szintű játékos érkezésére szerintetek?
Bayern90

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.05.11. 03:09

Bayern90 írta:Robben szerződéshosszabbítását mikor jelentik be?
Lewandowski maradásával (Kalle elég egyértelműen fogalmaz(ott)) mennyi esély van egy Dybala szintű játékos érkezésére szerintetek?

Nem vagyok biztos, abban, hogy Robben marad. Már írtam korábban is, hogy célszerű lett volna a két matuzsálem hosszabbítását egyszerre bejelenteni. De azzal, hogy ennyit vár a holland olyan mintha várnának ajánlatokat. Ha ő megy, akkor egészen biztosan nagy név érkezik a helyére, persze Dybalát 100+-ért kis eséllyel vállalná be a vezetőség.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.11. 12:25

A Robben ügy úgy néz ki elvileg, hogy ismét kiújúlt a sérülése edzésen! Egyelőre megszeretné várni, míg ismét egészséges lesz, mielőtt döntést hoz...
Tehát a kérdés az, hogy mikor is épül fel, (már ha felépül még mielőtt letelik a szerződése.... ). Egy sérült játékosért pedig biztosan nem fognak repkedni az ajánlatok...
Én amondó vagyok, látván ezt a bizonytalanságot, még jobban megerősödött bennem az a dolog, hogy igenis kell minimum egy jobb szélsőt (Bale, Thauvin, Mahrez, Hazard, Asensio, Martins, Brandt, Sane, Martial, Neres, Malcom...), igazolni, nincs mese! Remélem beismeri a vezetőség is.... Lehetőség bőven van!
procee

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.05.11. 15:38

Na, most már hivatalos Robben és Rafinha is marad 1-1 évvel. :D
Bayern90

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.05.11. 17:14

Hát akkor tévedtem... :lol:
Örülök, hogy maradnak a nagy öregek, de azért egy egész szezont már nem bíznék rájuk. Ha pályán lesznek örömmel nézzük őket, de könyörgöm ne nekik kelljen a húzóember szerepkört magukra vállalni 34-35 évesen egy BL elődöntőben. :idea:
Thommeyy

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.05.11. 17:35

Hát nem tudom...Rafinha mehetett volna....... nagyon gyenge a kispad sajnos....öregek, Rafinhak....
Meglátjuk kik jönnek de nekem nem tetszik..
csuri004

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.11. 17:47

Abban az esetben örülök ezeknek a hosszabbításoknak, ha nem hátráltatja a csapat posztonkénti fiatalítását! Márpedig, azért félő, hogy fogja... Egy jobb szélső még így is kelleni fog, mert megint hiányban leszünk posztra. Hanem igazolunk oda, saját magunk alól rúgjuk ki a sámlit megint... Vízióink nem lehetnek a tekintetben, hogy Robbenre alapemberként tudunk számítani. Robbery még itt lesz, ez szép és jó, de egy korszak lezárult, ezt észre kell venni! Már talán tovább is húztuk, mint ahogy azt kellett volna...

Rafinha hosszabításával ambivalens érzéseim vannak. Bundesbe egy fiatal is jó, nemzetközi szinten meg ő is kevés, szóval...
procee

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb