Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: procee » 2018.02.06. 00:45

Bayern90 írta:Szerintetek ki van a kalapban, mint szélső?

Draxler esetleg? Kérdezem, Bayern meccseken kívül nem nézek más focit, úgyhogy én az évi két Freiburg meccsemmel jobban tisztában vagyok az ottani játékosokkal, mint például a PSG, Real, Barca, MU négyessel.

Ha viszont lesz szélső, akkor valószínűleg a Robbery véget ér. Én Robbennek adnék egy évet minimum, Ribérynél viszont lehet, hogy visszafelé sülne el, most nagyon akar, de a "szerződésbontás" akár negatívan is kihathat a csapat BL szereplésére. Ha meg Robben sem kap új kontraktust abba bele sem merek gondolni...

Hát, Brandt és a hasonló kaliberek(Martins, Pulisic, Carrasco?,Bailey,stb... ) kiestek a pixisből, mert top szélsőt akarunk. Alexis most ment Manchesterbe, Hazard lépni fog a Chelseaből szerintem (őt még eltudnám képzelni itt, de a Reallal udvarolnak egymásnak nagyon...) , esetleg ha ő menne Madridba akkor igazolható lesz Bale (ő nagyon zsákba macska lenne...).... Nálam Carrasco nem topszélső kategória még. S el is fogytak a jelöltek. Di Maria? Draxler? Nos, bedobok egy új dolgot!

Ha már úgy is edzőt is keresünk. Mi lenne ha nyáron betoppanna Klopp, Salah-val az oldalán? :D
procee

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.02.06. 10:59

procee írta:

Draxler esetleg? Kérdezem, Bayern meccseken kívül nem nézek más focit, úgyhogy én az évi két Freiburg meccsemmel jobban tisztában vagyok az ottani játékosokkal, mint például a PSG, Real, Barca, MU négyessel.

Ha viszont lesz szélső, akkor valószínűleg a Robbery véget ér. Én Robbennek adnék egy évet minimum, Ribérynél viszont lehet, hogy visszafelé sülne el, most nagyon akar, de a "szerződésbontás" akár negatívan is kihathat a csapat BL szereplésére. Ha meg Robben sem kap új kontraktust abba bele sem merek gondolni...

Hát, Brandt és a hasonló kaliberek(Martins, Pulisic, Carrasco?,Bailey,stb... ) kiestek a pixisből, mert top szélsőt akarunk. Alexis most ment Manchesterbe, Hazard lépni fog a Chelseaből szerintem (őt még eltudnám képzelni itt, de a Reallal udvarolnak egymásnak nagyon...) , esetleg ha ő menne Madridba akkor igazolható lesz Bale (ő nagyon zsákba macska lenne...).... Nálam Carrasco nem topszélső kategória még. S el is fogytak a jelöltek. Di Maria? Draxler? Nos, bedobok egy új dolgot!

Ha már úgy is edzőt is keresünk. Mi lenne ha nyáron betoppanna Klopp, Salah-val az oldalán? :D

Nem értek egyet...
Szerinted mégis ki top kategória szélső? Bale? Már amikor James idejött és ment a fikázás, akkor is azt írtam, hogy nézzük már meg Bale és James stat-jait. A 3 év alatt míg együtt játszottak Madridban Bale-nek volt egy jó kiugró éve, de a másik kettőben és összességében a 3 év alatt is James mutatói jobbak voltak. Aztán most meg rácsodálkozunk, hogy jéé...James tényleg jó
Nyáron mindenki Alexis meg Griezman nevét harsogta...nézzük már meg, hogyan teljesít idén Griezmann 2300 játékperc alatt 18 kanadai pont...ez kb. olyan mint Coman-é
Ezzel szemben Bailey: 1440 perc alatt 15 kanadai pont. Egy Leverkusenben! és 35 max 40-ért simán elhozható lenne...
De ha már Hazard akkor inkább Thorgen!! 3 évvel fiatalabb mint Eden, az idei statja alig rosszabb mint Eden-é egy Gladbach-ban! És az ára meg kb. a harmada/negyede lenne

Pulisic-ot egyelőre nem erőltetném, ő nagyon fiatal és még nem érett be megfelelően. Inkább jöjjön vissza Gnabry és kapjon megfelelő lehetőséget.
Így hogy jön Goretzka én nyáron igazából egy igazolást várnék még Gnabry visszahozatalán kívül.
Egyébként amikor a szélsőkről gondolkodunk nem szabad azért elfelejteni, hogy a kp-nk is tele lesz kreatív és gólerős játékosokkal (thiago, Goretzka, Tolisso, James)
speziale

HozzászólásSzerző: procee » 2018.02.06. 17:50

speziale írta:
procee írta:

Nem értek egyet...
Szerinted mégis ki top kategória szélső? Bale? Már amikor James idejött és ment a fikázás, akkor is azt írtam, hogy nézzük már meg Bale és James stat-jait. A 3 év alatt míg együtt játszottak Madridban Bale-nek volt egy jó kiugró éve, de a másik kettőben és összességében a 3 év alatt is James mutatói jobbak voltak. Aztán most meg rácsodálkozunk, hogy jéé...James tényleg jó
Nyáron mindenki Alexis meg Griezman nevét harsogta...nézzük már meg, hogyan teljesít idén Griezmann 2300 játékperc alatt 18 kanadai pont...ez kb. olyan mint Coman-é
Ezzel szemben Bailey: 1440 perc alatt 15 kanadai pont. Egy Leverkusenben! és 35 max 40-ért simán elhozható lenne...
De ha már Hazard akkor inkább Thorgen!! 3 évvel fiatalabb mint Eden, az idei statja alig rosszabb mint Eden-é egy Gladbach-ban! És az ára meg kb. a harmada/negyede lenne

Pulisic-ot egyelőre nem erőltetném, ő nagyon fiatal és még nem érett be megfelelően. Inkább jöjjön vissza Gnabry és kapjon megfelelő lehetőséget.
Így hogy jön Goretzka én nyáron igazából egy igazolást várnék még Gnabry visszahozatalán kívül.
Egyébként amikor a szélsőkről gondolkodunk nem szabad azért elfelejteni, hogy a kp-nk is tele lesz kreatív és gólerős játékosokkal (thiago, Goretzka, Tolisso, James)

Nagyon örülök, hogy így látod, én sem értek egyet! :D

Lemaradt az írásomból, azonban nem a saját értékrendem, amit írtam, hanem, a "Brandt nem kell, TOP szélsőt veszünk" hírek távlatában próbáltam kisilabizálni, ezek szerint a vezetőség hogyan gondolkodik, gondolkodhat. S megmondom őszintén ez nagyon nem tetszik, amoylan elkezdünk egy politikát, aztán arcon rúgjuk magunkat.
procee

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.02.06. 21:34

Itt a lényeg szerintem hogy ár érték arányban, sajnos az aktuális piacnak megfelelően de mégse tulzoan vegyünk. Pl ne jöjjön ide egy Dembele, Couthino vagy Pogba 100+ ért, vagy egy Neymar 220 ért. De jöhet egy igen is top játékos 70-80 körül. Az előző játékosok is top játékosok de akkor is ez már túl sok értük 100+. Nekünk már a 80 is dupla lenne mint az eddigi csúcs. Kérdés szokott lenni a stat, szerintem is fontos - nem véletlen hogy az amcsik mindent stat alapján néznek még a levegővetel per min is statolva van - de figyelembe kell venni mást is, mint mentalitást, stb. Stat segítsen de ne döntsön. Én így látom.
Atesz12

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.02.07. 17:52

procee írta:
Nagyon örülök, hogy így látod, én sem értek egyet! :D

Lemaradt az írásomból, azonban nem a saját értékrendem, amit írtam, hanem, a "Brandt nem kell, TOP szélsőt veszünk" hírek távlatában próbáltam kisilabizálni, ezek szerint a vezetőség hogyan gondolkodik, gondolkodhat. S megmondom őszintén ez nagyon nem tetszik, amoylan elkezdünk egy politikát, aztán arcon rúgjuk magunkat.

Igazából nem értem én sem, hogy mi történik. Elindult egy fiatalítási hullám. Ha elhoznánk a Brandt/T. Hazard/Bailey trió bármelyikét és visszahívnánk Gnabry-t, akkor szerintem meg is lenne a generáció váltás. Én leginkább azt csinálnám, ha Robbery-vel hosszabítunk még 1 évet, hogy ha a fenti 3 közül bármelyiket elhoznám, akkor vagy Gnabry-t hagynám még 1 év kölcsönben, vagy ezek közül valakit otthagynék még egy évig a jelenlegi klubjánál kölcsönben. aztán ha Robbery végleg kikopik, akkor jönne vissza hozzánk.

az a fő bajom, hogy az éppen aktuálisan felkapott "szupersztárok" (griezman, hazard stb.) 100 fölöttibe kerülnek, de a "simán csak" felkapott nevek - pl.: Bale, Carrasco - ára is 80-tól indult. És lássuk be ezek az emberek sok szempontból lutrik. Bale a Madridban sem nyújtott lenyűgözőt, ráadásul sérülékeny is, Carrascó a statjai alapján pedig semmivel sem jobb mint a fent említett trió.
Talán di Maria lenne az egyetlen, aki nem lenne túl nagy lutri, de ő már 29 éves, jövőre pedig 30.

Ráadásul érdemes lehet elgondolkodni, hogy tényleg kell-e "szupersztár" a szélre figyelembe véve, hogy a kp-nk is tele van rendkívül gólerős játékossal és szerintem a mostanában játszott 4-3-3-as rendszer sem követel annyit a szélsőktől...
speziale

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.02.08. 14:07

Nyáron akkor elvileg jön egy klasszis szélső? Ahha hallottunk már ilyet!!Aztán nehogy az legyen, hogy csak hosszabbítunk a Robbéry párossal. Ki jöhetsz klasszis aki 80 max 100 milla alatt mozdítható????Di Maria? Vagy mégis kire gondoltak Draxler :lol: :lol: Vissza hozzák Gnabryt aki talán dobbat egy nagyot a VBn azt rá lehet akasztania a klasszis jelzőt.
Kozi31

HozzászólásSzerző: procee » 2018.02.09. 19:48

Max Meyer a TM en felugrott 18 százalékra.
Igazából ha belegondolunk, s megy Vidal, meg Sanches, s Rudyból Kimmich alternatíva lesz, egy teljesen jó igazolás lenne!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára procee 2018.02.11. 01:42-kor.
procee

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.02.10. 17:07

Teljesen felesleges ide Meyer, nekünk szélső kell! Értem én, hogy ingyen jönne, de ne szopassuk már a Schalkét jobban, nem elég 1 alap emberüket elhozni 0 ojróért?
Kozi31

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.02.10. 18:29

Nem a szopatás a fő kérdés, ha el tudjuk hozni 0 euróért, minek költsünk? :D

Itt a kérdés az, hogy klasszik szélsőkkel tervezünk, vagy átállunk más hadrendre? Ha igen, akkor nem kell Meyer, ha nem, akkor persze jöhet.
argo001

HozzászólásSzerző: procee » 2018.02.11. 01:48

Ma külön figyeltem Meyert ellenünk. Ugye ebben a szezonben védekező kp-t játszatnak vele. A statjai nagyon jók. Azonban ma azt láttam, hogy a mi középpályánkkal szemben nem tud mit kezdeni. Oldalra és hátra passzok mennek, s keveset is szerelt. Goretzkával együtt jók, James dolgát meg is nehezítették szépen. Azonban Meyer még nem az a szint, mint mondjuk Martinez, Vidal, de még Rudy sem. Lehet félresiklás ez a Schalke részéről, hogy ezen a poszton játszatják, ám lehet csupán egy fázis ez, hogy fejlődjenek a szerelési képességei is, ezt nem tudom, Kíváncsi leszek mi sül ki belőle. Remélem ezzel a dologgal nem ölik i belőle a kreativitást.
procee

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb