Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.05.23. 07:09

ezért is lenne tökéletes a chelseaabe eladni. kapnánk érte 100 millát, és még attól sem kéne tartani, hogy majd a Bl-ben megszór minket Lewa. bár ettől szerintem a nagyobb csapatok különben sem félnek... :roll:
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.05.23. 07:42

BL ben nem indul a Chelsea de PSG is érdeklődik és ahogy Gronk mondta licit háború és igy felmehet akár 120-150 millió rá is. Annyiért el kell adni egy szeptemberben 30 éves csatárt egy olyan csapatnak aki ingyen szerezte és eddig is csinált jó igazolásokat 100 millió alatt (Martinez pl.) Helyére?! Nagy kérdés de a bundesbe nem félek hogy ők egy Gnabry vagy akár egy vén róka kor cost igazolás ne oldaná meg. Kupa BL kérdés de két éve nekem Lewa se garancia
Atesz12

HozzászólásSzerző: szokedawg » 2018.05.23. 09:58

Kapusposzt szerintem itt nem kell váltogatni. A harmadik számú helyet megoldja a fiatal Ron.

Védőposzt, szerintem itt Bernat megy. Kell helyére valaki 15-20 misis igazolást tudok itt elképzelni. Amúgy szerintem megvagyunk. Alaba szerintem tuti marad, ezek a hírek csak egy kis több pénzért, új szerződésért mennek. Ha Boánál ugyanaz a helyzet mint Lewával, akkor nincs mese el kell engedni nagy pénzért. Az egy más kérdés, hogy tudunk e helyére valakit igazolni (pl elég lenne e Vogt?). Nem dőlnék a kardomba, ha Boa menne és Süle, Hummels lenne a kezdő. Martinez, Vogt csere lehetőségekkel.

Középpálya közepe. Szerintem itt felesleges bármin is változtatni. Ha elmegy Vidal vagy Thiago, illetve Rudy még távozna az sem probléma. Én Hamesszal a középpályán számolok. Hamesz, Martinez, Goretzka, Vidal/Thiago, Tolisso, Sanchez. És én két poszttal számolok itt, de legrosszabb esetben is 3. Személyes véleményem az, hogy Thiagot kellene inkább lepasszolni, mint Vidalt. Vidalt még egy 3 évre idekötném. Thiagot pedig bevonnám Peppel egy üzletbe, hogy adja oda az egyik szélsőjét (Sané, Sterling, Silva).

A két veterán és Gnabry, Coman jelenléte mellett is kötelező hozni egy szélsőt. Akkor is ha az egy fiatal tanonc. Ha a vezetőség nem hoz ide embert, az hatalmas hiba, ha szabad ilyet mondanom "nonszensz". Amúgy a fent említett City játékosokon kívül Martial, Thauvin, Lemar, Willian vonalat tudok elképzelni. Bármelyikük erősítés lenne, ha nem akarunk jövőre is a Real ellen 1 szélsővel felállni...

Szerintem ha Lewának paprika van a valagában, adjuk el 130-150 misiért. Persze csak akkor ha, a Werner, Icardi párosból az egyik jön a helyére. Itt nem lehet lejjebb adni. Szerintem rajtuk kívül nincs olyan csatár, aki mozdítható és megüti a szintet.

Bárhogy is nézem - ezt az elvet követve, - ha a vezetőség sóher banda, ebből nem is jöhetünk ki mínuszban nagyon.
Bernatért kb. annyit kapnánk amennyibe kerülne egy 21 éves srác bárhonnan. Hasonlóan Boa távozásával. Itt szerintem senki nem kerülne annyiba, mint ő. Thiago vagy ha Vidal menni akar, ezt a pénzt a csatár meg szélső vásárláshoz adhatjuk. Ha Thiago menne, szerintem az öreg Pep annyira akarja őt, hogy akár egyik szélsőjétől meg is válna (ezért is adnám el inkább Thiagot, bármennyire is csípem).
Lewa árának meg a 80%-ból meg lenne Icardi vagy Werner...

És ez tényleg a legnagyobb forgást kívánó forgatókönyv. Ennél jóval kevesebb mozgásra számítok.
Neuer - Kimmich Süle Hummels Alaba - Martinez Goretzka - Gnabry Müller Coman - Lewa csapatot várok jövőre.
szokedawg

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.05.23. 14:05

misafeco írta:A Chelsea nem is indul idén a BL-ben.

A Licitben azért indulhat :)
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.23. 16:28

Mostmár Pavard-al is szóba hoztak minket. Nyílván pletykák, nagyon úgy tűnik keresünk még védőt és közeledünk ahhoz hogy képesek legyünk 3 védős rendszerre. Neki jobban örülnék mint Vogt-nak.
szabi90

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.05.23. 16:53

Lewa-Thiago eladásából igen megszednénk magunkat, de Vidal és Boateng duó sem lenne 50M alatt a vevőknek.

A fenti első duó általam 170+ hoz (lehet mellé lövök, de szerintem reális, már figyelembe véve azt, h manapság mi normális...) abból simán ki kell jönnünk, Amerika túra is sokat hoz, nem kell kicsinyeskedni, Lewa, Süle ingyen jött, kurva jó deal volt, de nem lehet mindig megúszni, most kell lépni különben lemaradunk és azután már nagy pénzért sem leszünk célpont.

Én 250-300M-t elszornek, persze emellett vmi jönne a beveteli oldalra is, KHR-é lesz a döntő szó, remelem.
Bayern90

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.05.23. 18:36

Ugyan, Hoeness megmondta, hogy nem lesz drága igazolás.

Örülnék annak, ha Uli is mással foglalkozna már.
argo001

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.05.23. 20:32

Bayern90 írta:Lewa-Thiago eladásából igen megszednénk magunkat, de Vidal és Boateng duó sem lenne 50M alatt a vevőknek.

A fenti első duó általam 170+ hoz (lehet mellé lövök, de szerintem reális, már figyelembe véve azt, h manapság mi normális...) abból simán ki kell jönnünk, Amerika túra is sokat hoz, nem kell kicsinyeskedni, Lewa, Süle ingyen jött, kurva jó deal volt, de nem lehet mindig megúszni, most kell lépni különben lemaradunk és azután már nagy pénzért sem leszünk célpont.

Én 250-300M-t elszornek, persze emellett vmi jönne a beveteli oldalra is, KHR-é lesz a döntő szó, remelem.

Én részemről a következőket várom a nyáron:
- jön egy védő, vagy a 3 védős rendszer vagy Boa távozása miatt
- jön Can: igazi Uli-s igazolás lenne: bayern nevelés, ingyen jönne, vkp amúgy is hiányposzt
- előre szerintem fognak valakit hozni

ki megy:
- bernat
- a Vidal-Thiago-Rudy 3-asból legalább 1, de inkább 2

mondjuk 3 védős felállásban nagyon érdekes lenne a keret. a 3-5-2 azért lenne logikus, mert így nem nagyon kellene bernat pótlásáról gondoskodni, és alapesetben az Alaba-Kimmich duó lépne fel a kp-ra, akik védekezésben visszazárnának és 5-3-2-re módosulna az alakzat. A baj az, hogy a 2 csatáros játékhoz nincsenek meg az embereink. ALapjáraton egy Lewa/Gnabry-Wagner/Gnabry még mehetne, de ebben a rendszerben nem igazán látom Robbery-Coman és Müller helyét sem.
Egy 3-4-3-as rendszerben viszont ALaba és/vagy Kimmich helyét nem látom, illetve azt, hogy hogyan valósulna meg a széleken a megfelelő visszazárás. Ebben az esetben a Tolisso, James, Goretzka,Alaba, Kimmich, Martinez, Vidal?, Thiago?, Rudy?, Can? 10-esből kerülhetnének ki a kp-ra. ebben az esetben minimum 2 távozóra lenne szükség innen.
speziale

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.05.23. 21:34

Szerintem mehetünk a klasszikus 4-2-3-1 és 3-5-2 vel keverve. Coman tud közepén elvileg játszani és Gnabry is. Ha Lewa menne akkor 4-2-3-1 nél

Gnabry(mélyvízbe vele)/Wagner
Coman/Ribery Müller/James Robben/új igazolás
Vidal/Goretzka Martinez/Thiago
Alaba/új ember Hummels/ Mai Süle/Boa Kimmich/Rafi
Neuer/Ulreich

3-5-2 nél
Gnabry/Wagner - Coman/új jobb szélső

Kimmich Alaba mellé 3 közép pályás

Süle/ Mai - Hummels -Boa/új ember

Vagyis középről mehet Rudy Vidal Thiago hármas közül 2 (Thiago& Vidal) van egy Tolisso is ide, Lewa előről mehet, és kell egy jobb szélső aki elől is jó lehet (?!)

Vagy ez nagyon vad?!
Atesz12

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.05.24. 10:31

Thiagót és Lewát nem fogjuk eladni, ezzel felesleges spekulálni. Vidal sorsa a saját kezében van, én nem lepődnék meg, ha menne, és akkor létszámra ugyanott vagyunk, ahol idén. Bernat távozása se lenne nagy meglepetés, a megfelelő pótlással szerintem elengedhető. A további igazolások attól függenek, hogy Kovac milyen hadrendben szeretné játszatni a csapatot.

A 3-5-2 logikus lenne, de akkor kérdés, hogy minek tartottuk meg a túlkoros szélsőinket? Ebben az esetben nyilván belsővédőre van szükségünk, még ha Martinezt hátra is tudnánk vezényelni. A 4-2-3-1-hez még kellene egy jobbszélső, hacsak nem akarjuk megint Müllert ott látni, ha lesérül az összes többi opció.
misafeco

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb