Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.05.21. 08:45

szabi90 írta:Egyébként abban a helyzetben,
mikor Willian összeveszik kontéval,
mikor Bale körül folyamatosan elégedetlenkedés van madridban
mikor Bailey kifejezetten jó fél szezont futott.
mikor Dembelé csak szenved a Barcában.
Ha nem hozunk el egy értelmes jobb szélsőt mert Hoeness szerint nincs szükség komoly befektetésre hanem majd Kovac kihozza a maximumot a jelenlegi játékosokból. Akkor elmehetnek tényleg a fenébe. Rumanigge nyilatkozatai meg totál mást sugallnak.

mondjuk ez a Dembele szenved dolgot nem értem. Ősszel sokáig sérült volt. Viszont mióta visszarázódott elég jó mutatókat produkál.
De azt sem teljesen értem, hogy pontosan mi a baj Bale-el Madridban. Igaz mióta Madridban van kissé hektikus a teljestíménye, mert minden 2. évben valamiért gyenge mutatókat produkál. De az idei szezonja eddig a jók közül való.
Részemről egyébként általában védeni szoktam a vezetőség átigazolási politikáját, és korábban is mondtam, hogy ettől a nyártól igazából csak egy támadó igazolását várom. De azt várom. És minimum a Bailey-Thauvin-Martial vonalból (ezeknél nagyobb név elhozatalában nem hiszek, de nem is biztos, hogy szükség lenne rá)
speziale

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.21. 10:03

Aki azok után, hogy Guardiola, Ancelotti, majd Heynckess sem tudott olyan szezont produkálni az adott kerettel, amiben ne lettek volna fura eredmények, fura pofonok, stb... azt nyilatkozza, hogy majd Kovac mindent rendbe rak és formába hozza a játékosokat, az bolond!... S nem mellesleg tiszteletlen!....
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.21. 10:07

speziale írta:
szabi90 írta:Egyébként abban a helyzetben,
mikor Willian összeveszik kontéval,
mikor Bale körül folyamatosan elégedetlenkedés van madridban
mikor Bailey kifejezetten jó fél szezont futott.
mikor Dembelé csak szenved a Barcában.
Ha nem hozunk el egy értelmes jobb szélsőt mert Hoeness szerint nincs szükség komoly befektetésre hanem majd Kovac kihozza a maximumot a jelenlegi játékosokból. Akkor elmehetnek tényleg a fenébe. Rumanigge nyilatkozatai meg totál mást sugallnak.

mondjuk ez a Dembele szenved dolgot nem értem. Ősszel sokáig sérült volt. Viszont mióta visszarázódott elég jó mutatókat produkál.
De azt sem teljesen értem, hogy pontosan mi a baj Bale-el Madridban. Igaz mióta Madridban van kissé hektikus a teljestíménye, mert minden 2. évben valamiért gyenge mutatókat produkál. De az idei szezonja eddig a jók közül való.
Részemről egyébként általában védeni szoktam a vezetőség átigazolási politikáját, és korábban is mondtam, hogy ettől a nyártól igazából csak egy támadó igazolását várom. De azt várom. És minimum a Bailey-Thauvin-Martial vonalból (ezeknél nagyobb név elhozatalában nem hiszek, de nem is biztos, hogy szükség lenne rá)

Én is várom veled, hasonlóképpen! Most aztán tényleg adná magát pár szituáció, sőt! Még aki talán beleeshetne ebbe a körbe, az Felipe Anderson. A Lazio tegnap csúnyán lecsúszott a BL-ről. Ám a Sportingból is menekülnek a játékosok ugye, balhé, rossz szezon, ráadásul a kupadöntőt is elveszítették...s ott van Gelson Martins...

(Viszont ha netán Thiago tényleg menne, felajánlanám Guardiolának Sané-ért cserébe. Viszont ez már nagyon utópisztikus :D )
procee

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.05.21. 11:19

Nyilvánvaló, hogy komoly befektetésre lenne szükség ahhoz, hogy a Bayern topklub pozíciója megmaradjon. A Bundesliga csalóka, lecsúszó Dortmund, először több fronton helytállni kényszerülő Lipcse, erőn felül teljesítő kiscsapatok nem elegendőek a bajnoki címhez, a szürke, de a meccseket magabiztosan hozó Schalke 2. helyezése ezt elég jól mutatja.
A középpályát és a kapusposztot leszámítva minden csapatrész erősítésre szorul.
misafeco

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.05.21. 19:59

procee írta:
Én is várom veled, hasonlóképpen! Most aztán tényleg adná magát pár szituáció, sőt! Még aki talán beleeshetne ebbe a körbe, az Felipe Anderson. A Lazio tegnap csúnyán lecsúszott a BL-ről. Ám a Sportingból is menekülnek a játékosok ugye, balhé, rossz szezon, ráadásul a kupadöntőt is elveszítették...s ott van Gelson Martins...

(Viszont ha netán Thiago tényleg menne, felajánlanám Guardiolának Sané-ért cserébe. Viszont ez már nagyon utópisztikus :D )

Martins-t én nem erőltetném. Még a portugál bajnokságban sem tud igazán jó mutatókat produkálni...Anderson meg szerintem egy Costa féle lutri lenne...
Én azért örülnék Thauvin-nak a leginkább, mert ő már évek óta jó stat-okat produkál, és van elég nemzetközi tapasztalata is...
Bailey-nek is egyelőre csak egy fél nagyon jó szezonja volt, bár kétségtelen, hogy fizikálisan nagyon ott van a szeren...és olyan szempontból még Martial is lehet lutri, hogy ő is igazából idén javult be igazán...bár ő legalább egy PL-ben
speziale

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.22. 13:50

Thauvinnek is csak az elmúlt 2 éve jó abból az utóbbi kiemelkedő. Viszont előtte volt 1,5 évnyi nagyjából nulla teljesítménye a PL-ben meg a Marseilleben mikor visszament. Viszont még mindig csak 25.. Értelmes áron meglehetne próbálni.
szabi90

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.05.22. 20:10

A Bildre hivatkozva lehozta a Sky hogy Vogt képbe kerülhet minthogy Kovac egyik kedvence. Belső védő így csak akkor tudom elképzelni ha Boa megy, és nem biztos hogy kell, Mai-nak nem találtam statot, de Süle jobb mint Vogt. Vagy Mai mehet helyette kölcsönbe?!

Bayern Munich are interested in signing Hoffenheim defender Kevin Vogt, according to Bild.

The report suggests Bayern's new coach, Niko Kovac, is a fan of the player and would like to take him to Munich.
Atesz12

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.05.22. 20:34

Chelsea állítólag 100 millió fontot adna Lewa játékjogáért. Azért izlelgessük, 100 millió font!
Atesz12

HozzászólásSzerző: Gronk » 2018.05.22. 22:28

Atesz12 írta:Chelsea állítólag 100 millió fontot adna Lewa játékjogáért. Azért izlelgessük, 100 millió font!

Elvileg a PSG is érdeklődik, akik ha licit-háborúba kezdenek, biztos felé fognak ennek menni - PERSZE ha az egész egyáltalán igaz ezekből a pletykákból.

De a kérdés még mindig adja magát, ha Lewa lépne, ki lenne a helyettese?? Werner még mindig zsákbamacska szerintem (persze lehet Kovac taktikájába jól illene, bár a meccsek többségében úgyis mi fogunk dominálni, és nem feltétlenül lesz esély kamatoztatni a gyorsaságát).
Nomeg Kalle is többször leszögezte már, hogy Lewy mindenképp marad.
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.05.23. 00:44

A Chelsea nem is indul idén a BL-ben.
misafeco

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb