Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2018.02.04. 17:57

Azért nehogy már elsírjam magam a kamat támogatott hiteleik miatt(amit az állam adott pl). Már bocs K. Ágoston, Ők voltak az első bűnözők itt a fociban, szóval nehogy már védjed Őket.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: K. Ágoston » 2018.02.04. 18:30

Kontár Béla írta:Azért nehogy már elsírjam magam a kamat támogatott hiteleik miatt(amit az állam adott pl).

Senki sem mondta, hogy sírd el magad, én csak a bődületes hülyeségek ellen próbálok felszólalni itt. Az állam adott nekik hitelt, igen, és? Ezzel mi a probléma? Neked lelkiismeret-furdalásod van, ha hitelből költekezel? Nagyon nem szeretem az olyan szurkolótársaimat, akik folyamatosan arra verik a mellüket, hogy "mi különbek vagyunk". Vannak tradícionális értékeink, amire büszkék lehetünk, de nem mi vagyunk az egyetlenek.

Kontár Béla írta:Már bocs K. Ágoston, Ők voltak az első bűnözők itt a fociban, szóval nehogy már védjed Őket.

Bűnőzők? Ugyan miért? Mert nagy összegekért vettek játékosokat?
K. Ágoston

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.02.04. 21:03

Ágoston ha vissza olvasol zárójelben is jeleztem hogy be kell vallani nagy klub ellenben szerintem egy City v. PSG vel. A lényeg az lett volna a mondanivalómnak hogy remélem hasznot húzunk a hülyeségbol, miszerint az épp sztár név a menő és az kell csapatba... És nem gondolom hogy mi csináljuk a legjobban de viszont nekem a leszimpatikusabban. Attól mert NSO ott is van értelmes hozzá szólás és fordítva itt is. Nem a fórum helye határozza meg a hozzászólás minőséget....
Atesz12

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2018.02.04. 21:18

K. Ágoston írta:
Kontár Béla írta:Azért nehogy már elsírjam magam a kamat támogatott hiteleik miatt(amit az állam adott pl).

Senki sem mondta, hogy sírd el magad, én csak a bődületes hülyeségek ellen próbálok felszólalni itt. Az állam adott nekik hitelt, igen, és? Ezzel mi a probléma? Neked lelkiismeret-furdalásod van, ha hitelből költekezel? Nagyon nem szeretem az olyan szurkolótársaimat, akik folyamatosan arra verik a mellüket, hogy "mi különbek vagyunk". Vannak tradícionális értékeink, amire büszkék lehetünk, de nem mi vagyunk az egyetlenek.

Kontár Béla írta:Már bocs K. Ágoston, Ők voltak az első bűnözők itt a fociban, szóval nehogy már védjed Őket.

Bűnőzők? Ugyan miért? Mert nagy összegekért vettek játékosokat?

Nem tudom mennyi idős vagy, vagy mennyit tudsz a foci klubbokról, és ezt nem sértésnek szánom, hanem valóban nem tudom, ugyanis nem egyszerű képlet a Real sem. Egyébként előbb írtam ÁLLAMI hitel. Nem piaci hitelről beszélünk, illetve jó ha tudod pl a Real egyszer már majdnem csődbe ment az ezred fordulón pl, akkor is Perez ügyeskedte ki Őket.

Igazából egy sokkal hosszabb választ akartam írni, de felesleges, mert nem fog semmi változni tőle. Elvi okokból nem kedvelem a Realt. Ez van. A szurkolóik többsége fel sem fogja mi a baj a csapatukkal, de ez nem az Én bajom. De itt ne védjük már meg Őket jó!?

Foglalkozzunk saját magunkkal a Bayernnel.

Szerk.: illetve, hogy "bűnözők" az ízlés dolga. Idézőjelet nem tettem az eredetire, ezért bocsánat, ugyanis senkit nem akartam megsérteni.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: K. Ágoston » 2018.02.04. 21:28

Természetesen nem arról szeretnélek meggyőzni, hogy kedveld meg őket, ez egyéni "ízlés", csak a valótlanságokat nem szeretem, pl. ez a bűnőző jelző. De ezt már nem a vita kedvéért írom. Remélem nem sértettem meg senkit. Egyébként elmúltam már 50.
K. Ágoston

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2018.02.04. 22:10

K. Ágoston írta:Természetesen nem arról szeretnélek meggyőzni, hogy kedveld meg őket, ez egyéni "ízlés", csak a valótlanságokat nem szeretem, pl. ez a bűnőző jelző. De ezt már nem a vita kedvéért írom. Remélem nem sértettem meg senkit. Egyébként elmúltam már 50.

Oké. Ezért is írtam, hogy az lehet sok volt elfogadom. Nah, akkor tudhatsz 1-2 dolgot, és akkor viszont a költői túlzásomat is értheted. Nah de off vége részemről.

Kíváncsi leszek a Jameses sztorira azért. Én is remélem, hogy marad.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.02.05. 11:48

Az emlegetett hitelekkel nem az volt a probléma, hogy felvették azokat,hanem az,hogy a vezető spanyol állami bankok olyan KAMATtörlesztési feltételeket szabtak,amit a PIACI viszonyok között soha nem tettek volna meg egyik ügyfelükért sem.
Ezt a gyengéd támogatást lehet hazafias cselekedetnek is tartani-hiszen a NEMZET csapatának segíteni kötelesség, és akkor meg is érkeztünk haza ugyebár....-vagy lehet trükközésnek,ad abszurdum csalásnak is nevezni.
A Bayernt viszont ebbe a történetbe nem kellene példaként felhozni,mert sok mindent el lehet mondani róluk, de a tiszta pénzügyi háttér még a haterek által is megsüvegelt erényeik egyike.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: K. Ágoston » 2018.02.05. 16:29

Most egy kicsit utánaolvastam a dolgoknak, igazad van a kamatlábakat illetően, viszont a "nemzet csapatának megsegítése" nem állja meg a helyét, ugyanis hat másik spanyol klubnál (Barcelona, Valencia, Bilbao, Osasuna, Elche, Hercules) is ugyanazokat a szabálytalanságokat találta az EU, éppen két évvel ezelőtt.
K. Ágoston

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.02.05. 16:58

Nem a legszerencsésebb választás volt ennek a szerkezetnek a használata a részemről valóban, mert a nemzetközi versenyképességük minden eszközzel való növelését akartam hangsúlyozni és nem a bajnokságon belüli domináncia megőrzését, így ez a . kifejezés félrevihet.A lényeg viszont az,hogy egy finanszírozási válságban lévő térség német (vagyis eus,de ugye tudjuk hová rakjuk az egyenlőségjelet)penzen feltőkésitett bankjai a kirakatbajnoksagukba mossák át a pénzt, hogy aztán azok versenyelőnyt szerezzenek többiekkel közöttük a németekkel szemben is.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.02.05. 21:41

Szerintetek ki van a kalapban, mint szélső?

Draxler esetleg? Kérdezem, Bayern meccseken kívül nem nézek más focit, úgyhogy én az évi két Freiburg meccsemmel jobban tisztában vagyok az ottani játékosokkal, mint például a PSG, Real, Barca, MU négyessel.

Ha viszont lesz szélső, akkor valószínűleg a Robbery véget ér. Én Robbennek adnék egy évet minimum, Ribérynél viszont lehet, hogy visszafelé sülne el, most nagyon akar, de a "szerződésbontás" akár negatívan is kihathat a csapat BL szereplésére. Ha meg Robben sem kap új kontraktust abba bele sem merek gondolni...
Bayern90

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb