Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.05.11. 18:03

Akkor idén nyáron se jön értelmes támadójátékos. Na jó, Gnabry, de ennél azért többet vártam. Aztán a Real elleni elődöntőben ne sírjunk, ha sérülés miatt megint az öregek játszanak...
misafeco

HozzászólásSzerző: jasw » 2018.05.11. 19:35

misafeco írta:Akkor idén nyáron se jön értelmes támadójátékos. Na jó, Gnabry, de ennél azért többet vártam. Aztán a Real elleni elődöntőben ne sírjunk, ha sérülés miatt megint az öregek játszanak...

Vagy nem játsaznak...

//// Judit: – Én úgy érzem, Reg, egy antiimperialista csoportnak, mint a miénk, tükröznie kell a birodalom belsejében feszülő érdekellentéteket!
Reg: – Egyetértek. Francis?
Francis: – Igen, azt hiszem Judit szemlélete helyénvaló... Feltéve, ha a mozgalom nem felejti el, hogy elidegeníthetetlen joga minden férfinek...
Stan: – Vagy nőnek...
Francis: – Vagy nőnek, a férfiatlanság...
Stan: – Vagy nőietlenség...
Francis: – Vagy nőietlenség...
Reg: – Úgy van.
Francis: – Köszönöm bátyám.
Stan: – Vagy húgom...
Francis: – Vagy húgom... (Eltöpreng.) Hol tartottam? ////

:D
jasw

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.05.11. 21:44

Talán a VBn feltünik vki...megmondom öszintén én egy Gnabryre nem alapoznék.....kitudja...persze jól is elsülhet deazért kellene még vki...akinek van nemzetköui tapasztalata is..szerintem még lesznek igazolások..
csuri004

HozzászólásSzerző: Wolf » 2018.05.12. 18:42

csuri004 írta:Talán a VBn feltünik vki...megmondom öszintén én egy Gnabryre nem alapoznék.....kitudja...persze jól is elsülhet deazért kellene még vki...akinek van nemzetköui tapasztalata is..szerintem még lesznek igazolások..

Az Európa Bajnokságon is feltűnt egy Renato Sanchez. Leigazoltuk nagy pénzért, és egy zsákutca lett.
Wolf

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.05.13. 08:35

Igen, amugy nem is értettem mert sose volt ránk jellemző hogy 30 millákatbkiadjunk főleg ilyen fiatalokért...
Németekre gondolok, elsösorban ezen a vonalon kellene mozogni, nem azt mondom egyszerre de azért vannak Német tehetsegek böven..
csuri004

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.05.13. 17:54

csuri004 írta:Németekre gondolok, elsösorban ezen a vonalon kellene mozogni, nem azt mondom egyszerre de azért vannak Német tehetsegek böven..

Ezt nem teljesen értem. Süle, Kimmich, Goretzka, Gnabry akkor kik lennének? De a sort kiegészíthetem Mai-al, Arp-al vagy Evina-val (aki ha nem is német de Bayern nevelés)
speziale

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.05.13. 21:04

Persze, deazért akadnak még akiket szivesen látnek jól jöhetnének, pl Draxler, Brandt, Meyer....tölem aztán Thiago, mehetne annak ellenére hogy nincs bajom vele.
Én még az a fajta Bayern drukker vagyok akink a 2001- es Bayern csapat a minta., persze nem lebecsülve a mostanit, mert nagyon szeretem a csapatot.
Németország tele.van fiatal tehetségekel remélem meglovagoljuk ezt a vonalat, akkornugymondom még inkább.
csuri004

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.05.13. 21:17

Chelsea az 5. lett... Onnan is lehetne szemezgetni. Remélem nem lesz impotens az átigazolási politika. Ha Morata Juventus akkor onnan Mandzu pl vissza
Atesz12

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.13. 21:31

csuri004 írta:Persze, deazért akadnak még akiket szivesen látnek jól jöhetnének, pl Draxler, Brandt, Meyer....tölem aztán Thiago, mehetne annak ellenére hogy nincs bajom vele.
Én még az a fajta Bayern drukker vagyok akink a 2001- es Bayern csapat a minta., persze nem lebecsülve a mostanit, mert nagyon szeretem a csapatot.
Németország tele.van fiatal tehetségekel remélem meglovagoljuk ezt a vonalat, akkornugymondom még inkább.

A 2001- es csapat alapján,hogy jönnek ide a német tehetségek, ott 1 db német tehetség nem volt. Várom az fiatalat. Beérett német sztárok vegyültek a nemzetközi játékosokkal a két legnagyobb tehetségünk pedig Hargreaves és Santa Cruz volt német tehetség pedig nem volt.
A csapat német gerince a Kahn, Linke, jeremies, Effenberg,Scholl és talán még JAncker volt. Ebből a legfiatalabb akkor tájt Jeremies és Jancker volt 26 évesen. Miközben volt Lizarazu, Kuffour, Sagnol,Andersson,Hargreaves,Salihamidzic,Elber, Az a csapat mindenre volt minta csak nem a fiatal német tehetségekre és nem Draxlerre, Brandtra vagy Meyerre. Imádtam azt csapatot, de ez fals állítás.
szabi90

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.05.14. 09:19

csuri004 írta:Persze, deazért akadnak még akiket szivesen látnek jól jöhetnének, pl Draxler, Brandt, Meyer....tölem aztán Thiago, mehetne annak ellenére hogy nincs bajom vele.

2015 óta, amikor jött Vidal, Costa, Coman, igazából Tolisso-t leszámítva csak németet igazoltunk: Goretzka, Süle, Gnabry, Kimmich, Wagner vagy most legutóbb Mai, Evina. Azért nem lehet minden német tehetség nálunk. Ráadásul ha olvasgatod a fórumot akkor draxler, Brandt vagy Meier megítélése is meglehetősen kettős.
Én részemről Brandt-nak örülnék, főleg, hogy Ganbry-val már az olimpián és a korosztályos válogatottakban is sokat játszott együtt, de Draxler-nek nem örülnék...
speziale

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb